Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink + Eurosporty: vyjádření ES

Litujeme, že v době, kdy lidé sledují televizi více než kdykoli předtím, se Skylink jednostranně rozhodl ukončit smlouvu se společností Discovery od 1. června. Z rozhodnutí operátora tak předplatitelé služby Skylink v České a Slovenské republice přijdou o obrovské množství populárního obsahu a řadu významných sportovních událostí, které se opět vrátí na obrazovky.
Zákazníci Skylinku budou postrádat oblíbené pořady Discovery Channel, jako jsou Zlatá horečka, Zničená minulost nebo 90-denní snoubenci na TLC. Přicházejí také o přístup k Eurosportu, evropskému domovu olympijských her, kde jsou Česká i Slovenská republika zastoupeny skvělými týmy; o Tour de France v čele s Peterem Saganem; o turnaje ATP, US Open, Roland Garros nebo Wimbledon s lokálními hvězdami jako jsou Karolína Plíšková, Petra Kvitová nebo Barbora Strýcová a dalšími mezinárodními oblíbenci.
Jsme váženým partnerem všech ostatních operátorů na trhu, naše show a sportovní obsah jsou dostupné na všech hlavních platformách v České i Slovenské republice; naše pořady jsou součástí nabídky nejrychleji rostoucí skupiny u nás T-Mobile Czech Republic, dále Slovak Telekom a Digi Slovakia, lídra na slovenském trhu s největším počtem zákazníků, a také Vodafonu, O2, Kuki, SledovaniTV, Telly, Nej.cz, Orange, Antiku a mnoha dalších.

Kdo má FB, viz. tady

https://www.facebook.com/223942647815233/posts/1358287121047441/?substory_index=0

Každopádně Jednostranne? No nevím. Ale po tomto se tam ty kanály na tuty nevrátí. Poslední naděje zhasla, dámy a páni.

Protein
Registrace: 3/2020
Příspěvků: 410
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 80
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink + Eurosporty: vyjádření ES

Do puntiku stejne vyjadreni napsalo facebookovy profil Discovery CZSK. Taky jsem si to cetl dneska rano.

Zdravím Vás!

bobo2
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 614
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink + Eurosporty: vyjádření ES

Tak to je konec.

anton
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 1 251
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bobo2

Aha, ja to videl, az ted na ES R^

Protein
Registrace: 3/2020
Příspěvků: 410
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink + Eurosporty: vyjádření ES

Prostě se nedohodli, tak se třeba zase kunčafti Skylinku vykašlou na další předplatné. To je holt byznys.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 135
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink + Eurosporty: vyjádření ES

Oni se zase dohodnou

zzz
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 817
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink + Eurosporty: vyjádření ES

klasický tlak na zákazníka a ten má zase tlačit na SkyLink......

Vždy může být hůř....

Jimmy
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 922
Odpověď v diskusním vlákně
 

@zzz

Tiež si myslím že sa dohodnú.Skylink nechce aby mu odišli zase veľa zákazníkov.Dúfam že príde náhrada za Discovery čo najskôr.A tie BBC kanály čo má pridať Canal Digitaal tak budú aj na satelite 23,5,E? :lookaround:

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ Canal + balík.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 296
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink + Eurosporty: vyjádření ES

Přijde mi to jako hláška "Najdete u všech dobrých knihkupců", aby vyvolali dojem, že ti, kteří jejich knihy neprodávají, nejsou dobří.

F4turbo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 2 095
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Protein

Urcite to bolo jednostranne. To by bola sakra nahoda, keby so zmluvou chceli skoncit obe strany naraz... A logicky, Discovery asi nemalo velky zaujem na tom aby na Skylinku dalej nevysielali.

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 627
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE:Skylink + Eurosporty: vyjádření ES

No že by bylo Discovery a Eurosport hlavně přes narůstající množství reklam nějak atraktivní.. 🤔

radbarto
Registrace: 11/2017
Příspěvků: 996
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink + Eurosporty: vyjádření ES

Kto chce pozerať Eurosport, nepotrebuje k tomu Sky link

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink + Eurosporty: vyjádření ES

Tak isto ako programy od AMC NETWWORKS spamovali na svojich FB profiloch,ze digi.cz ich ide vyradit,tak isto to teraz robia na svojich fb profiloch programy od discovery gropu ohladom skylinku....len dufam,ze to tam nebudu spamovat kazdy den,lebo to je uz trapne...pamatam si ako SPORT TV kazdy den spamoval,ze ich ide digi.cz vyradit

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 152
Odpověď v diskusním vlákně
 

Masto

Co kdybys ses trochu rozepsal, aby tvůj příspěvek měl nějakou hodnoru?

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink + Eurosporty: vyjádření ES

Skylink som zrušil mám Didi Sk, mám všetky programy o ktoré mám záujem, nič mi nechýba. Bývalý zákazník Skylinku.

smire
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 140
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink + Eurosporty: vyjádření ES

Skylink nestojí o Eurosport, já nestojím o Skylink. A to jsem tam byl od dob CSlinku. Eurosport byl top program pro mne od začátku...

A nyní tam navíc bude kompletní mužský tenis.

rejča
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 695
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Protein

Ze Skylinkem jsem tento týden ukončil po 10 letech předplatné,překvapilo mě,že vše proběhlo hladce jakoby ani nešlo o zákazníka.Eurosporty vyřazeny na 100 procent -potvrzeno operátorkou.Platit 4000 za programy téměř identické jako v dbt2 i na mě moc

brandl
Registrace: 5/2020
Příspěvků: 15
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink + Eurosporty: vyjádření ES

jak muzes srovnavat Tecko se skylinkem ? srovnavat se da tak max ČT nic vic,jo a jete CNN Prima NEWS

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink + Eurosporty: vyjádření ES

...myslím, že to nebude také tragické a od pondelka ideme ďalej ;)

Keby dačo tak nič a keby už ozaj dačo tak už ozaj nič.

Patko
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 1 395
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink + Eurosporty: vyjádření ES

Jak už někdo psal do 20.7. je akce roční Eurosport player za 319 czk, ovšem sportovní nabídka je nyní téměř nulová. A třeba Digi je bez Sport 1,2 a nic se neděje.

vlah
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 278
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink + Eurosporty: vyjádření ES

...dohodnú sa, M7group nie je len o Skylinku :8)

Keby dačo tak nič a keby už ozaj dačo tak už ozaj nič.

Patko
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 1 395
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink + Eurosporty: vyjádření ES

Ja pockam na kostika co povie :laughing: :laughing:

Dôležitá vec je neprestať sa pýtať.

dvbinfo
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 464
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink + Eurosporty: vyjádření ES

Inak nechapem co stale riesite skylink. Vykaslite sa na nich a bude pokoj. Je to ich rozhodnutie a cenova politika. Velmi podobny efekt sa napr na Slovensku deje u mobilnych operatorov. Zvysovanie cien kde pridana hodnota klesa v porovnani so sumou... iba zakaznik to moze napravit

Dôležitá vec je neprestať sa pýtať.

dvbinfo
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 464
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink + Eurosporty: vyjádření ES

Mám Skylink jen jako doplněk a nic už neřeším a jenom mám ze všeho legraci,tak to udělejte všichni a pohoda :))) :)))

lglb
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 684
Odpověď v diskusním vlákně
 

Dnešní vyjádření Skylinku

Dobrý večer pane,

mrzí mne, že se změna nyní týká Vašich oblíbených programů. Programy společnosti Discovery jsme bohužel museli vyřadit z programové nabídky Skylinku, protože předložené komerční podmínky na další období neodpovídaly reálné hodnotě programů.

Není však vyloučeno, že pokud se hodnota zmíněných programů zvýší nebo vysílatel nabídne lepší komerční podmínky, dojde ke znovuzařazení do naší nabídky. Doporučuji, abyste sledoval naše webové stránky https://www.skylink.cz/novinky

Ráda bych Vás informovala, že stále pracujeme na dalším zkvalitňování naší nabídky, a proto máte také nyní k dispozici novou videoknihovnu National Geographic se stovkami jedinečných dokumentů. Více informací najdete také na https://www.skylink.cz/novinky/185cs-videoknihovna-national-geographic-v-internetove-televizi-skylink-live-tv

TIP! Milujete seriály plné napětí a dramatických zvratů? V tom případě si nenechte ujít žhavou novinku - detektivní sedmidílnou minisérii Zmijovisko, kterou uvidíte exkluzivně na programu Skylink 7. Premiéra nového dílu vždy v neděli ve 21:00! Více informací se dozvíte v našem Skylink TV Magazínu.

Děkujeme, že využíváte služeb Skylink
S přáním hezkého večera,

Kateřina Kožejová

Zákaznický servis

www.skylink.cz

Ladaxxx
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 27
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink + Eurosporty: vyjádření ES

Prostě, přišel jsem o další program, na která jsem koukal a platil za něj. Tím to končí, nechám dojet předplatné a asi papa. Jen bude dilama kam jít. K O2 určitě ne.

Jinak videoknihovna National Geographic nic neřeší a seriál Zmijovisko je hrůza. Viděl jsem asi 10 minut a stačilo.

zdrk15
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 475
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 80
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra