Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Aje to vypnuté!

Tak predsa vypli Eurosporty a Discovery. Veril som, a určite nie som sám, že sa dohodnú.Takže GOODBYE Skylink.

jklajban
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 785
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 78
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Aje to vypnuté!

2radek1: kolik ti je let? Pět? Protože jinak si nedovedu vysvětlit, že by sis kupoval něco, co se chová tak chybně. To je jako si koupit čínský šunt někde na tržišti a pak divit se, že nefunguje...to může jenom děcko.
Stejně dětinské je omlouvání vůdců vytírajících si s námi demokratickou volbou...já jsem komunisty nevolil, a přesto si se mnou vytírají, kdežto Skylink si nemůže vytírat s nikým, kdo si ho nekoupil.
Navíc televizní vysílání vzduchem je dnes už zcela zbytný produkt.

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Aje to vypnuté!

Já nevím proč jim platíte nedávno tu bylo jak nízký dat, tok mají u HBO 2 a u dalších programů to nebude o moc lepší. Němci byli chytřejší neplatili a m7 to vzdala šla jinam. Tak udělte to samé. Pokud budete platit tak se nic neznění.

doors1
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 763
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Aje to vypnuté!

politicku diktaturu vystriedala diktatura penazi. Ale horsie je ze nastupuje zase aj ta ideologii, len teraz zo zapadu.

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonín

Ja mam Skylink od začiatku od kedy ešte bol zdarma (Grátis) Ale keď dali SERPO tak to už s nými 8 rokov ide dole vodou.Zvažujem že dám Antik Sat na 16,0,E.Ten je lacnejši ako Skylink.V tedy nám doma stačil základ lebo Skylink bol v tedy zadarmo ale nikdy nie nič zadarmo.Takže uvidím ako dopadne celá situácia Okolo Discovery možno sa do LOH 2021 dohodnú.Ale jednu kartu u nich chcem nechať aktívnu.Starým rodičom to stačí tých 5,80€.Im meniť nebudem nič. :8)

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ HBO Standard + HBO Max a Sweet TV CZ.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 405
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonín

Skylink jsem nekupoval, ale chapu rozcarovani ostatnich. Vsak myslim, ze to byla posledni kapka.Jinak par cinskych suntu vlastnim a jsem s nimi spokojeny. No a k tomu poslednimu se uz vyjadrovat nebudu, od toho jsou jine weby.

radek1
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 449
Odpověď v diskusním vlákně
 

Antoníne

"Vůdce", "vytírá"... silná slova, ted nevím jestli to myslíš všeobecně, nebo na skylink, nebo jak vlastně... Mimochodem tady se každý snaží "vytřít s tím druhým" a proto to u nás vypadá tak, jak to vypadá. Taky nebojuješ za změnu, proč jsi teda nešel do politiky a nesnažil se změnit věci k lepšímu? /používám jenom Tvoje slova a styl myšlení/. Je jednodušší se odstěhovat a dělat, že se Tě to netýká, což je v pořádku, na to máš právo, pokud na to máš možnosti. Ale v tom případě nás nepoučuj, co máme dělat, i když je to pravda, chytráků je tady dost, nic ve zlým...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Aje to vypnuté!

Travel Channel
Fine Living Network
Food Network
Crime & Investigation
CBS Reality
Cinemax2
Arenasport2
History Channel
ID XTRA
Discovery Science
Spektrum Home
Animal Planet
TLC
Eurosport 1
Eurosport 2
Discovery HD Shwocase
Discovery

tieto všetky programy nenájdete v skylinku!Hbo2,Hbo3,Cinemax1,Arenasport1,Film+ maju stále len v SD kvalite a to máme rok 2020 a o ich športovej katastrofalnej ponuke programov nebudem ani písat...proste ste dospelí svojprávni ludia..každy musí vidiet,že skylink čo sa týka ponuky programov alebo ponuky HD programov je na katastrofalnej úrovni...nechápem ako nie stále môže byt unich alebo ako ich niekto môže nazývat jednotkou na trhu

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

Eurosport 1 DE

a nejak nechapu, jak se Skylink nemohl dohodnout na cene, kdyz Eurosport 1 DE jde na Astre volne?
Kazdopadne jdu zjistit, jak se od Skylinku vysvobodit pri zaplacenem predplatnem...

MLOK
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 116
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Aje to vypnuté!

Já nejraději vzpomínám na CS Link, to byl ještě datový tok v pořádku a na Galaxy Sport + Eurosport byla opravdu kvalita...

Nyní spíš doporučuji zájemcům o Eurosport - Eurosport Player na rok za 319 Kč... Chytrou TV, která to umí má dnes už hodně lidí.

Skylink u mne ztratil atraktivitu a nyní je vlastně pro mne zcela nezajímavým produktem.

Jen v těch třech kartách jsem tam utopil dost peněz (vysoká cena karty, prý příjem základu navždy zdarma). Pak doplatky za HD. Pak za Výměnu. A pak to napálili úplně a od té doby to jde pomalu do ..dele.

rejča
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 695
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Aje to vypnuté!

jede jeste nejaka sdilecka na Astru A1 jako tomu bylo driv ? spanelsko,francie,nemecko ??? pamatuju ze byla cela Astra za 15€, nebo alespon neco, samozrejme uz bez premiovek, ale mozna by to slo resit pres VIARK apod

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Aje to vypnuté!

Na svých stránkách píšou co vyřadili,ale jaksi se zapoměli zmínít co plánují za náhradu,pro ty co platí předplatné na zrušené kanály.,

dulin
Registrace: 1/2013
Příspěvků: 979
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dulin

neumíš hledat

Již k 1. 5. 2020 byly provedeny některé programové změny - balíček Smart byl rozšířen o programy Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD a National Geographic HD a do balíčku Multi byly přidány programy National Geographic HD, FightBox a Love Nature HD. Nová exkluzivní videoknihovna National Geographic se stovkami jedinečných dokumentů je dostupná zákazníkům Skylinku s programovými balíčky Smart, Multi, Kombi a Komplet.

Zgemma H9 Combo / Gibertini 105cm + motor Amiko DM3800 (90e - 50w) / Toroidal T90 (28,2e - 1w) / Mascom OP 85cm (27,5w) / Praha

mtz7601
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 488
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Aje to vypnuté!

Goodbye Glisnik

pf09
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 3 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dulin

Co by, nic... Mají moc dobře spočítané, že se jim to vyplatí. SerPo jim sype. Tam se nic nemění. A kdo je velký fanda sportu, ten u Skylinku asi už dávno nebyl.

A asi si myslí, že těch ukončovaček nebude velké množství.... :-).

Ale doporučení od Skylinku, ať si lidi koukají na Eurosport DE SD je tak nějak zajímavé... :-D

Já už se tomu jen směji... Brečet nebudu a myslím si, že tohle je definitivní žumpa pro kdysi tak úspěšnou platformu... Rv :laughing:

Nastává nástup IP TV. Je čas sundat talíř.

rejča
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 695
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dulin

náhradu si dostal HOBBY TV SD a dalšia náhrada maju byt programy od Canal+,ale to nikto nevie,kedy to bude..ale to bude podla mna pre zákaznikov skylinku dalšie sklamanie,lebo nechápem čo ludia čakaju,že bude natych programov take užasne?...čo bude vyselat Canal+sport,ked vysielacie práva na skoro všetky atraktivne športy unas už vlastnia ine televizie...čo bude vysielat Canal+movie?filmy,ktore ste este nevideli?ved nemame tych filmov až až až na hbo,netflixe,filmboxoch,joj cineme atd...

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Aje to vypnuté!

Když jsem si to zřizoval, jinou možnost jsem neměl. Jsem ve stínu pozemního vysílání a internet je tu taky na xxxx. Hold budu bez telebedny a ušetším i na koncesionářských poplatcích.
Rozloučím se přinejmenším po 15 letech

zdrk15
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 476
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Aje to vypnuté!

Ještě by mi měli vrátit prachy za předplatné.

zdrk15
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 476
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Aje to vypnuté!

Nic nevrátí.Jistě mají v podmínkách uvedeno “změna programu vyhrazena”.Ještě chvíli počkám,jestli se neumoudří,jinak dávám shitlinku pá pá.

sigur
Registrace: 5/2010
Příspěvků: 1 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Aje to vypnuté!

vždy som si myslel, že SL ľudia používajú hlavne kvôli flexibilite. Možnosť zaplatiť mesiac základ, druhý mesiac trebárs HBO, tretí mesiac na dovolenke bez platenia, po návrate z dovolenky Flexi a pod.
vždy tu boli pripomienky ako u iných operátorov je potrebné ať viazanosť a aký je s tým problém.
A TERAZ VIDÍM, že takmer všetci čo tu nariekajú majú zaplatené na rok vopred. Nepochopiteľné.

Všetci operátori majú nejaké muchy, ale T-COM keď zdražoval internet o 50 centov rovno mi poslal dopis z ospravedlnením a vysvetlením dôvodov a tlačivo pre výpoveď zmluvy pretože nedržia slovo ktoré dali na dva roky. Myslím, že seriózne.

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vili1

Nemyslím si. Už z toho důvodu že Skylink šířil tyto stanice sám z vlastní pozice jen pro český a slovenský trh. Zatím co freeSAT využívá pozici i pro Maďarsko a Rumunsko

dcermak
Registrace: 4/2020
Příspěvků: 207
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Aje to vypnuté!

je to marny, je to marny, je to marny. Rovnako ako ti trotli co sa po korone vracaju do BA a stale nevedia parkovat ........ tych mali vypnut. :laughing: :laughing:

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Aje to vypnuté!

A další téma o ničem. Pořád se tu řeší to samé, od pár uplakánků. Tak Skylink neplaťte, neřešte a máte klid. Nutí vás někdo?

Octagon SF 4008 28,2°E/23,5°E/19,2°E/13,0°E

PC1
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 954
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PC1

Ale ti příspěvky od "uplakánků" jsou aspoň k tématu tohoto fóra. Ty tvoje kecy jsou ale zbytečné naprosto Rv .

rejča
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 695
Odpověď v diskusním vlákně
 

@rejča

napsal si to pěkně!
Z perspektivní satelitní platformy zbylo pod vedením jeho "člena" jen ubohé torzo ohlodané až na kost! Rv

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 887
Odpověď v diskusním vlákně
 

@rejča

@rejča Tak ať si naříkají pod článkem na úvodní stránce. Pořád to samé dokola. Ale asi se vám to líbí, psát a naříkat nad Skylinkem po x té. Pořád ty samé řeči dokola. Stává se kolikrát z tohoto serveru jen stránka nadávání na Skylink. A když se někdo zeptá na něco, technického a podobně k satelitnímu, či pozemnímu přijmu, často se mu někdo směje či se tu nadává. Pořád ti stejní jedinci.

Octagon SF 4008 28,2°E/23,5°E/19,2°E/13,0°E

PC1
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 954
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 78
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra