Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Sľubotechna SkyLink

Takže už nám pomaly uplynul týždeň a náš drahý Skylink ešte nedal žiadnu náhradu za "vyhadzov" Discovery a Eurosporty. :)))

jklajban
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 785
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 60
Odpověď v diskusním vlákně
 

Sľubotechna SkyLink (# 8)

Ani nedá. Preto som s nimi dávno skončil. A toľko peňazí som do nich dal... R^

VU+ Uno 4K SE. T- 90, 5,4,1,9,13,16,19,23,28

McLaren
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 258
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jklajban

akoze nie , uz je tam predsa vsetkymi ziadana HOBBY TV :laughing: :laughing: :laughing:

TBS5925 , Coolstream Zee2 , Dreambox 7020HD , WaveFrontier T90 , Gibertiny OP100 90E~50W

EnoSat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 107
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jklajban

Náhrada je dávno, stačí umět číst:

Již k 1. 5. 2020 byly provedeny některé programové změny - balíček Smart byl rozšířen o programy Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD a National Geographic HD a do balíčku Multi byly přidány programy National Geographic HD, FightBox a Love Nature HD. Nová exkluzivní videoknihovna National Geographic se stovkami jedinečných dokumentů je dostupná zákazníkům Skylinku s programovými balíčky Smart, Multi, Kombi a Komplet.

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 028
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sľubotechna SkyLink

tekapo: číst umím. Ale keď to tebe stačí!?

jklajban
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sľubotechna SkyLink

od 16.júna Norská Elitserien na eurosporte a eurosport player a že nič sa nehrá a hla futbal z Norska kúpili ,už to má eurosport aj v programe na svojích stránkach info odtialto https://satkurier.pl/news/192639/eliteserien-norweska-liga-w-eurosporcie.html

Janci19
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 528
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sľubotechna SkyLink

Taky chodíte znovu a znovu do restaurace, kde vám jídlo nechutná?
Proč proboha? Jediná příčina, která mne napadá, se nedá napsat, protože je urážlivá.

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sľubotechna SkyLink

Plačky mají zase slet? Už se proberte, za co utratíte vlastní peníze je jen vaší volbou.

F4turbo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 2 098
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sľubotechna SkyLink

rad by som presiel inde, tak pls poradte alternativu aby mi isli programy na 4 STB za cenu 1x KOMBI

bez ukrajincov/rusov/...

Zozzi
Registrace: 3/2020
Příspěvků: 7
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sľubotechna SkyLink

Digi TV by Slovak Telekom...

zoly
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zozzi

Skus Antik Sat ja ho zvažujem tiež.Ale ta družica je trochu slabšia ale tam treba prijímač s HEVC H.265. :8) Mozno 120 CM to istí a na 4 TV by sa základ oplatíl ako od Skylinku. :8) Tu 120 CM čo name doma tak tu držím pre Antik Sat. ;) Skončí akcia na Kombi a papa Skylink. ;)

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ HBO Standard + HBO Max a Sweet TV CZ.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 410
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zozzi

Navstiv prevadzku Slovak Telekomu alebo pobocku ich dcery DIGI SK...Neprohloupis, budes spokojny!

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sľubotechna SkyLink

AntikSat stačí 90cm parabola používam už viac rokov základ za 0,99e spokojnost.

MAN0707
Registrace: 10/2011
Příspěvků: 210
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sľubotechna SkyLink

Mi osobně Skylink vyhovuje,ty programy co dal pryč nic zvlaštniho a komu se to nelibi nikdo ho tam nedrží. R^

emtech
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 378
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MAN0707

A máš svoju 90 CM parabolu alebo tu od Antik Sat? :lookaround: Máš aj Markízu a JOJ v základnom balíku? Cez satelit?. Lebo v IPTV už asi nemajú v základnom balíku Markízu a JOJ alebo sa niečo zmenilo?
:8) Škoda toho HEVC H.265 ja dúfam že si programy podelia s Orange TV SAT.Sú v ponuke aj Viasat History, Explore, Nature HD z FEC 16.0,E 10,928 H 30,000?. Alebo ich Antik Sat nemá ešte v ponuke? ;)

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ HBO Standard + HBO Max a Sweet TV CZ.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 410
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sľubotechna SkyLink

Mám parabolu svoju tú ktorú využíval Flix v základnom balíku sú aj JOJ aj Markíza cez satelit a to HEVC majú len niektoré programy ale myslím že nie základné.Mám sat.prijimač Amiko 8265+ spokojnost.Ešte pre zaujímavost Antik dal v čase corony všetky programy zadarmo.

MAN0707
Registrace: 10/2011
Příspěvků: 210
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sľubotechna SkyLink

ono na Slovensku je na výběr Oramge nebo AntikSat, ale v Česku výběr není

Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB S2X/DVB T2/DVB C 1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black Ultra 1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra relé Spaun SUR 211 F, TV Sony

fpsfps
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 1 978
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zetor25

Antik Sat a Antik IPTV sa programová ponuka trochu líši... napr.cez satelit tam nie je HISTORY a cez IPTV je + dalšie .... takže na to bacha . v antiku nie sú žiadne VISATY a Nova Sporty .... na jeden účet môžeš mať naraz ich 2-boxy pripojené + napr.PC,tablet Android atd.... pokial máš ich bazmek+kartu tak tam si môžeš v menu nastaviť zdroj programov satelit alebo IPTV .... odporúčam satelit nastaviť ,tam je kvalita daleko lepšia ako na IPTV to mi ver... R^ v prípade výpadku signálu na sat. si to môžeš prepnúť na preferovanie netu a všetko čo si kúpiš samozrejme ťahá s netu a parabolu má na háku. Antik karta+ vlastný box žiadny problém ....vieme čo sa s tým dá urobiť :))) tu si môžte porovnať.
http://www.antiksat.sk/
https://www.antik.sk/televizia#programove_baliky

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

Vďaka za informáciu. :)) Na leto by stačil aj základný balík a potom na zimu by som dal ten vyšší.Ale niekde som čítal že vraj majú prekopať poriadne ponuku IPTV + SAT OD 15.06.2020 tak som strašne zvedavý.Písal o tom jeden web. :8) Nech sa darí. ;) Možno keď pridajú nejaké nové kanály tak by to bolo ok. R^

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ HBO Standard + HBO Max a Sweet TV CZ.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 410
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zetor25

na to čakám už 1/2 roka... :))) už som ich na to upozornil dávno. vraj na tom popracujú tak mi oznámili pred týždňom .... dúfam že zlepšia kvalitu IPTV lebo je mi s toho na blití oproti kvalite so satelitu . slovenské TV ešte ako tak ,ale ostatné na úrovni VHS a nepomôže samozrejme ani lepšia TV ked zdroj stojí za vel... gul..... Rv
ale aj Skylink Live cez stream je na tom tak isto . to je vlastnosť našich IPTV asi ... :))) Magio-TV bolo super na tej ich Motorole ... to išlo ako gula a to bolo už dávno ked som na tom frčal.... R^ o tom potom.

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

Možno sa to zlepší.Ale na IPTV potrebuješ mať aj dostatočne rýchly internet.Čiže ak ho nemáš tak máš smolu.Skôr by išiel iba do SAT od nich len Antik má veľa regionálnych kanálov a tie ma moc nelakaju cez IPTV. ;) Od nich skôr satelit ako IPTV. :)

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ HBO Standard + HBO Max a Sweet TV CZ.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 410
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zetor25

net mám na optike 600/70 ten najrýchlejší + samozrejme router+switch-ggb + káble nie obyčajné takže s tým problém nemám . tie reg.TV je to presne ako píšeš tých je tam požehnane... Rv mám aj karty Antik Sat + ich boxy takže viem porovnať kvalitu IPTV a Satelitu. najhoršie na tom bolo to že sa nedalo zlúčiť IPTV balík so satelitnou kartou v ich boxe . musel som volať Antik a museli mi to upraviť na dialku podla mac adresy môjho boxu aby som si mohol prepínať zdroj signálu v ich boxe,lebo robilo to psie kusy ... vraj sa stým ešte nestretli ... :)))

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sľubotechna SkyLink

otestujte si kvalitu internetu

#SERVICE 4097:0:0:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//rtmp.one.by%3a1300:ONE BY HD
#DESCRIPTION ONE BY HD

#SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//rtmp.one.by%3a1499:One Music 4k
#DESCRIPTION One Music 4k

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 515
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sľubotechna SkyLink

Já nechápu co mají tyto diskuze za význam. Když jsem byl u Digi (Telly) a odebrali stanice AMC, napsal jsem jim maximálně e-mail + na sociální síť, počkal měsíc, objednal jsem si freeSAT a ve chvíli kdy začala platit novela zákona o EK tak jsem ukončil smlouvu. Sdělil jsem jim důvod a bez průtahů byla smlouva ukončena.

Nevím tedy proč neuděláte to samé, konkurence je myslím si dost. Určitě to bude lepší než psát X témat o tom co Skylink udělal nebo neudělal.

dcermak
Registrace: 4/2020
Příspěvků: 207
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dcermak

tak tak... R^ tiež ked sa mi niečo nepáči ,alebo nie som spokojný s tým za čo si platím tak sa sťažujem na príslušnom mieste ,telefonicky ,osobne alebo email a nepíšem to po forach . :laughing:

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sľubotechna SkyLink

Já byl u skylinku od 2008 do 2017, platil jsme si myslím multi a pak kombi. Měl jsem 6 aktivních karet, dnes mám aktivní pouze 1 a to na vesnici u babicky, kde není optika. Tím chci říct, že v dnešní době kde je trochu stabilní internetové připojení, tak je skylink nesmysl. Trochu jsem vždycky doufal, že skylink spustí OTT, která bude konkurovat ostatním OTT, ale opak je pravdou. Koupil jsem si první hybridní box a doufal, že některé HD programy a některé ostatní půjdou formou OTT sitovim pripojenim, ale opět se nestalo. Když to shrnu a podtrhnu, tak je skylink velkým zklamáním.

Jardysek
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 448
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 60
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra