Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Smartfon podpora funkcie mirrorlink

Zdravym vsetkych a poprosim vsetkych ktory sa vyznaju o dobre typy a rady. Ja viem ze to na parabolu nepatri ale predsa vas prosim o pomoc pri vybere. Hladam nejaky model smartphonu podporujuceho funkciu mirrorlinku na znacke az tak nezalezi ide mi o to aby sa dal prepojit a fungovalo zrkadlenie obrazovky s OMV Volkswagen T-CROSS. Ide mi o to aby som mohol navigaciu GPS mohol sledovat na obrazovke infotaimentu vozidla. Cena mobilu max 150 az 220 eur + podpora rychleho nabíjania. Dakujem za vase typy.

Dobko30
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 86
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Smartfon podpora funkcie mirrorlink

Len si si isty, ze to bude fungovat, aj ked si nedokupis funkciu App Connect za cca 200€ ?

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 513
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Smartfon podpora funkcie mirrorlink

Funkciu App-connect si dam samozrejme doaktivovat

Dobko30
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 86
Odpověď v diskusním vlákně
 

Android auto

Odporúčam skôr Android auto fungujú waze aj Google mapy telefón Samsung ,honor

Gusepe
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 140
Odpověď v diskusním vlákně
 

Smartfon podpora funkcie mirrorlink

Mám odzkoušen android mobil Xiaomi s AndroidAuto a opravdu fungují Waze iGoogle Maps, ale doporučuji mobil iPhone alespoň 6, lepší je však 8 a jede to perfekt. Na iPhone 8 mohu používat Mapy.cz ale i Sygic apod.

parabola noname Al 120x140, Skytec BlackBox, VU+ Solo2, Femr, 57E-30W

koukes
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 17
Odpověď v diskusním vlákně
 

@koukes

Iphone si kde kúpi do 200 eur? Ja tiež mám Xiaomi Mi9 a funguje Android Auto bezproblémov na Peugeot 3008 SUV, ale treba si to niekde odskúšať na ten T-Cross. Samsungy a LG asi fungujú všetky. V Android 10-ke je už AndroidAuto defaultne nainštalovaný. Takže netreba ho sťahovať už z nikadiaľ. Sygic už onedlho bude aj v AndroidAute už rokujú o tom.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 061
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Smartfon podpora funkcie mirrorlink

Navigace - spíš koukám na cestu, než do monitoru. Nejdůležitější je pro mně zvukový průvodce, hlavně co říká a jak to říká. Proto si zvuk píchám do palubního audia.
Nejlepší hlasový průvodce byl podle mě v trojkových Nokia mapách.
Na obrázky mrknu jenom občas

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 737
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Smartfon podpora funkcie mirrorlink

Ešte by som k tomu dodal, že by som doporučil Android Auto, určite používaš Google aplikácie. Google Mapy, Waze, Spotify, Youtube Music, iTunes, SimpleRadio atd. fungujú veľmi dobre. A do tých 200 eur by som Ti doporučil Xiaomi Redmi Note 9 Global Version 4/64 GB cez bangood cez EU sklad do 200 eur sa veselo zmestíš a máš výborný telefón.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 061
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra