Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Skylink a O2 TV Sport Pack

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda se dá se Skylinkem sledovat i O2 TV Sport Pack...Jde mi pouze o sportovní kanály. A nechci je sledovat pouze v počítači, telefonu nebo tabletu...ale v televizi. Ten O2 sport se asi nedá dokoupit ve Skylinku v nějaké nabídce, že? To bych si tedy musel kupovat ještě nějaký set-top box a ten připojovat k televizi? Nebo jak to funguje s tím set-top boxem...může být libovolný? Díky

Donic
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a O2 TV Sport Pack

Skylimk a O2 jsou dva zcela odlišní "operátoři"!Můžeš mít jeden nebo druhý a nebo oba! Pochopitelně placené a na sobě nezávislé...Když používáš Skylink nemůžeš si "v něm" dokoupit balíček od O2,protože ten Skylink ho nenabízí... ;)

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 887
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a O2 TV Sport Pack

Tak jednoduše to nepůjde. Ve Skylinku určitě v žádné nabídce O2 nekoupíš. Na televizi O2 jedině s jejich boxem nebo android box nebo android Tv a sledovat přes aplikaci. Případně Skylink na sat s linuxem a rovněž přes aplikaci.

Dreambox 920

fcjohn
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 127
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a O2 TV Sport Pack

Treba si nájsť Slováka a zohnať Orange Sport ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 262
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a O2 TV Sport Pack

jojo, já si pořídil Orange Sport

Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB S2X/DVB T2/DVB C 1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black Ultra 1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra relé Spaun SUR 211 F, TV Sony

fpsfps
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 1 978
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a O2 TV Sport Pack

Díky za info, vidím že to opravdu není tak jednoduché...Takže to bych pouze kvůli tomu sportu O2 musel pořídit jejich nějaký O2 set-top-box. Případně mám ještě HD přehrávač s Androidem a pak by to mohlo jít přes jejich aplikaci jak píše "fcjohn". Ale to jsem nezkoušel...Nebo ještě se zeptám, jak se dá pořídit ten Orange Sport?

Donic
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Donic

orange vysílá jen 1 až 2 zápasy kola fortuna ligy , na rozdíl od 02TV která vysílá všechny.....

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Donic

Settopbox od O2 1999Kč ve 4K sportpack 199 měsíčně píchneš do wifi a díváš se.Jak píše Habr je tam všechno.Zainvestuj a nemudruj.Nic lepšího u nás není.

Tonda2
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 322
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a O2 TV Sport Pack

@Tonda2 - v klidu Toníku, nemudruju, jen jsem chtěl vědět možnosti...toť vše. Prostě nějaké základní informace a pak mohu zainvestovat. Možná nejlépe bude zajít do O2 prodejny, aby mě to přesně vysvětlili. Ten set-top-box se musí pouze koupit nebo vzít nějaký pronájem? Jinak jsem myslel, že ho připojuji přes kabel (HDMI,apod.) k televizi a nemusím "píchat" do wi-fi. Trošku mám strach, aby to ta moje wi-fi v návaznosti na rychlost pokryla, pokud to tak skutečně je...

Donic
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a O2 TV Sport Pack

Samozřejmě O2 setobox připojíš přes HDMI do TV a jede i po normálním LAN kabelu s internetem.

Dreambox 920

fcjohn
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 127
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Donic

Tak pokud máš wifi od nějakého kutila tak tam ani nechod .....

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Donic

Nevím co má společné HDMI z WiFi. Box O2tv si od nich můžeš i pronajmout

jiriN
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 210
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a O2 TV Sport Pack

Tak internet nemám od žádného "kutila"...teď jsem naměřil hodoty: Ping ms 8
Download Mbps 39.48
Upload Mbps 55.05
Pokud to bude postačovat...
A jak by to případně fungovalo přes tu nainstalovanou Android aplikaci v HD přehrávači? To je ta O2 Smart Box?

Donic
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Donic

latence, jitter atd...

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a O2 TV Sport Pack

Skylink má sport na háku. Pokud chceš sledovat sport dej si Digi.

Vu+ Solo4K, Vu+ Ultimo 4K

nováček
Registrace: 12/2018
Příspěvků: 492
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a O2 TV Sport Pack

Mám ještě Xbox One, mohl bych to sledování zkusit zde po nainstalování aplikace O2 TV...Podle mě to bude stejné jako z toho set-top-boxu...nebo ne?

Donic
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Donic

Aplikace na Xboxu je v pohodě, zrovna teď koukám na Fortuna ligu v rámci Sport packu. Jedna z mála věcí, co mě na ní štve, že si po přepnutí na jiný kanál nepamatuje úroveň hlasitosti a vždy je hlasitost na max.. Howgh

Sony XR77A83J + Sony HT-ZF9, T-Mobile Sat M, O2TV Sport Plus, Netflix, Disney+, Xbox Series X, Sony PlayStation 5, Nvidia Shield Pro.. Howgh

Scruffy
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Donic

https://www.o2.cz/spolecnost/tiskove-centrum/535056-O2_TV_je_mozne_sledovat_uz_i_na_Xboxu_Umoznuje_to_specialne_vyvinuta_aplikace.html

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Scruffy

Bohužel mám trochu problém...Aplikaci O2 TV na xbox one jsem nainstaloval, OK. A řekl jsem si, že to na měsíc vyzkouším = 199 Kč není zase tolik v rámci investice za O2 TV Sport Pack. Dal jsem aktivovat, zadal emailovou adresu, telefon a heslo. Ověření následovalo na emailu. Přihlásil jsem se a zaplatil on-line kartou. Doposud vše v pořádku. A nyní nastává ten hlavní problém...neboť v xbox one to po mě chce ID a nikoliv můj přihlašovací email...tj. nemůžu se do toho účtu vůbec dostat a na xboxu přihlásit. Mohu se přihlásit pouze na počítači a ani v nastavení žádné ID nevidím...Co je tedy špatně? Díky

Donic
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Donic

Takový problém jsem nikdy neměl, ale zkus se přihlásit na Moje O2, viz odkaz, jestli tam neuvidíš nějaké dočasné ID, normálně je samozřejmě O2 ID emailová adresa + heslo, víc v app Xboxu netřeba.

Sony XR77A83J + Sony HT-ZF9, T-Mobile Sat M, O2TV Sport Plus, Netflix, Disney+, Xbox Series X, Sony PlayStation 5, Nvidia Shield Pro.. Howgh

Scruffy
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Donic

https://1url.cz/TzaRz Mea culpa..

Sony XR77A83J + Sony HT-ZF9, T-Mobile Sat M, O2TV Sport Plus, Netflix, Disney+, Xbox Series X, Sony PlayStation 5, Nvidia Shield Pro.. Howgh

Scruffy
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Scruffy

A to je nějak vázené na telefonní číslo u O2 = číslo O2 pod smlouvou anebo s GO tarifem? Nemám telefon (mobil) u O2...

Donic
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Scruffy a další...

Tak už je vše OK, už jsem to na tom xboxu one zprovoznil...Nevím proč to dříve nešlo, ale nyní už to jde. Takže to na měsíc vyzkouším a uvidím. Každopádně všem díky za rady R^

Donic
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 104
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra