Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

převod zrušené karty na ČT

slyšel jsem že se karta IRDETO co propadla tím že více než rok nebyla použitá se dá zaktivovat jako ČT karta přes formulář české televize. Je to pravda? Mám tady 3 propadlé karty takže bych jednu nechal kamaráda zeregistrovat jako ČT kartu aby se v deštovém počasí mohl alespoň na něco dívat na chatě.

venca72
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: převod zrušené karty na ČT

https://www.cnews.cz/servisni-poplatek-skylink-karta-ct-konverze-zdarma

LNB 1+SG2100,Vu Zero4K,Lnb 2+ Vu Zero4K

Jirka 3
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 357
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: převod zrušené karty na ČT

https://tvp.ceskatelevize.cz/StaticPages/DK.aspx

LNB 1+SG2100,Vu Zero4K,Lnb 2+ Vu Zero4K

Jirka 3
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 357
Odpověď v diskusním vlákně
 

převod zrušené karty na ČT

podle mě by neměl skylink kartu vypnout co čt by mělo zustat když platím koncesionářky poplatek :-/ :fuming:

mila
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 93
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mila

skylink může všechno,jsou to jeho karty

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mila

Ty platíš koncesionářský poplatek Skylinku?

T.sat Sir, G.ini 100-m.fokus 28°,23°,19°,13°, AB Cryptobox 752 HD G.ini 85-monoblok 19,23°E, Octagon SF 4008, G.ini 125-SG 2100, 30W - 60E, G.tini 100 m.f 30,27.5,22°W, Skylink, ORF, SRG, C. Digitaal NL, E.Esse 15RB3 vert., mot. Conrad, DAB+ Yamaha T-D50

Jousi
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 478
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

Odkedy skylink karty dava gratis ??? Ak ich predava tak su toho kto za nich zaplatil....skylink mi na nich môže akurat zablokovať služby ktore som si nezaplatil

par32
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 976
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: převod zrušené karty na ČT

@pierrepetr
A pokud je pronajímá, tak za ně zaplatíš, ale tvoje nejsou. A musíš pěkně poprosit penězi, aby je převedli na ČT.

Offset Laminas 2700, Ortho Mode Transducer,2x LNB NJR2842, VU+Ultimo4K

Hugocz
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 952
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrrepet, @Hugocz

@pierrrepet - asi sa mylis, ked som ju kupil je moja.....ci aj auto ked kupis tak jeho majitelom je stale automobilka ???

@Hugocz - myslis, ze je iba v prenajme ? to by ich pri vymene mali vymienat zadarmo, a to urcite nebolo, ja som tolko penazi zainvestoval do SL, ze som si v roku 2006 povedal a dost

mjamriska
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 688
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: převod zrušené karty na ČT

@mjamriska
A proč by je měli vyměňovat zadarmo, když to můžou udělat za "manipulační poplatek"? Ale fakt nevím, kdo je vlastníkem. Ono to dnes přestává být důležité, protože ten servisní poplatek za cokoli se vždycky nějak okecá. Když něco chceš, tak plať. Taková je doba. A oprávněnost poplatku je vedlejší. Důležitá je ochota zaplatit. Což se často zvrhne ve vydírání, ale to už je jiná pohádka...

Offset Laminas 2700, Ortho Mode Transducer,2x LNB NJR2842, VU+Ultimo4K

Hugocz
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 952
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Hugocz

mě to nepiš,já to vím

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

@par32

fyzicky je tvoje,ale funguje pouze pro služby operátora,jinak je to škrabka,ale tvoje,to souhlasím,pokud ji chceš používat pro jiného,rozhoduje o tom vydavatel karty

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: převod zrušené karty na ČT

Když jsem je před léty vyhodil do popelnice,kdo je Majitelem? Jsou zavežené na skládce,ale do statistik si je Skylink určitě stále počítá.Sice vypnuté ale stále jsem jejich abonent,neví jestli je mám v šuplíku nebo jsou pod zrekultivovanou vrstvou zeminy!

Kombi
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 678
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kombi

jako simka operátora,nikoho nezajímá,jestli ji používáš

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: převod zrušené karty na ČT

tak jsem nakonec si taky jednu tu kartu co mi tady ležela převedl na ČT kartu(kamarád si registroval druhou)a z ČT mi došlo: Vaši žádost předáme dne 10. 7. 2020 servisní organizaci ke zpracování. Žadatelé o konverzi karty si mohou ověřit stav konverze karty na stránkách servisní organizace Skylink. Pokud ji teď zadám do systému na sylinku tak mi to pořád píše: Vaše karta není registrovaná. Registraci můžete provést v Zákaznické zóně. Tak kde je chyba?

venca72
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: převod zrušené karty na ČT

asi to ještě neprošlo

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

@venca72

Chyba je, že karta není registrovaná a není zaplacen reaktivační poplatek. Propadlou kartu nelze převést na ČT.

sirda
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 2 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: převod zrušené karty na ČT

Musis si tu kartu znovu zaregistrovat na sebe a kamarad taky pokud je karta vyrazena z databaze. Vpodstate je to jako kdyby si si koupil novou kartu Skylink, tak ji musíš zaregistrovat, protoze není v databazi. U vyrazene pouzivane karty Skylink se pak plati aktivacni poplatek 200,- Kc, aby se dal na ni opet aktivovat nektery z balicku Skylinku. U nove karty je to aktivacni poplatek 999,- Kc. Ve vasem pripade by mela stacit registrace karty, při nejhorsim ještě poplatek 2 kila.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 943
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: převod zrušené karty na ČT

tak jsem zaplatil 200Kč a karta je teď už aktivní jako ČT karta. ta druhá co si ji aktivoval kamarád taky, akorát kamarád místo toho aby byl rád že ode mne dostal zadarmo kartu, byl nasranej že musel platit dvě stovky. Čili závěr zrušenou kartu jde za 200kč znova zaktivovat poté co je převedena na ČT kartu.

venca72
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: převod zrušené karty na ČT

Tvuj kamos bude asi peknej kolenovr, kdyz se nasere kvůli 2 kilum. At je rad, mohl taky zaplatit mnohem vic pro kartu s programy CT.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 943
Odpověď v diskusním vlákně
 

@venca72

""""Čili závěr zrušenou kartu jde za 200kč znova zaktivovat poté co je převedena na ČT kartu"""

spíš před tím

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Je to přesně jak píšeš.

sirda
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 2 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sirda

normálka,nebude převádět škrabku na okna

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra