Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příslušenství

Nové USB sandisk 3.0

Pánové koupil jsem nové USB SanDisk 64G na nahravání,starý umřel,jenže DM525 ho neviděl/než padnul/,TS 6280 ho taky nevidí,v PC funguje v pohodě,v přehravači taky,co dělám blbě,je to 3.0,vstupy jsou 2.0-muže to mít vliv ,děkuji. :lookaround:

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@spyko

U mně funguje trojka ve dvojce bez problémů,používám flashku Kingston.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

JJERY

máš pravdu,známý donesl ladit svoji ts6280+novou kingston g3 64g,v mém i jeho ts jela bez jakýkoliv problémů,nechápu co mě napadlo koupit ten sandisk,překopal jsem synovy usb a našel tu samou kingston 3.0 16g,jede jak z praku,ponaučení pro příště za 400kč-sandisk nebrat. :lookaround:

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

@spyko

sandisk neni spatnej.
zkus teda ty flashky porovnat. vyfot je at je videt v cem je rozdil

Dreambox DM520-OpenATV 6.2, Cloudibox3-MBMini-OpenATV 6.3 a 6.4, Vu+ Zero4K-OpenATV 6.4, T-90 5W-42E

bublajs
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 8 807
Odpověď v diskusním vlákně
 

@spyko

Hmmm mam už dlouho USB SanDisk 64G 3.0 micro a žádný problém (pc-sat-androidbox-tv)

minestra
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 556
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nové USB sandisk 3.0

no to mas tak, jeden si chvali skodovku a druhy tvrdi ze je to schit. Jeden ma spolahlivy starsi 1.9 motor alebo dvojliter, druhy ma ten litrovy shit trojvalec. Kto ma pravdu? :lookaround:

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nové USB sandisk 3.0

Nevidím tam žádný rozdíl mezi sandiskem a kingstomem,až na jedno-modrý pásek na kingu je zepředu zalitý celý,u sandisku je vidět jednotlivé konektory,skusím ho vrátit nebo vyměnit,nejde mi o 400stovky,jde mi o DM 525,kterou jsem asi šlehnul,i tak všem děkuji. :O

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 31
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra