Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

M7CAM701multi-2

Dobrý den ,mám problém při sledování Skylink programů na astře1 19E po asi 10 sekundách přestane program běžet a zamrzne po provedení resetu karty hraje jenom zase 10 sec. Na astře3 a na hotbirdu13E program 4k love natura běží bez problémů.Autorizaci jsem provedl několikrát bez úspěchu.Není u vás problém? Tohle byl můj dotaz na jejich chatu.Odpověděly máme vše v pořádku asi je chyba u vašeho přijímacího zařízení.Mám sat.octagon4008sf a 2 tv Panasonic a závada je všude stejná,nemá někdo stejný problém. Rv

kolík
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 470
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: M7CAM701multi-2

1. Jakých programů?
2. Jaké si platíš předplatné?

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonín

Mám kombi všechny jejich programy na astre1

kolík
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 470
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ kolík

Mám taktéž balíček Kombi, všechny programy běží korektně a OK. Samozřejmě z Astry 3 a 1. Problém bude u Tebe. Přeji hezký den.

neuzil
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 1 526
Odpověď v diskusním vlákně
 

@neužil

To si mě nepotěšil a taky ten M7 CAM 701.

kolík
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 470
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kolík

Vem ten modul a zajdi k některému prodejci, který distribuuje Skylink a požádej ho, zda by mohl tvůj CAM vyzkoušet v nějakém přístroji u něj na prodejně.

Já mám stejný modul v TV Panasonic a vše v pohodě jede

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: M7CAM701multi-2

Jestli máš možnost vstoupit do menu modulu jako je u přijímačů s Enigmou2, tak poslední položka je "zpoždění DVB CI". Defaultně je nastavená na 256 a defaultně se to seká. Zkus nejmenší hodnotu 16. S tou mi to jede. Ovšem přijímač VU+Ultimo4K. Tvoje vybavení neznám.

Offset Laminas 2700, Ortho Mode Transducer,2x LNB NJR2842, VU+Ultimo4K

Hugocz
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 952
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

To jsem udělal a koukali na mě jako na blázna ani nevěděli,že Skylink má programy na A1 a ve druhé prodejně to strčil do sat. přístroje na A1 program nešel vůbec na A3 vše v pohodě,tak mi řekl,že neví čím to je abych řešil v výrobcem.Je mi divné,že spoustu let to bylo bez problému a najednou ne.Po těch zkušenostech jsem znechucen někoho otravovat a chtěl bych najít skutečného odborníka co mi správně poradí.Jinak software je nejnovější 1.0.5 r13315-r13592

kolík
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 470
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Hugocz

Mám sat,octagonsf4008,už jsem to psal v prvním příspěvku a bohužel mám op.systém Openspa a tam jsem položku nenašel.

kolík
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 470
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: M7CAM701multi-2

Já vím, žes to psal. Jen tento přístroj neznám. Možná by stálo zato, jestli máš v okolí nějakého známého s přijímačem s enigmou, to u něj zkusit. Ono to nastavení je asi spíš nastavení rozhraní té enigmy, ne přímo modulu. Třeba i v obchodě, pokud prodávají nějaký přijímač s enigmou (třeba lunixy se prodávají s nainstalovaným OpenPli) by to mohli vyzkoušet. Určitě by je to taky zajímalo. Ale stejně, pokud by to tam jelo, bylo by to na úpravu firmware tvého přijímače, a to by asi na počkání stejně nebylo. Jen bys věděl, o co jde. Hloupá situace.

Offset Laminas 2700, Ortho Mode Transducer,2x LNB NJR2842, VU+Ultimo4K

Hugocz
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 952
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: M7CAM701multi-2

Ktery programy z A1 ti nejdou ?

J a
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 3 333
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: M7CAM701multi-2

Děkuji za rady,zatím to nebudu řešit,sice ještě běží záruka,ale mám aktivní balíček konbi ještě 10 měsíců a bojím se výměny modulu,že bych ho musel znovu přihlašovat a zaplatit za novou aktivaci karty a programy a jak mám zkušenosti se Skylinkem je to moc složité,až skončí předplatné tak uvidíme.

kolík
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 470
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra