Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Linuxové přijímače

Nastavenie konfigurácie pre Skylink ICE,CAID:0624

Vie mi tu niekto povedať,alebo odpísať aká je správna konfigurácia pre čítanie karty Skylink ICE,pre CAID:0624,0D96,v oscam.server,pre vrchnú čítačku kariet pre DM 820

Janyck1982
Registrace: 6/2015
Příspěvků: 304
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nastavenie konfigurácie pre Skylink ICE,CA...

Síce v tomto ti viem poradiť, ale je tu jeden problém - Pravidlá tohto fóra. Skús si túto info zistiť na iných fórach, tu za zverejnenie konfigurov oscamu rozdávajú ban.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nastavenie konfigurácie pre Skylink ICE,CA...

když zadáš to, co jsi napsal sem, do google, najdeš nejméně 10 míst, kde ta konfigurace je. Samozřejmě ji pak ještě musíš umět aplikovat = něco vědět o oscamu, enigmě a linuxu, budeš muset znít telnet a souborový systém linuxu včetně FTP. Bez toho to dohromady nedáš tak jako tak. Pokud nevíš nic, není to stejně rada na tři řádky. Někoho si zaplať, instalace je snadná, podle mého to v nějakém sat shopu za trochu peněz rádi udělají. Není to nic nelegálního.

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nastavenie konfigurácie pre Skylink ICE,CA...

A mladenci naco mate hlavy ? Aby vam nenaprsalo teraz v dazdoch do krku ? Ved mu to poslite miesto obkecavania na PM. :)))

ivan
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 498
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ivan

A ty si si nakoľko % istý, že nikto nekotroluje PM komunikáciu,hmm?
Ja tomu neverím, v dnešnej dobe je možné všetko.

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

... no a co by ten kontrolor v PM viděl nelegálního??? konfigurák pro oscam :laughing:

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Janyck1982

force_irdeto...to je celé nastavenie. Teda jedna fajka cez web interface. Ja nie som murár, ale napr. betónový plot som si postavil sám - a doteraz nespadol, tak sa ku*va snaž trochu aj ty.

baltik
Registrace: 6/2019
Příspěvků: 321
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

Nuž áno "konfigurák pre oscam", za ktorý pri jeho verejnom "spropagovaní" som pred cca 3/4 rokom dostal "citrón".
Nuž takto to tu na fóre chodí...
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonín

Chcel si zrejme napisat "v oscam.server", takto si ho len zbytocne viac doplietol
A emmcache = 1,1,2 je tiez vtakovina
Kua chlapi, uz ked pomahate a kopirujete z netu, aspon kopirujte to co je ok

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

když nevidíš rozdíl mezi zprávou do PM a zveřejněním v diskuzi... tak se boj... hlavně nezapomeň na zásoby toaleťáku :laughing:

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nastavenie konfigurácie pre Skylink ICE,CA...

emmcache = 1,1,2 je kopie nějaké mé konfigurace.
netvrdím, že té aktuální, to teď nemůžu zkontrolovat.
možná, že mám pro kartu malinko specifické požadavky, které jiní nemají.
konfigurací je hodně, "konfigurák pre oscam" pro sdílení karet bych sem taky nedal, ale tohle je legální použití legální placené karty

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonín

Žiaľ ten konfiguracny súbor som dal do webif oscamu modern 11543(11577)r798 a vypisuje mi hlášku Read ATR fail attempt od 1 po 7 a fs od 9 po 3,Error no characters found in ATR,Deactivating card, Error activating card, ešte podotknem včera mi tá karta fungovala v prijímači Amiko A6 combo s pluginom Mcas,neviem čo mám tam zle,lebo v tom oscam modern 11543 ide v spodnej čítačke RTVS karta 0668

Janyck1982
Registrace: 6/2015
Příspěvků: 304
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nastavenie konfigurácie pre Skylink ICE,CA...

Koukám, že pan riboy opět jede bomby...Škoda, že tady nefunguje nějaký blok, abych tvé reakce neviděl.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nastavenie konfigurácie pre Skylink ICE,CA...

mmiriboy má pravdu za konfigi sa tu dávajú citrony že je tu dvojaký meter je druhá vec

peto197601
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 098
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nastavenie konfigurácie pre Skylink ICE,CAID:0624

Chlapci mal som opačne kartu v hornej čítačke čipom hore,a mala byť čipom dole,Brumo mi poslal súkromnú správu so správnym konfigurákom,ale len pre CAID:0D96,pre CAID:0624 mi stále nejde pridal som ku CAID:0D96,0624 ale mi to neberie

Janyck1982
Registrace: 6/2015
Příspěvků: 304
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

A ty máš aký problém?

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonín

napísal:
...ale tohle je legální použití legální placené karty.
:))) :))) :)))
To som si aj ja vtedy myslel, keď som sem zverejnil nastavenie čítačky pre Irdeto kartu a bol s toho citronový ban.
:) :) :)
Odkaz pre "Janyck1982":
Riadok caid mám prázdny.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nastavenie konfigurácie pre Skylink ICE,CAID:0624

Chlapci ja len potrebujem aby sa karta Skylink ICE 0D96 vedela správať ako 0624 a prečítala tie kanály ktoré vysielajú trojka,šlagr,TA3HD pre SK,pre CZ v 0624 vysiela SEZNAM.CZ

Janyck1982
Registrace: 6/2015
Příspěvků: 304
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Janyck1982

Veď to my vieme!
Tie nové konfigury, ktoré si skúšal dnes, sú zrejme ok, len treba "doladiť" niektoré maličkosti - skús riadok "caid" nechať prázdny, nepíš doň žiadny typ kódovania.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nastavenie konfigurácie pre Skylink ICE,CA...

Zkus forum, ktere ma v nazvu inicialy jednoho "oblibeneho" premiera :-)))

tecka
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 87
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nastavenie konfigurácie pre Skylink ICE,CAID:0624

chlapci ide,oscam modern 11543 r.798 nemá podporu pre irdeto 0624,stiahol som z addonu oscam 1.20 11611 r.798 a hneď nabehol obraz s 0624 CAIDom

Janyck1982
Registrace: 6/2015
Příspěvků: 304
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nastavenie konfigurácie pre Skylink ICE,CA...

je aj verzia oscam-svn11641 .

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 514
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Brumo

ja som to stahoval z addonu ktorý tam mám konkretne gp4-cam-feed-configs_1.0-r12_all.deb najnovší zo stránky linuxsat-support.com,len Ncam mám stiahnutý zo sat-universe.com,možno si ten odinštalujem a stiahnem najnovší ako som to spravil Ncam 11.3

Janyck1982
Registrace: 6/2015
Příspěvků: 304
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra