Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Stabilni oscam pro Vu+duo Openpli 7.3

Ahoj, muzete mi prosim poradit, ktera verze je stabilni pro kartu Skylink. Oscam mam stazeny primo z feedu Openpli, nahraju konfigy, bohuzel po 2 dnech provozu oscam vzdy zamrzne. Starsi verze co mam otestovane a stabilni zde nelze pouzit, protoze vyzadaduji dane knihovny.
Co jsem zkousel napriklad 11650 verzi bez emu.
Dekuji.

Hypnos
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 918
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Hypnos

patrne si blbe zkoušel

pelc
Registrace: 2/2020
Příspěvků: 143
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stabilni oscam pro Vu+duo Openpli 7.3

11650 pre ice kartu a ide super . no u VTI .

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 514
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stabilni oscam pro Vu+duo Openpli 7.3

Otázka je proč ztuhne, že by přetekl nějaký log? to se v konfigu dá nastavit. Psát tady o oscamu je za žlutou kartu...tak jenom poznámka.

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Hypnos

Posledný z emu 11.666-r.798 je ok a stabilne. Podaril sa na to, že 11.663 šiel iba z čiernou obrazovkou, síce otvoril aj karty zo správnym configom,ale bez obrazu. Mimochodom neviem presne od ktorej verzie, tuším 11.611 treba z configu odstrániť srvid.2 inak Oscam neotvorí.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Hypnos

hele zkus ty chybejici soubory nalinkovat na novejsi verze ktery tam urcite jsou. povetsinou to funguje

Dreambox DM520-OpenATV 6.2, Cloudibox3-MBMini-OpenATV 6.3 a 6.4, Vu+ Zero4K-OpenATV 6.4, T-90 5W-42E

bublajs
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 8 807
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stabilni oscam pro Vu+duo Openpli 7.3

funguje i to tam ty verze dohrát do stejného adresáře...

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

na amiko viper slim nemám problém

na mém amiko viper slim mám stejný image a oscam stažený přímo v přijímači v stahování pluginů. bezproblémů mi vše funguje skylink i nemecké skysport, orange tv, freesat,upc,digi

krehlik
Registrace: 10/2020
Příspěvků: 4
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stabilni oscam pro Vu+duo Openpli 7.3

Krehliku jedna věc je nelegální sdílení, kde ti někdo všechno na serveru připraví (protože to zná) a pak už na tom nic není, druhá věc je provoz vlastních karet, což oscam taky velmi dobře umí, a tam mohou při nastavení nastat různé komplikace. Ale myslím, že ty nemáš kartu ani jedinou, a není velkého rozdílu, kdyby sis ráno vzal v sámošce rohlík do kapsy. Taky je to jenom pár drobných. Pokud si všechny ty vyjmenované karty platíš, tak se ti velice rád omlouvám.

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stabilni oscam pro Vu+duo Openpli 7.3

Dekuji zkusim tu verzi s emu. Do logu jsem nekoukal, obraz byl zamrzly ale info o ecm stale chodilo.....
Zlusim najit tu 11.666
Mam odzkousenou 11.439 ale ta mi tam nejde kvuli tem knihovnam...

DIky.

Hypnos
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 918
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra