Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Linuxové přijímače

irdeto ice oscam nové kódování

Četl jsem tento článek a jak píšou nejde mi TA3 HD. V oscam.dvbapi mám caid 0624

Beavis
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 494
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 95
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: irdeto ice oscam nové kódování

Nejsem odborník proto píšu "snad" :laughing: Četl jsem že když vymažu oscam.srvid2 a pak budu přepínat programy tak se sám vytvoří. Zkusil jsem ale vytvořil se oscam.srvid a stejně to ukazovalo posunutý programy o jednu pozici. Další věc na kterou jsem teď přišel že když koukám na klientovi na nějaký program který mi sdílí kamarád tak v oscamu se zobrazuje že koukám na můj server.

Beavis
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 494
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: irdeto ice oscam nové kódování

Ja som cital ze 21. decembra 2012 bude koniec sveta a stale nic. :laughing:
Splietas oscam.srvid a oscam.srvid2. Ten prvy si "maplnis" udajmi ty, ten druhy si priebezne "naplna" Oscam sam ked ho mas dobre nastaveny.
K tomu tvojmu zdielaniu, samozrejme ze na kientovi vydis svoj server ako zdroj kedze to od toho kamarata resharujes a ten tvoj klient je pripojeny na tvoj server a nie na kamaratov.

zigmin
Registrace: 11/2020
Příspěvků: 83
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: irdeto ice oscam nové kódování

Ohladne kodovania musite ist na tmave forum, tam aj admini pisu ako sa da kradnut ... proste charakter je charakter. :laughing: :laughing: Ale ine nazory im vadia. :lookaround:

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: irdeto ice oscam nové kódování

však v tom qviarte ide bezvadne aj M7 bez modulu . R^ poctivo si platím ......a strčil som tam jednu M7-Next....a nemá to zatial chybu . R^

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

@liquere

To si napisal trefne maš pravdu ine nazory im vadia.Stihaju velmi rychlo mazať prispevky. :bigeyes:

jopo166
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 1 673
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: irdeto ice oscam nové kódování

Četl jsem že pro správný zápis do oscam.srvid2 je potřeba mít v oscam.conf pod dvbapi dopsáno
read_sdt = 1
write_sdt_prov = 1

Když jsem hledal aktuální oscam.srvid byl z roku 2019

Beavis
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 494
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: irdeto ice oscam nové kódování

Před mnoha lety sem koupil AC IC Irdeto plus kartu ICE a vše šlape jak má v tv LG tak nevím proč bečíte

Vu+Uno 4 K Se

Laik
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: irdeto ice oscam nové kódování

2Laik: Protože někdo potřebuje více než jeden modul a jednu kartu? Třeba. Atd atd. Trochu mysli, než něco napíšeš.

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Laik

Teraz nejde jeden kanál, ale za mesiac ich nemusí ísť 6 a za pol roka 20. Rád by som vedel, či tebe ide Lala TV, keď si tak spokojný. Som zvedavý, čo povieš o rok.

PeMa
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 968
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PeMa

Kedze Laik mal na mysli CA modul Irdeto, len to zle napisal, tak teraz moze byt vysmiati ako leco. A aj o rok bude stale, kedze ta aj chystana Nagra to Irdeto tak skoro nenahradi ale bude s nim koexistovat . :)))

zigmin
Registrace: 11/2020
Příspěvků: 83
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: irdeto ice oscam nové kódování

v CI+ ide samozrejme všetko jak v TV tak v bazmeku. R^ v oscame pokial nemáte ten správny tak nie . :))) a ten Vám nikto nedá sadarmo :laughing: ja nato čumím síce cez oscam ,ale v qviarte a správne image. R^ dokedy to pôjde netuším..... netrápi ma to . :)))

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: irdeto ice oscam nové kódování

No jo jenže laik asi nepotřebuje sledovat na více přijímačích. Pokud vím Skylink poskytuje jen jednu kartu Next.

Beavis
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 494
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: irdeto ice oscam nové kódování

Mne ide tiež všetko okrem jedného, teraz ma to netrápi, ale pokiaľ to spravia na iných už bude horšie.

PeMa
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 968
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PeMa

Otvoris si okno a budes sa kochat. Mas to najmenej v 8K a satarmooo. :)))

zigmin
Registrace: 11/2020
Příspěvků: 83
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Beavis

tiež som si myslel že len jednu ,ale potom tu písali borci že 2-ks. tak som objednal ,zaplatil a mám 2x Next kartu. uvidím čo bude dalej so skylinkom ..... :))) možno zostanem, možno skončím .... :laughing:

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: irdeto ice oscam nové kódování

I kdyby dvě je to stále celkem velká investice 3x modul a 2x Next karta a ještě platit serpo :-/

Beavis
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 494
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Beavis

jo... ved k tomu to smeruje... Rv Digi-sk to isté ,ale v nagra, ako vieme aj u skylinku tomu bude podobne. :laughing:

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: irdeto ice oscam nové kódování

Ja sa vám inak čudujem. K dispozícii máte DVB-T2 tam kopec programov a napriek tomu beriete programy zo základu u Skylinku?

Spacer
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 937
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: irdeto ice oscam nové kódování

v BB sa cez DVBT2/CZ-programom ťažko dostaneme... :)))
IPTV tam niečo ide ,ale hlavné programy CZ žiadna sláva..... jedine cez satelit. najlepšie na tom je že slováci chcú CZ a češi SK. :laughing: a o tie INTERNATINAL nie je veru záujem. Rv

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: irdeto ice oscam nové kódování

Hovorím samozrejme o českom DVB-T2. Ponuka programov na Slovensku prakticky neexistuje.

Spacer
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 937
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 95
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra