Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

CANAL+Domo

Tak a je to tu.Od 1.decembra štartuje na CZ a SK prvá stanica od CANAL+ znazvom CANAL+Domo na Skylink-u R^ R^

Power150
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 000
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 68
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CANAL+Domo

Nejde o to, koľko programov, ale čo sa tam vysiela.

Spacer
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 937
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CANAL+Domo

Chclapci najlepšie je, že sa rozčulujú tu takí, čo Skylink už dávno nemajú a samozrejme najväčší odpora Skylinku, ktorý už radí zvyšovať ceny, zrazu už Skylink nie je najväčší zdierač ľudí a nepriateľ č.1 :))) Není Vám jedno čo pridajú, Skylink už nemáte dávno :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CANAL+Domo

Oprava: najväčší odporca

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

@geronimoh

jak pre koho umna film+,amc ,hbočka a tiež radšej filmbox ako joj cinema ten jako keby nebol

🇸🇰

Jupi
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 17 338
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jupi

Pro mně nej je AMC, a kdyby HBO nedával seriály, tak bych ho asi sledoval míň, jak JOJ Cinema. Některé filmy ani nikdo jiný, jak JOJ Cinema nedává. Jsem rád že Film+ bude v HD, na ten se taky dá dívat. Jen můj názor a vkus

DM525 HD, DM900 UHD, VU+ Duo 4K, Octagon SF8008 4K, DM920 UHD

geronimoh
Registrace: 10/2012
Příspěvků: 501
Odpověď v diskusním vlákně
 

@geronimoh

Je pravda, že Film+ sa zlepšil o dosť R^

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CANAL+Domo

Mne je to jedno kde, ale velakrat si radsej pozriem starsi film kde este chlap bol chlap a obcas aj fajcil ako teraz ze casto ma este aj hlas ako keby ho kopli medzi nohy. vsade navonavkovany nefajciaci uvedomeli multikulti sasovia. :laughing: :laughing: :laughing: Rv
Dnes by nemohli natocit ani Columba lebo fajcil cigaru. :laughing: :laughing:

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CANAL+Domo

no vidis jak jsme se krasne dostali k tomu ze ta "jarni ocekavani" jsou prehnana, a "nerealna".! kazdy kdo chce skutecne filmy tak ma Netflix,iptv,a podobne sluzby. kazdy kdo chce sport ma Telly,iptv,sharing,a pod.! i kdyby pridali cely paket Canal+ tak to tady nenajde zakaznika. vetsinovy divak kouka na Novu,a tomu je jedno co se deje ve vyssich sferach takze jemu staci zaklad. bohuzel. a Polsko,jeho televizni trh, a jeho Canal+ je uplne nekde jinde nez Cesko. takze neni na co cekat a marne doufat a snit. nic neprijde. Skylink tedy Canal+ proste bude pro vetsinoveho zakaznika.tak jako doposud. R^

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CANAL+Domo

to mela byt reakce na "kolenac" jen jsem to tam zapomel pridat, tak sorry

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CANAL+Domo

To petersk máš pravdu,nemám tuto platformu.Nebýt nového vlastníka,kdo ví kde by skončili.Mám Canalsat full a upřímně je tam sice více filmových kanálů,ale je to o obsahu jak tady Spacer napsal,takže taky žádná sláva.Apropo Tricolor,lokalita Opavsko 1m parabola dostatečná.Naposledy zkoušeno před 3.roky a nebyl žádný problém.
DÍK

agamon
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 321
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CANAL+Domo

Tricolor,myšleno jako otázka.Uvažuji na jaře zařadit do své flotily.
Dík za odpověď

agamon
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 321
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CANAL+Domo

a teď koupit práva na bundesligu,Serii A a La Ligu,fandím Vám R^

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CANAL+Domo

Veľa ľudí tu čaká na niečo čo nikdy nebude. kristian 1 to vystihol najlepšie.

vikino74
Registrace: 7/2014
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

@agamon

Tricolor myslíš toho ruského providera. Tak to neviem či na Opavsku to chytíš a na akú anténu :))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CANAL+Domo

Staci si vyhladat ake filmy dostavaju ocenenia minimalne posledne desatrocie od oscara az po europske filmove ceny. Aka tematika tvori vacsinu. KEby som to tu vymenoval urcite by niekto nabonzoval adminovi a musel by nieco robit, aj ked si mozno mysli to iste. :laughing: :laughing: Ale pohladat si to moze kazdy sam. Rv

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CANAL+Domo

Hlavne nech tam aktivujú "zvýšenú ochranu" aby to nemohli sledovať platiaci zákazníci Rv

TV Sony Bravia XR-55A90J, CAM TechniSat TechniCrypt IR CI+ Skylink karta

Matrix44
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 574
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CANAL+Domo

Jsem čekal, kdo tu tohle téma otevře. Proč nediskutujete pod článkem?

Octagon SF 4008 28,2°E/23,5°E/19,2°E/13,0°E

PC1
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 954
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Matrix44

Kup si originální dekoder jako já před několika lety a máš po problému. Stojí to pár stovek s máš klid. Jo, kdo chce ušetřit, pak ať se nediví.

Octagon SF 4008 28,2°E/23,5°E/19,2°E/13,0°E

PC1
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 954
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 68
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra