Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink zvýšené zabezpečenie

Ahojte, podľa článkov tu na parabole sa uvádza že Skylink použil tzv. zvýšené zabezpečenie u nových programov Šlágr Premium HD, Canal+ Domo HD a taktiež u programov HBO 2 HD, HBO 3 HD, Cinemax HD a Cinemax 2 HD.
Problém u mňa je, že programy Šlágr Premium HD, Canal+ Domo HD mi idú, ale programy HBO 2 HD, HBO 3 HD, Cinemax HD a Cinemax 2 HD nie. Kde je teda problém? Ďakujem za pomoc a pekný deň

TV Sony Bravia XR-55A90J, CAM TechniSat TechniCrypt IR CI+ Skylink karta

Matrix44
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 574
Stránka: 1 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 211
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink zvýšené zabezpečenie

Je to škoda pro Skylink pořád debatovat a pomlouvat ale bohužel je to tak pořád do toho vraťte p.glisniku největší téma a nejpropiranejsi je ten Skylink!

frenk2
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 812
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink zvýšené zabezpečenie

Už začíná 5 list to už je na pováženou popularita! R^

frenk2
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 812
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PeMa

Potvrzuji,též mi nejdou Canal+ Domo HD, Šlágr Premium HD.Včera oba programy fungovaly.

son
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 334
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink zvýšené zabezpečenie

dobrej napad,udelame anketu,vytvorime kontrolni komisi,
stale nechapu proc se nejde francouzskou nebo polskou cestou ?
francie-tri typy smluv a zavazku.
polsko-dekoder/modul za zero zloty.
soucasny skylink ma dve skupiny zakazniku-serpo,balicky bez smlouvy, ty jedou na vlastni triko.
druha skupina-zakaznici se smlouvou. zavazek,odlisne ceny. proc neni mozne mit prijimac/modul do pronajmu, nasledne bezplatna vymena a servis.

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jglisnik

Jaromíre, Jaromíre, udělej si pořádek nejprve na vlastních stránkách. Buď tam máš chybu, nebo se už v těch svých certifikacích ztrácíš. Hlavně mně nevykládej, že jsi tou certifikací, která tě napadla myslel jen funkci dekodování. Přijímačům mimo tabulku byla certifikace odebrána. To znamená, že nemají certifikaci!!!
Citace:Zákazníci mohou používat i některé starší typy satelitních přijímačů, které původně specifikaci Skylinku vyhovovaly (jsou tedy označeny symbolem Skylink READY), ale protože jejich výrobce nezajistil aktualizaci obslužného programu, byl jim certifikát Skylink READY odebrán. ;) https://www.skylink.cz/prijimace-a-moduly-s-certifikaci-skylink-ready

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 884
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink zvýšené zabezpečenie

krizo pěkně jsi to napsal plně souhlasím když slyším skylink redy stb mám vyrážku stačí si přečíst na Parabole o Samsug Evos

doors1
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 763
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink zvýšené zabezpečenie

Odpovědi mi ze skylinku,že Mezzo HD není volně jako ochutnávka

Pavel1975
Registrace: 4/2016
Příspěvků: 278
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jglisnik

třeba tohle? :lookaround:

https://www.parabola.cz/zpravicky/13382/moduly-ci-plus-irdeto-neotion-pro-skylink/

VU+ solo2 ; VU+ uno ; AZBOX HD Premium ; 28,2°v;23,5°v;19,2°v;13°v;1°z;4°z 2x parabola 100cm

martin5
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 888
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink zvýšené zabezpečenie

Za dva týdny můžeme s Jaromírem diskutovat on-line na satcentrumu.... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 661
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

@jozef BA - mám 3 moduly. UNI, Viaccess, a odporúčaný certifikovaný Skylink Redy Irdeto CI+ Smit a programy so zvýšeným zabezpečením mi nejdú ani na jednom. Dokonca na tom ich certifikovanom Skylink Redy Irdeto CI+ Smit mi zamrzne celá TV. Takže čo mám robiť tzeraz? Kúpiť ďalšiu TV, alebo kúpiť sat. prijímač? A o mesiac urobia ďalšiu zmenu a budem kupovať opäť???

TV Sony Bravia XR-55A90J, CAM TechniSat TechniCrypt IR CI+ Skylink karta

Matrix44
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 574
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink zvýšené zabezpečenie

Trochu jim to pánům že Skylink u zadrha to kódování!

frenk2
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 812
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

dobrej napad, snad se tam uz konecne dozvime kdy budou k dispozici nove moduly nagra, tajna informace, proc asi, mame na sklade hodne viacess, kupujte viacess, ale my nechceme viacess, ani irdeto, my chceme nagra :))) a takhle je to tady kazdy den

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Matrix44

taka otazka, aby sme si ujasnili ako to u teba je, v tom irdeto cam ti nejdu len programy so zvysenym zabezpecenim? :)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Matrix44

tak si kup poriadnu telku a nie najlacnejsi kram co davaju v tesču k chlebu a 10 rozkom zdarma !

pelc
Registrace: 2/2020
Příspěvků: 143
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pelc

@pelc - v obývačke mám nový vlajkový model od Sony za 3.000.-EUR a v spálni mám 7 ročný vlajkový model od Samsungu čo mám v popise. Tak neviem čo by som si mal iné kúpiť. A v Tescu nenakupujem. Možno ty si v Tescu študoval. Takže ak sa nevieš vyjadriť k téme, tak neurážaj.

TV Sony Bravia XR-55A90J, CAM TechniSat TechniCrypt IR CI+ Skylink karta

Matrix44
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 574
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

@jozef BA - áno iba na týchto programoch mi TV s certifikovaným modulom zamrzne. Ako keby sa ich pokúšal dekódovať, ale nakoniec to nezvládne. Na UNI module je tam len proste hláška, že je program zakódovaný, ale nezamrzne a beží riadne po prepnutí na iný program Skylinku.

TV Sony Bravia XR-55A90J, CAM TechniSat TechniCrypt IR CI+ Skylink karta

Matrix44
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 574
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Matrix44 , @pelc

od telky maximálně očekávám max rozlišení a různé vstupy-výstupy , zkrátka slušnej monitor , ostatní v budoucnu obstarají přídavná zařízení :)

VU+ solo2 ; VU+ uno ; AZBOX HD Premium ; 28,2°v;23,5°v;19,2°v;13°v;1°z;4°z 2x parabola 100cm

martin5
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 888
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pelc

to byl ale ožratý šplech od tebe,co si myslýš,že jsme kovošrot.
Martin5:modrej nejšnl mi šel ve 3 tv a asi před 2 lety končily.Teď jsem ho zkoušel známému na staré SatElitě,no a jako fík a v mé 2-leté smartce ani ťuk

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Matrix44

ako pisem vyssie, irdeto modul nabieha v layer 2b mode a dekoduje v nom celu ponuku skylinku, nie len kanaly s chid A000 teda tie s vyssim zabezepecenim. Backdoor so stat camkey, ktory vyuzivas v uni u nas nie je pouzity v ziadnom cam module. Tym ale samozrejme nechcem naznacit, ze zavadzas kvoli tomu uni boxu, ktory mas doma :)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

...už sem to tady psal minule že u tohoto "doporučovaného" střepu bylo zásadní udělat v pravý čas zdarma on-line aktualizaci jinak nyní nevýhodně za prachy u výrobce a s nejistou budoucností. :ogre:

VU+ solo2 ; VU+ uno ; AZBOX HD Premium ; 28,2°v;23,5°v;19,2°v;13°v;1°z;4°z 2x parabola 100cm

martin5
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 888
Odpověď v diskusním vlákně
 

@martin5

ale proč jede v té SatElitě s její poslední aktualizací 2011🤔🤔

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

podpora vysokého bitového toku dat :mad:

VU+ solo2 ; VU+ uno ; AZBOX HD Premium ; 28,2°v;23,5°v;19,2°v;13°v;1°z;4°z 2x parabola 100cm

martin5
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 888
Odpověď v diskusním vlákně
 

J.Glisník

Jsem rád, že to zde sleduje a dokonce i přispává p. Glisník. Rád bych mu touto cestou sdělil, že Skylink kartu ICE používám (a platím serpo) pouze pro kvalitu vysílaných programů. Tím nemyslím kvalitu obsahu, ale kvalitu obrazu. V zimě platím FLEXI 10 kvůli Eurosportům. Pokuď zavedete zvýšené zabezpečení na běžně vysílané programy v DVB-T2, okamžitě s vámi končím a budu chtít zpět peníze, které jsem na serpo předplatil na dva roky (teď už necelé). Kvalita obrazu jde nahoru i v terestrickém vysílání (naposled Prima), nyní zrušeny Eurosporty, náhrada žádná, neustálé změny a vrcholem je nutnost koupit nový box. Kupovat nový nebudu, mám spolehlivý. Možná získáte nové zákazníky, mě ztratíte, a to platím již X let. Vy máte právo udělat krok A, já mám právo udělat krok B. Hodně štěstí do Nového roku

marnav
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink zvýšené zabezpečenie

Matrix44: "mám 3 moduly. UNI, Viaccess, a odporúčaný certifikovaný Skylink Redy Irdeto CI+ Smit a programy so zvýšeným zabezpečením mi nejdú ani na jednom"
Skylink je zřejmňe slušnej oddíl, no nemaj takého super operátota, ktorý tvrdí že "takto" a pritom je to prd pravda.
To je na nezaplatenie mať takého operátora. A to se fakt vyplatí. :)))

Steiner
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 518
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink zvýšené zabezpečenie

K tomuto nech pán Švehlík urobí článok a nech to v ňom vyrieši. :)))

Steiner
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 518
Stránka: 1 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 211
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra