Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Ako sa Skylink zaujima o podnety a pripomienky

Zdravim, priatelia.
Mnohi z vas, klientov Skylink, dostavate do postovej schranky aj tlacenu verziu Magazinu. Zacal som ho dostavat tiez, dokonca ma to potesilo - mam tam televizny program na dva tyzdne :)
Po case som zistil, ze za nulove naklady by sa dal vylepsit a do Skylinku som napisal podnet s tromi bodmi, ktore by mi (a mozno aj ostatnym) priniesli uzitok:
1. V zahlavi TV stanice, kde je jej nazov, by mohlo byt doplnene aj cislo stanice - toto chcem pozerat, stanica XY, natukam cislo 123 a pozeram. Teraz musim nalistovat stranku so zoznamom kanalov...
Pani odpisala, ze si cislo kanalu mam najst na stranke c. xy. Nepochopila.

2. Pride mi cudne, ze v programoch stanic chyba ich vlastny kanal Skylink 7. Mohli by tam zverejnovat program aj tohto kanalu.
Pani mi odpisala, ze tato TV stanice sa v kompletnom zozname TV stanic Skylink nachadza.
Nepochopila.

3. Poprosil som, aby do programovej sekcie zaradili aj TV stanicu CT Art. Pani mi odpisala, ze nie, lebo CT Art sa na Slovensku oficialne nevysiela. Ide o slovensku verziu magazinu, pripominam. Ale stanica TV Seznam, ktora na Slovensku tiez nevysiela, tam je. Pani je vedla...

Dnes som volal do Skylink, lebo dalsie cislo magazinu Skylink doteraz neprislo, hoci chodi vzdy v pondelok.
Pani mi povedala (samozrejme, musel som nadiktovat cislo karty, moje cele meno a tusim aj adresu - ako keby islo iba o mna...), ze vsetko je v poriadku, lebo Skylink magazin vydava v dvojtyzdnovych intervaloch a aktualne cislo bolo expedovane 23.12.2020, cize podla Skylink je vsetko v poriadku. Podotykam, ze 23.12. je na Slovensku posledny pracovny den pred Vianocami, takze magazin nemoze byt v schrankach ani teoreticky. Takze som 2 dni bez programu.

Takto si Skylink vazi klientov a takto ho zaujimaju podnety a pripomienky klientov.

Prepacte mi, ze som sa postazoval v tomto fore - u Skylink som to uz urobil, samozrejme.

romanss
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 1 346
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako sa Skylink zaujima o podnety a pripomi...

"nemyslim si, ze je to vetsinova potreba zakaniku, kazdy si to vyhleda v seznamu kanalu"
No vidis, a ja som chcel za 0 Eur zariadit, aby sme tie cisla nemuseli hladat v zozname kanalov, ale mali to rovno pri jeho nazve..
Ty si ta pani zo Skylink-u, ktora mi presne toto odpisala?

"Rika ti neco pojem EPG?"
Asi budes prekvapeny a zasekne sa ti dalsia komunikacia, ale nielen ze mi to nieco hovori, ale to aj pouzivam.
Nepochopil si podstatu mojej poziadavky.
Ty si ta pani zo Skylink-u?

"CT art nepripada v uvahu pro SK region. Tento program nemuze skylink nijak promovat"
A preco TV Seznam moze, ked ho na Slovensku nevysiela?

Ale OK, uz dam pokoj. Nema zmysel bojovat za tych, ktori zvysenie pridanej hodnoty pri nulovych nakladoch odmietaju.

romanss
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

@koudelka

"...casopis ma na starosti externi firma, ktera kupodivu chce zaplatit za svou praci".
Takže tá externá firma dostane zaplatené 2x, keďže vydávajú 2 mutácie? Asi to až tak celkom nebude a prípadné zmeny v tlači sú zahrnuté v celkovej réžii. Lebo v tom prípade by vyšlo asi lacnejšie vydávať len jeden magazín so všetkými platenými programami Skylink, aj keď by mal o pár strán viac.

Stále sa oháňať tým EPG mi už pripadá trápne. Keby to absolútna väčšina divákov tiež takto vnímala, tak tých programových časopisov by v SR a ČR bolo mizivé množstvo, možno len po jednom. Ale tak to nie je, a to o niečom svedčí.

Uverejnenie programu, ktorý nemá oficiálne vysielacie práva pre SR nie je jeho "promovanie". Bežne všetci uverejňujú programy susedných štátov, ktoré tiež nemajú vysielacie práva pre SR a je to úplne v poriadku. Takže použiť takýto argument je úplne irelevantné.

Ako som už písal, ja chápem, že magazín Skylink (všetky verzie) treba brať len ako bonus k niečomu a abonent Skylink-u nemá naň právo. Nechápem však, že keď niekto navrhne niečo pozitívne, čo vylepšuje užívateľský komfort, spustí sa naňho od niektorých jedincov taká vlna kritiky.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 216
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

-kazdou zmenu musi skylink te externi firme zaplatit.
-nemuzes mit jednu verzi pro cesko i slovensko-dokazes si predstavit jak by cesi rvali kdyby jim prisel magazin ve slovenstine ? a totez u vas-vy na to snad i mate zakon ze to nesmi byt v cestine,to by bylo kriku.
jinak tedy to epg je rychlejsi a jednoduzsi,ale podle meho skromneho odhadu vetsinova vetsina divaku nepouziva ani epg ani magazin,proste ten program pusti a rozhodne se.

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako sa Skylink zaujima o podnety a pripomi...

Opakuji, ty stale neco meles o NULOVYCH nakladech. Ty pracujes ZADARMO? Asi ne. Takze za 0 Eur je NIC. Ty jsi typ minoritniho zakaznika, co v 21 stoleti baziruje na tistenem mediu. Ano lide to ctou, ale fakt nejaka cisla jsou jim ukradena, ale nerikam ze to tam nejde dat, pokud to typografie dovoli. Navic to bude muset nekdo hlidat, protoze ty cisla se mohou zmenit a za 0 eur?

Ale ano ten Seznam TV tam byt nema, to je tiskova chyba, vsimnul si si nekdy tyraze dole, ze vsechny zmeny jsou vyhrazeny? Zrejme ne, to se tam dava kvuli rejpalum jako jsi ty.

koudelka
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 830
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

No, aspoň že si uznal, že si to napísal. Ja viem a chápem, že je to Tvoj názor a máš naň plné právo. Taktiež som pochopil, že aj naďalej ostane Tvojim názorom. Aj na to máš plné právo.
Ja mám na to tiež svoj názor, ktorý Tvoj názor na to tiež nezmení a na ktorý mám tiež plné právo.
Taktiež Ti prajem do Nového roku len to najlepšie a veľa šťastia a zdravia.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 216
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

Co je irelevantne pro tebe nemusi byt irelevantne pro operatora. Proste M7 nechce tyto programy publikovat. Je na teto vete neco nesrozumitelneho? Ano at si nejaky casopis, kde se tisknou programy to tam dava, vsak si ho take muzes koupit. Tady se bavime o veci co dostava abonent zdarma.

koudelka
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 830
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

"jinak tedy to epg je rychlejsi a jednoduzsi"

Uz si niekedy pozeral TV program v tlacenej verzii? Asi nie, lebo potom by si taku hlupost nenapisal.
TV program mojich vybranych 33 TV kanalov v tlacenej verzi prezriem a zakruzkujem si vybrane relacie tak za 5-10 minut.
Ak by som mal to iste urobit v EPG, tak to zaberie minimalne hodinu.
Nevies, o com sa bavime, kristian.

romanss
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Magazín Skylink je čisto bonusová záležitosť, takže nikto nemá právo požadovať svoju jazykovú mutáciu. Kľudne by mohol byť v češtine a nikto nepovie ani mäkké F. Akurát by tam bol 2x cenník.

Keby podľa Tvojho subjektívneho "skromneho odhadu vetsinova vetsina divaku nepouzivala ani epg ani magazin", tak by nevychádzalo toľko programových časopisov. Ty si bežne kupuješ niečo, čo nepoužívaš? Keďže ich toľko vychádza, tak ich tí diváci asi aj používajú! A určite to nebude menšinová menšina.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 216
Odpověď v diskusním vlákně
 

@romanss

ano,pozeral,naposledy nekdy pred 20ti lety,od te doby to pro me ztratilo vyznam,a bezne ani neprojizdim to epg,proste pustim program a prepnu si,podle situace-jen odpovidam na tvoji otazku
nikomu nebranim aby to delal jinak 👍

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

ano kupujou to,ale duchodci,a ten magazin je tady bezne soucasti novin,jako bonus jak rikas.
tak zkus u vas v parlamentu navrhnout ze budes na Slovensku vydavat magazin v cestine a uvidime co ti tam na to reknou :))) takovej Slota si te nalezite vychutna 👍
trosku reality do teho zivota

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@koudelka

Ano, ide o nulove naklady.
Ak si porovnas pracnost zostavenia celeho obsahu noveho cisla - podotykam kazdeho cisla - s dopisanim cisiel kanalov raz a navzdy (lebo pozicie kanalov sa menia iba minimalne), tak je jasne, ze ide o naklady nulove.
Taktiez vymena programu TV Seznam za CT art nestoji nic - ten program musia vymenit tak, ci tak a ci tam daju program TV Seznam, alebo CT Art, naklady su rovnake.

Mozes ma nazyvat rejpalom kolko chces - ja si nemyslim, ze rypem a to ty nezmenis. Rovnako ja teba by som mohol nazvat clovekom zo stada, ktory sa uspokoji s tym, co mu niekto podhodi. Tak to viac, prosim, nerob.

romanss
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

@koudelka

Ale však Ty si protirečíš:
"Ty jsi typ minoritniho zakaznika, co v 21 stoleti baziruje na tistenem mediu" a hneď za tým napíšeš:
" Ano lide to ctou...". Nie si schizofrenik?
A odkiaľ berieš takúto istotu:
"...ale fakt nejaka cisla jsou jim ukradena". Máš to podložené nejakým diváckym prieskumom?
Nie si náhodou na tom priamo zainteresovaný a bojíš sa, že by Ti mohla pribudnúť nejaká práca naviac, za ktorú by Ti Tvoj šéf už nič nepriplatil? Táto veta "Proste M7 nechce tyto programy publikovat." naznačuje, že si priamo od nich, keď máš také zaručené informácie. Takže najbližšie sa postaráš aspoň o tú chybu a Seznam zmizne zo slovenskej mutácie magazínu Skylink. To Ťa snáď až tak veľmi pracovne nezaťaží a potom už bude všetko v najlepšom poriadku.
"Tady se bavime o veci co dostava abonent zdarma." - To som ale ja sám už písal dvakrát. Čo to však má so zlepšovacími návrhmi? Zrejme to manažment vidí asi tak, že to, čo je zadarmo a čo ich de facto reprezentuje, sa neoplatí vylepšovať. Aj to je však svojim spôsobom reklama pre firmu. Canal+ by sa mal zamyslieť, či má v Skylink-u skutočne dobrých vedúcich pracovníkov.

No nič, "komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí".
Týmto považujem danú tému z hľadiska argumentov za vyčerpanú.
Prajem všetko najlepšie do Nového roku.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 216
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Úplne mimo realitu si Ty. Rôzne programové magazíny sa bežne predávajú samostatne. Až budeš niekedy v trafike, tak skús svoje ctené oko zamerať na tituly, ktoré sa tam predávajú.
A o Tvojom zmysle pre realitu svedčí aj spomenutie slovenského parlamentu a Slotu.
Takže s Tebou tým pádom už tiež končím, maj sa dobre a všetko najlepšie v Novom roku.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 216
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako sa Skylink zaujima o podnety a pripomi...

No vidim, ze se chcete hadat. A na to ja nemam chut ani naladu Rv Rv Stejne nic nezmenite :laughing: :laughing: :laughing: Tak si stavejte svoje vzdusne zamky ;P

koudelka
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 830
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako sa Skylink zaujima o podnety a pripomi...

za me je to cislo programu ve fastscanu do magazinu dobrej napad 👍 tak treba skylink tech par stovek €uro zaplati a zrealizuje to.
hezkeho Silvestra 👍 a stastny bezCovidovy Novy Rok

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

zas sa len potrebujes navazat do druhych a prd tomu rozumies :)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

Rozumiem tomu veľmi dobre. Len Vy ste neradi, keď sa objaví takýto názor!!!
Keby sa firmy zbavili takých arogantných manažérov (dúfam, že Ty k nim ešte nepatríš, či?), čo len premýšľajú, ako čo najmenej bezpracne ošklbávať iných, ktorých pokladajú len za hlúpe ovce vhodné iba na produkovanie zisku, hneď by sa žilo o poznanie lepšie a aj tie firmy by sa ocitli v lepšom obraze.
Na západ od nás to funguje trochu odlišne. Tam sa ešte stále (zatiaľ) u väčšiny firiem cení poctivá práca a nie špekulovanie. Predstav si, že podnikať sa totiž dá aj morálne a aj eticky.
Takýto nenásytný pseudomanažéri sa v našich končinách zrejme vyvinuli kom.unistickou zásluhou, ktorá za tie roky úplne zdeformovala zmýšľanie väčšiny ľudí, čo sa neskôr prenieslo ešte aj na ich deti. Ich už ani nezaujíma poctivá práca, ale ako s čo najmenšou námahou zarobiť čo najviac peňazí aj na úkor plebsu a podvádzaní menej znalých. A tento typ zmýšľania s úspechom už exportujú aj do zahraničia.
Coca Colu, Milku alebo Persil (dosaď si tam čo len chceš, od cigariet po elektroniku) by predtým v živote nenapadlo, aby pri expanzii na ďalšie trhy (tentoraz východné) tam dodávali pozmenené, menej kvalitné výrobky. To im poradil až slovenský (na Slovensku) manažér (však oni sú sprostí, oni na to neprídu a ak aj áno, budú radi, že to vôbec majú) a zhrabol za to tučnú odmenu!!!
Na Slovensku je zväčša zvykom (a to mám tiež z vlastnej skúsenosti), že keď treba niečo urobiť naviac, tak sa vymyslí tisíc dôvodov, prečo sa to nedá, namiesto toho, aby sa vymysleli tri varianty, ako by to bolo možné dosiahnuť čo najlepšie a najjednoduchšie.

Howgh!

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 216
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako sa Skylink zaujima o podnety a pripomi...

tema tedy resp dvoji kvalita potravin a zbozi obecne uz tady byla za komunistu v 80tych letech,to neni nic noveho,to rozhodne neprislo az s Babisem do Cech.! :))) a bylo to jak z Vychodu na Zapad tak ze Zapadu na Vychod, kdy presne to vzniklo muzeme hledat nekde v archivech,a do toho Washingtonsky konsenzus a hned je svet krasny a krasnejsi 👍

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@romanss

ja som nejak nepochopil tvoj dotaz, mať tvoje problemy tak si žijem :laughing: :laughing:

norberto15
Registrace: 12/2017
Příspěvků: 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

jak řkáš,už Lenin to řkal:kdo chce pracovat,hledá důvody,kdo nechce racovat,hledá způsoby🤑🤑🤑
A za vším jsou penize a hrabadlo

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

a kto ti dnes v niecom brani? vsak ked ti nevyhovuje aktualny stav, zacni podnikat v sektore, v ktorom sa vies presadit a si za vodou tak ako kopec dalsich, ktorí sa snazia nieco robit. To, ze na zapad od nas sa ceni poctiva praca je dost diskutabilne a ja to vidim trochu inak :)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@norberto15

To nic.
Zostan pri futbale, hadam aspon tam ti to ide.

romanss
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

@romanss

pri futbale ????
zase si mimo, ako s tvojimi príspevkami

norberto15
Registrace: 12/2017
Příspěvků: 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

@norberto15

Pekny den aj tebe.

romanss
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

Myslel som si, že máš problém len s mojim názorom ale ako vidím máš problém s každým, ktorý sa líši od Tvojho :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra