Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Kabelová televize

Přijímače VU+ a DVB-C

Ahoj všem,

máte někdo zkušenosti s příjmem televizního vysílání v DVB-C, UPC?

Mám to asi dva roky, jsem spokojen. Mám externí VU+ Turbo tuner. Mám však problém s tím, že přijímač neaktualizuje kódy, takže přibližně jednou za měsíc musím vytáhnout modul, vrazit do televize a tam načíst kódy nové.

Slyšel jsem, že pokud je interní DVB-C tuner, tak tento problém není. Jen u USB? Pravděpodobně tuner přes USB nepropustí zápisy na kartu.

Jaké máte zkušenosti?

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 848
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Přijímače VU+ a DVB-C

Než padl DM 525 s interním tunerem C,bez problému s čtením. :-/

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

Vu+ So S3

Ahoj. Ja dom pouzival 2 roky Vu+ Solo Se s integrovaným DVB-C tunerom a nebol ziaden problem, teraz to pouziva asi 3 rokom stryko a vsetko mu slape. Ide o UPC SK s odkupenym CA modulom. Ide o klasicky tuner,nie FBC ani Dual ci ake su tie novsie..to nemam odskusane..

Mopky2
Registrace: 10/2015
Příspěvků: 134
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Přijímače VU+ a DVB-C

nemam sice VU ale DM a modul Conax UPC a pravidelne mi vypadavaji kody,a je uplne jedno jestli ten program zapnu nebo vynecham,nevim presne jak casto to meni ale proste sami od sebe tam ty kody nevlezou,takze po vypadku dam reset modulu a do dvou minut to nabehne,modul nevytahuji, vedi o tom i na upc infolince a technicke podpore, jinak problemy s tim modulem nejsou.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

@OrHoro

Ahoj, mám VU+duo4kSE mám v něm kartu UPC placenou a nemůžu rozchodit HD kanály, Můžeš mi prosím napsat jak máš nastaveno Softcam, jaké máš CAId?
Děkuji vlado

bacharik
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 3
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bacharik

řeč je o kabelovém příjmu Ty asi máš freesat staelitní, ne?

hogofogo11
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 709
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Přijímače VU+ a DVB-C

Ne, mám kabelovku a jejich kartu plus CL slot. V STB Octagon 4008 funguje vše bez problémů, ale ve VU+ s FCB tunerem ty HD programy nemůžu rozchodit.
vlado

bacharik
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 3
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Přijímače VU+ a DVB-C

U mě to fungovalo od začátku. Ale dost jsem si o tom četl a vím, že na začátku to fungovalo jen v originál firmware. VTI dostalo podporu až později. Je docela možné, že některé jiné neoficiální firmwary dekódovací moduly od UPC nepodporují, jelikož jejich autoři s příjmem kódovaného signálu přes DVB-C neměli žádné zkušenosti. Jednoduše, pokud nemáte příslušnou zásuvku, tak to nemáte jak vyzkoušet.

Vyzkoušejte VTI a mělo by vám to fungovat.

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 848
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bacharik

V Oscamu mám jen nastaveno, že CA modul má vyšší prioritu než UNI čtečka. Ale i tak, jednou za uherský rok se stává, že musím kartu z UNI čtečky vytáhnout a dát restart. Ale minimálně.

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 848
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra