Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

Pronájem modemu UPC/Vodafone

Za modem od UPC ED3.0 platím pronájem Kč 50,- měsíčně
Soused má ten samý k výměně za nový, ale pronájem bude už Kč 79,-
A nejde koupit, výhradně pronájem. Včerejší informace z hotline.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 739
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pronájem modemu UPC/Vodafone

To je velka palka. Tak za 2-3 roky zacnou vydelavat na pronajmu :-(

Skylink CZ, Skylink SK v šuplíku, HBO Max + SkyShowtime

faust
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pronájem modemu UPC/Vodafone

Mimo to ja jsem si ho pred lety koupil za cca 2500 Kc a uz ted se mi to vraci.

Skylink CZ, Skylink SK v šuplíku, HBO Max + SkyShowtime

faust
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

Stále více lidem vyhovuje formát pronájmu zařízení jehož záruční doba je 2 roky. V případě poruchy operátor zdarma vymění za funkční a jede se dál. Z národa kutilů se od revoluce stává národ konzumentů, stejně jako na západě. Z pozvolného růstu křivka začíná stoupat v korelaci se stoupající životní úrovní.

VU+Duo 4K SE, Skylink, Visio Big Bisat, 8xALPS Quad. Odroid N2+, Odroid HC2, Raspberry Pi 4B. CoreElec, OMV.

meduzka
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 929
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pronájem modemu UPC/Vodafone

Nevýhodou je nielen cena ale aj vysoká spotreba 30 W. Hodne sa prehrieva a to nemá dobrý vplyv na súčiastky, najmä kondíky, ktoré po dvoch rokoch sa vysušia a bude treba ich vymeniť. Niet nad starý TP Link. Ten mi vydržal skoro 10 rokov, nehrial sa a nežral takmer nič.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 986
Odpověď v diskusním vlákně
 

@meduzka

ano a tímhle "korelačním" přístupem si za.sí.rá.me zemi kde se hromadí spousta elektro.shitů co se nedá repasovat. Rv

hogofogo11
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 709
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pronájem modemu UPC/Vodafone

mam modem za 70,-mes,vsechny modemy od upc se budou postupne menit za nove od vodafone,jestli lepsi pochybuju,

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pronájem modemu UPC/Vodafone

@medard 1: prosim te jaky typ modemu ted davaji jako nahradu? Diky!

Skylink CZ, Skylink SK v šuplíku, HBO Max + SkyShowtime

faust
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pronájem modemu UPC/Vodafone

Jinak to se pise na ofiko strankach Vodafonu, na dotaz zda potrebuji k internetu modem. Bavi se tam o splatce, ne pronajmu:

Ano, potřebujete. Rádi vám ho poskytneme na splátky. U modemu od Vodafonu navíc garantujeme plnou technickou podporu.

Můžete samozřejmě využít i svůj stávající modem, pokud splňuje minimální technické parametry na připojení. Se vším vám rádi poradí naši proškolení prodejci na lince nebo v prodejnách Vodafonu.

Skylink CZ, Skylink SK v šuplíku, HBO Max + SkyShowtime

faust
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

@faust

no to jeste nevim jaky ted davaji budou davat,pritelkyni informovali uz pred dvema mesici ze ji budou vsechno menit,stb i modem,predpokladam ze ten cernej, ja se spis bojim aby casem nezarizli stary upc balicky a ceny a nedonutili nas na nove Vodafone bo tam teda internet za 960kc to je mazec, to radsi prejdu k O2.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pronájem modemu UPC/Vodafone

@medard 1: Je treba rozlisovat Vodafone movilni a Vodafone pevny internet. Tam bych velke zmeny necekal. Kazdopadne ja mam jen modem bez TV takze ja jestli, tak budu v posledni vlne

Skylink CZ, Skylink SK v šuplíku, HBO Max + SkyShowtime

faust
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

@faust

asi kdyz resime UPC tak to bude Vodafone internet pevny neeee.?! Vodafone mobilniho operatora vubec nemam. a prave u toho pevneho ty zmeny budou velke.!

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pronájem modemu UPC/Vodafone

@medard 1: Hlavne klid, dychej :-) Uz stare UPC a O2 ma vice cen internetu. Cena zalezi na lokalite. To znamena, ze treba u me v Ostrave si Vodafon nedovoli zdrazit internet na takovou cenu, protoze vklidu prejdu na optiku od Pody 150/50 za 350 kc/mes. Pokud bydlis nekde bez jinych poskytovatelu internetu a si zavisly jen na UPC/Vodafone, tak uz ted bys mel mit drazsi tarif...

Skylink CZ, Skylink SK v šuplíku, HBO Max + SkyShowtime

faust
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

@faust

to neni pravda. i v mem miste mam moznost nekolika ruznych poskytovatelu. co se tyka tech zmen staci se podivat na stranku upc resp vodafone a je to jasne. jinak O2 mobilni si take svevolne meni tarify bez meho souhlasu.!

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Muzu rici, ze UPC se kdysi chovalo zmr*sky a svevolne navysovalo cenik. Pak prisel novy reditel a priznal chybu. Dojde-li k vyraznemu navyseni ceny, budu novym klientem Pody :-)

Skylink CZ, Skylink SK v šuplíku, HBO Max + SkyShowtime

faust
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pronájem modemu UPC/Vodafone

tak ja naopak se starym upc jsem nikdy problemy nemel,ale s prichodem noveho majitele tedy Vodafone se vsechno strasne zhorsilo,a nejsem jediny kdo to takhle pocitil. pokud by opravdu zvedli cenu tak take samozrejme odchazim jinam.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Jenom pro zajímavost co se zhoršilo specielně pro letité zákazníky?Kvalita připojení nebo kvalita TV vysílání já teda zatím nic nepocituji. ;) Tím nechci tvrdit,že se v budoucnu něco ne zhorší hlavně cenově,ale to by měli smulu-konkurence už je zdatná.

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pronájem modemu UPC/Vodafone

zhorsilo se konkretne internet,je ted pomalejsi,a neustale vypadky,a stezuje si na to spousta lidi,i z jinych mest,co se tyka televize tak s tou problem nemam,ale jinde hlasi ze ano,cenove jsem zatim na starych upc cenach,a doufejme ze jeste dlouho budu, 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

No já tedy nemám problém ani s netem ani s TV.Taktéž mám staré dost letité ceny.Nedávno u mě odešel modem.Byl to ten bílej stojatej Compal.Druhý den výměna za ten černý už s logem Vodafonu.Takže zatím celkem spokojenost.Zatím. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pronájem modemu UPC/Vodafone

Internet přestal fungovat, modem ED3.0, na dotaz na hotline nám řekli, že soused musí mít nový modem za 79/měsíčně. Rozleželo se mi to v hlavě, a začal jsem zkoušet. Můj modem u souseda taky nešel, ale jeho, údajně špatný na výměnu jel u mně normálně. Po stížnosti přes 800 77 77 řekli, že porucha je na trase, poslali za 2 dny technika, linku obnovili a omluvili se. Přitom mě to celou dobu jelo, rozvod je ze společný bedny v přízemí, nikdo s tím nic nedělal a já bydlím jen o patro níž. To jsou věci.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 739
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pronájem modemu UPC/Vodafone

drive kdyz to byval jeste KARNEVAL a pak UPC tak to pravidelne kazdy mesic cistili, ale ted co je to VODAFONE tak na to s.e.r.o.u. a pak jsou s tim problemy.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Já tedy dostávám pravidelně jednou za každý měsíc oznámení od Vodafonu s datum o odstávce v nočních hodinách z duvodu tzv.zkvalitnění služeb.Lokalita Praha 4 :-/

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pronájem modemu UPC/Vodafone

Já to upozornění taky dostávám, lokalita Plzeň, hodně se to zlepšilo.¨
---Je to asi 3 roky jsem napsal výpověď přímo na centrálu Prahy s tím, že kvalita jejich služeb je na soud
--- odezírám Vodafone, že tohle byl pokus o fingovanou poruchu s cílem obohacení

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 739
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra