Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

pridat novy tp samsung telly

koupil jsem si novou tv samsung a mam telly, nejak jsem prisel na to jak pridat novy TP ale nejde u nej vybrat prenosovou rychlost 28800 konkretne prima max 12563 jsou tam jen nejake prednastavene.
mam taky cryptobox 752hd tak sem myslel prenest seznam do samsungu, tak sem stahl cryptobox channel editor a taky chansort, ale nejde mi to skonvertovat, tak jestli nemate nekdo uz hotovy soubor pro samsung nebo nejaky convertor nebo aspon editor, protoze v chansort asi editovat frekvence nejde.

alien777
Registrace: 8/2020
Příspěvků: 383
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: pridat novy tp samsung telly

jak že nejde pridať TP ??? menu/vysielanie/odborné nastavenia/manuálne ladenie/ vyberieš si akú používaš družicu/transpordér/ a na samom spodku nájdeš Nový a zadáš si frekvenciu akú chceš. takto to mám ja v modely 2019. R^ a poteš ťa pán boh pri tom setingu.

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: pridat novy tp samsung telly

Stačí jít na stránky Telly technická podpora a stáhnout kanálovou mapu pro Samsung podle roku výroby potom nahrát do TV! R^

hamm3520
Registrace: 3/2008
Příspěvků: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: pridat novy tp samsung telly

uz sem na to prisel. jde o to ze ovladac nema ciselnik tak tam neslo zadat rucne ale jen to prednastavene. tak sem pomoci aplikace primo samsungu pouzil ovladac na telefonu a tam uz je cifernik.
teda musel sem na hodne veci prijit u teto tv ten ovladac je hrozny. mozna zkusim najit nejaky klasicky od samsungu ktery by fungoval s touhle tv.
a tedka kdyz sem hledal obrazek toho ovladace a chtel sem dat tak sem si vsiml ze je tam tlacitko s cisly teda...
sem nejdriv ani nevedel jak se zapina seznam kanalu abych nemusel prepinat po jednom.
https://media.flixcar.com/f360cdn/Samsung-71955580-ae-the-sero-ls05t-qa43ls05tauxzn-White-282381998Download-Source-zoom.png

alien777
Registrace: 8/2020
Příspěvků: 383
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: pridat novy tp samsung telly

Bude ti fungovat jakýkoli klasický DO Samsung.

petr71
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 120
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra