Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

RTVS totálně rozhašené

Asi v 7:32 totálně vypadla Jednotka v kabelu, DVB-T aj na satu. Momentálně jen logo, pořád s tím tentujou a aj dvojka se úplně rozpadal obraz a datový tok aj okolo 1,5 Mbit a RTVS to není schopna ani po 30 minutách spravit!!!

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 847
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: RTVS totálně rozhašené

Právě včil už jeden Jednotka a spustili od začátku úplně jiný pořad než měl jít.

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 847
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: RTVS totálně rozhašené

Nechcem sa hadat ....ale ten čas si si zrejme pomylil a teraz ide v pohode....

par32
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 977
Odpověď v diskusním vlákně
 

@par32

@ par32 :

Dík za upozornění, byl to překlep a mělo tam byt 6:32. Celou dobu tam měli úplně černou obrazovku jen s logem a nebo digitální zrnění. A po tuto dobu se aj úplně rozpadala Dvojka jak tam byl nízký datový tok.

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 847
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: RTVS totálně rozhašené

@ par :

Však jsem v 7.05 psal že už jede ta Jednotka, začalo jít těsně po odeslání mého první příspěvku v 7:02. Právě jsem to zkoušel a už jim to zase ta Jednotka nejede a jen černá obrazovka s logem a piktogramem.

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 847
Odpověď v diskusním vlákně
 

STV3 - čierna obrazovka

Na STV3 je len čierna obrazovka s logom.

Covor
Registrace: 5/2020
Příspěvků: 21
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: RTVS totálně rozhašené

Na všetkych troch programoch živá panoráma. Asi to súvisí s novou radou čo poslanci schválili. https://www.aktuality.sk/clanok/878762/poslanci-zvolili-novych-clenov-rady-rtvs/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-azet-new sorry za odkaz. :laughing:

lemon77
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 41
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: RTVS totálně rozhašené

dufam že už tu TV župmu ani nezapnu :))) :)))

sulik3
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 97
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: RTVS totálně rozhašené

Taký bordel ako je RTVS to nemá obdobu.
Rv :8)

rsat
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 467
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: RTVS totálně rozhašené

Vsak pozerajte Markizu a Novu, ked ta RTVS je taka na ho**o.

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 533
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE:RTVS totálně rozhašené

Tak hlavně že sa ospravedlňují že z technických příčin.. :lookaround: :laughing:

radbarto
Registrace: 11/2017
Příspěvků: 996
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: RTVS totálně rozhašené

Techniku mají totálně roztentovanou a hlavně že platí Towercomu dva Muliplexy MUX 3 a část MUXu 1 a tojen kvůli třem stanicím. Mají vypnout Jednotku SD, Dvojku SD a trojku SD v MPEG-2 a šířit jen Jednotku Hd , Dvojku HD a Trojku HD v H264/MPEG-4 ve původním DVB-T a ne v novém DVB-T2 H264 a hned ušetřeny nehorázné částky za to nesmyslné duplicitní vysílání. Jednoznačně tuneling ze strany RTVS a podporování soukromé firmy Towercom z poplatků platících diváků!

Toto vypadá jak na nějaký převrat např. jako v roce v srpnu 1968 kde se taky nejelo podle programu.

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 847
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: RTVS totálně rozhašené

@ LucaBrazza :

Na Novu se laskavě dívej ty sám protože jejich stanice jsou vůbec to nejhorší na celém CZ a SK televizní trhu. Na té Markíze na rozdíl od Novy dá aspoň na něco dívat.

Ze všech českých stanic sedá kromě ČT dívat tak jedině na vybrané stanice od Primy a to dle mě jedině nejlepší Prima MAX.
Dále se v ČR dívat jen na moravskoslezskou TV Noe a místní regionálky jako TV Slovácko, TV Morava Polar TV.

Pokud bych se musel dívat na Novu s donucení s pistolí u hlavy, tak by mě z toho opravdu j.blo a zanechalo by to na mě zdravotní následky.

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 847
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Moravia CS

"Na té Markíze na rozdíl od Novy dá aspoň na něco dívat."
Na co, prosim ta? Ja som tam za ostatnych aspon 5 rokov nenasiel nic, na co by sa tam dalo divat. A mozno aj 10. TV Markiza nemam vobec naladenu. Rovnako tak TV Prima, okrem Prima Max. V tom s tebou suhlasim.

romanss
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

@romanss

@ romanss:

A co prosím tě n té halní Prima. Já když se tam někdy podívám na EPG tak tam nikdy nic nenajdu na co by se dalo dívat.
Ty jsi averzní na Markízu a tak si nechceš přiznat že je ta opravdu aj něco sledovatelné oproti tem Novám.

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 847
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: RTVS totálně rozhašené

Nadáváte, že se na nic nedá dívat a když nějaký program chvíli nevysílá, tak z toho šílíte. K čemu je dobrá tato diskuse "na co se dá, nebo nedá dívat", když každého zajímá něco jiného?...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 106
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: RTVS totálně rozhašené

@ tukan:

Umíte vůbec číst nebo pochopit psaný text? Můžete mě prosím laskavě sdělit to kde jsem někde něco psal o to že se nedá sledovat Česká televize a RTVS.
taky se ale řeší RTVS a ne český nesledovatelný komerční odpad jestli o tom nevíte.

Takže ještě pro vás jednou znova "Ze všech českých stanic se dá kromě ČT dívat tak jedině na vybrané stanice od Primy a to dle mě jedině nejlepší Prima MAX.
Dále se v ČR dívat jen na moravskoslezskou TV Noe a místní regionálky jako TV Slovácko, TV Morava Polar TV."

když asi neumíte čas a nebo to neumíte pochopit.

PS: Na další vaše neoprávněné napadání už nebudu dále v žádném případě reagovat.

Umíte vůbec něco jiného než provokovat a do každého se navážet?

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 847
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: RTVS totálně rozhašené

@ romanss :
Právě včil se dívám na EPG od hlavní Primya to od ÚT až ČT a není tam opravdu lautr nic na co by se dle mě dalo dívat.

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 847
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: RTVS totálně rozhašené

@ tukan:

Na vaše: " ... když nějaký program chvíli nevysílá, tak z toho šílíte."

Jestli je u vás chvíle 4 hodiny a 20 minut, tak to nemá cenu komentovat. Nejde to přesně od od 6:33 a do této doby to ještě nejde. T|řeba na Dvojke a Trojke se momentálně vysílá to samé a nic z toho co mělo byt na té Dvojce nebo Trojce.

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 847
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: RTVS totálně rozhašené

Ale RTVS není totálně rozhašená. Technické příčiny výpadku k televiznímu vysílání patří. Kvůli tomu se svět nezboří. Pan Moravia CS se zřejmě řídí pořekadlem, " kdo nic nedělá, ten nic nezkazí". Proč si kazit sváteční den zbytečnou diskuzí. Přeji hezký sváteční den.

neuzil
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 1 526
Odpověď v diskusním vlákně
 

Moravia

čo si niekde v službe stále pricapený na TV?

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 135
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: RTVS totálně rozhašené

Co to pořád meleš, nikoho tady nezajímají na svátek Tvoje názory, na co se dá, nebo nedá koukat, to o "převratu jak v 68" už nekomentuji vůbec, kromě toho se to po Tobě nedá číst, připomínáš mi mluvou nějakou "reinkarnaci"...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 106
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

R^ R^

hogofogo11
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 709
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Moravia CS

vypni telku a skoč si ven na vzduch, třeba rychlou chůzí někam na kopec k vysílači (Královec..?) roztáhne se ti hrudní košíček a zlepší nálada... :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 301
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Moravia CS

Ty už raději nic nepiš, děláš si tu akorát ostudu.

William cz
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 4 251
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: RTVS totálně rozhašené

Zase jedna diskusia, ktorá nemá žiaden význam! To, že mala RTVS výpadok vysielania z technických príčin sa môže stať akejkoľvek tv a je úplne jedno, či je to verejnoprávna, alebo komerčná tv. Hold, taký je život a ty ako jedinec to svojimi planými žvástami nezmeníš. A inak ani ma to nese.ie, že bol niekde nejaký výpadok v tv vysielaní, pretože dnes sme doma ešte ani nemali telku zapnutú (A to máme 5 ks tv v domácnosti!). ;)
Súhlasím z názorom - je vcelku pekné počasie, treba ísť radšej von na čerstvý vzduch. Alebo sa venovať nejakej inej prospšnej činnosti. ;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy s E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 825
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 32
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra