Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

Satlook micro G2

Patrně ze stařecké rozmařilosti jsem vytáhl svůj první a stále oblíbený měřák. Plánuju jednomu zdejšímu kolegovi instalovat C-band na menší off-set parabolu (asi 120cm) pro příjem 40,5°W a i když mám lepší stroje, chtěl jsem použít uvedený Satlook. Nemohu však přijít na fígl, jakým se do editoru zadávaly tp pro C-band.
Všechny programy pro stažení,úpravu a zpětné nahrání settingu Satlook-pc-Satlook mám, Ku-band lze normálně editovat a poslat do měřáku, ale tp C-band do tabulky sice zapíšu, ale po zpětném otevření v editoru (myslím, že je od Fritzmaiera - ten s tou 7-mičkou) jsou v poli frekvence, SR a FEC totální hámotiny. Matně si vzpomínám, že to určitě šlo, ale já to zapomněl.
Vzpomene si a poradí třeba Vanspeed, Peon, Saxon nebo i další ?
Děkuji předem.

decmen
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 1 852
Odpověď v diskusním vlákně
 

Stary kozle

Zadej to rucne.S tim maz zkusenosti ve svym veku.Vzpomen si na chrapajiciho kozla a Stary Splavy.
Jirka

vanspeed
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 575
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satlook micro G2

neviem či na 120cm niečo chytíš. Ale tu je návod: http://www.emitor.se/index_htm_files/Satlook%20Micro%20G2-HD%20English.pdf Tak veľa zdaru ;)

Slovak DX satellite overwrite club.

Peon
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 553
Odpověď v diskusním vlákně
 

Peon

Ahoj.Ty jeste nespis?Vzdyt u vas uz musi bejt minimalne 6hodin tma.?????Cau Jirka

vanspeed
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 575
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vanspeed

A co Severní Pól,v 59 se tak ta hospoda jmenovala?🤔🤨

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vanspeed

Omluva Zátiší ,ten S.Pol byl v teplicch

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vanspeed

nechci te rušit. Tak až vstaneš u Vás je ráno tak v poledne nášho času, tak se ozvi ;)

Slovak DX satellite overwrite club.

Peon
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 553
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satlook micro G2

Petře, děkuji za návod, ale ten jsem měl. Mně šlo o to, jak zadat parametry tp do Satlooka, resp. do tabulky *.smd, kterou pak přeneseš. TP z C-band ukazují v měřáku úplný nesmysly (pokud je zadám ve tvaru např. 3645V 2531 3/4). Po telefonátu s Jirkou jsme to nějak pořešili. Frekvenci je třeba zadat a uložit přímo v Satlooku, pak stáhnout do pc a doplnit SR a FEC. Hodnota frekvence je v tabulce 12105.

decmen
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 1 852
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra