Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Náhled diskuze parabola.cz

Všiml jsem si, že na hlavní stránce parabola.cz zmizel náhled diskuze. Automaticky jsem se po otevření stránky díval nalevo a hned jsem viděl, že v diskuzi přibyl nový příspěvek. Pokud to tak zůstane,(doufám, že ne) budu se tam ještě dlouho dívat, než si odvyknu. Vím, že jde jen o klik navíc, ale náhled diskuze mi připadal jako užitečná věc.

acce
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 1 036
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 60
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Čo aká reč? Nevieš čo je x v pravom hornom rohu okienka, ak sa pozrieš vo svojom prehliadači do ľavého alebo pravého rohu aj tám máš x alebo close ad? To zase máš pri každej videoreklame v pravom hornom rohu. Stačí takto? Ale vidím, že chceš ma vyprovokovať, ale sa Ti to nepodarí. Nech sa darí, ahoj. :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 067
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

chraň boh aby som ťa chcel zlobit,len som pítal, čo s tím robit,keť nemožem čítat moje PM🤨🙂
Tu slovenčinu mám díky křižovkám

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Tak to neviem, čo máš robiť. Možno, že časom to bude spoplatnené a vtedy to bude bez reklám :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 067
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Ja nevim jak vy, ale i s adblockem se do PM dostanu. Googlovské reklamy zmizely, GIF reklamy Paraboly zůstaly. I pro redakci zřejmě nejlepší řešení

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

Už jsem na to přišel,dalo se to zrušit jen pro samotnou parabolu.cz

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Zajímavé je že tě ta hláška donutí vypnout AdBlock na celé parabole. Nikoliv pouze na té stránce PM, i když to adblock umí

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

Omyl,jen PM mě to úplně blokuje taková hnus dlaždice k vypnut adbl.,po vypnutí adblocku,se uprostřed displaye na parabole objeví vždy reklama,ale ta jde vypnout.Jinak v PC mi adblock funguje OK

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Je to stejné. Ale adblock zvládne vypnout blokovani reklam pro konkrétní poddoménu, jenže tady na parabole to nefunguje

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

Ale v mobilu je bez Adblocku pokoj😏

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

tak parabola má za kliky kšeft,si zvyknem ne,jde jen o prachy

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 004
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 60
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra