Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příslušenství

IPTV playlist v lokalnej sieti - problem

Mam iptv plalist vo formate *.m3u normalne mi na stolnom PC (Win10) ide o.k. vsetky tv kanaly co su v nom... Ale ked ten playlist dam prehrat do inych zariadeni tak to uz nejde... Skusal som Ci uz Smart TV alebo mobil alebo tablet tak to nenacita ani nespusti. Nechapam moje stolne PC mam v tej istej sieti ako aj uz uvedene zariadenia tie tiez v tej istej sieti... Poradi prosim niekto preco to ide na PC a na ostatnych zariadeniach v tej istej lokalnej sieti uz nie ?! Vopred dakujem...

Zgemma H9 Combo, Multiboot: STARTUP_1 az 4: PKT Hyperion 8,PurE2 v6.3,OpenESI 9.0,OpenHDF 6.4, Parabola offset 85 cm, motor Powertech DG 380S speedy, IBU Twin + 42" LCD 3D TV LG LW 4500

Miko
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 510
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: IPTV playlist v lokalnej sieti - problem

Ja som mal pred rokom ten istý problém. Mám dojem, že mi tu mládenci odpísali, že v boxe a v telefóne nemám potrebný kodek. Takže to nepôjde.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 991
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Miko

Nemyslim,ze je to kodekom
S cim to prehravas v PC a s cim sa to snazis prehrat
v mobilu alebo v tablete?
S aplikaciou IPTV by to malo ist

A je to
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 226
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: IPTV playlist v lokalnej sieti - problem

Vyskúšaj prehrávač Perfec Player alebo IPTV Extreme. V tých to určite pôjde. Ak nie, ešte mám jednu radu: v prehrávači zmeň dekodér na natívny.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 991
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: IPTV playlist v lokalnej sieti - problem

Pouzivam najnovsi VLC Player...

Zgemma H9 Combo, Multiboot: STARTUP_1 az 4: PKT Hyperion 8,PurE2 v6.3,OpenESI 9.0,OpenHDF 6.4, Parabola offset 85 cm, motor Powertech DG 380S speedy, IBU Twin + 42" LCD 3D TV LG LW 4500

Miko
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 510
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Miko

Tam to musi ist!!!
Jedine, ze kodovanie videa je v niejakom blbom formate...
Ale aj vlc android by mal vediet prehravat sw. Estw skus mx player.

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Miko

VLC pre android je iný ako pre WIN. Prejdi na Perfect Player, ak si to neoživil.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 991
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra