Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příslušenství

5G škodí,nebo ne?

V souvislosti s příjmem IPTV bych se chtěl zeptat na váš názor na příjem internetu ze vzduchu technologií 5G a na škodlivost na zdraví.Jsou na to různé názory.Někdo říká,že 5G škodí na zdraví.Jiný to vyvrací.Já nevím jak to je v případě pokud budu přijímat internet 5G,jestli to bude víc škodit,než když ho nepřijímám, kdy stejně kolem mne jsou vlny 5G?

ALEXCZ
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 810
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 72
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

:)))

Tam, kam som ju poslal, urcite nie je internetovy signal, takze by sa tym urcite zabránilo šíření toho jejich "moru blbosti" mezi další populaci :)) :)) :))

romanss
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ALEXCZ

No!
Neviem, že kedy naposledy si bol na zubnom rtg, ale pri dnešných najmodernejších rtg ti žiadnu olovennú zásteru nedajú a snímok máš už v 3D formáte.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

Na zubnim RTG jsem byl před pár týdny a olověnou zástěru jsem dostal

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 5G škodí,nebo ne?

Ale nechte už ty zuby na pokoji :))) Jak už tu někdo poznamenal, srovnávat nebezpečné vysokoenergetické elmg. ionizující záření (RTG, Gamma...) a nízkoenergetické neionizující (což jsou veškeré telekomunikace!) je úplně mimo mísu :)
Problém mnoha lidí dnešní doby je, proč věřit nějakému střapatému a nesrozumitelnému A. Einsteinovi že nízkoenergetické záření nemůže nijak narušit chemické vazby molekul atd..., když nám ty sic pologramotné, ale za to mnohem lépe vypadající "samadoma" influencerky a aktivistky, vyhecované splašenými laktačními hormony s přisátým kojencem na hrudi sdělují tak přesvědčivě ten svůj "jiný názor"? Vždyť chtějí jen chránit své děti a jsou tak přesvědčivé... :razz:

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

Pri staršom rtg je to možné.
Pri novších rtg ti dajú max. golier okolo krku a rozkrok si zakryješ vlastnými rukami.
Poznámka: Je to typ rtg, ľudovo povedané "kolotoč", 2x okolo hlavy ti obehnú také štvorcové panely a na PC sa zobrazí digitalná 3D snímka nakomplet celého chrupu.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 5G škodí,nebo ne?

ja sem cely zivot nechodil k zubnimu a taky jsem byl pred par dny, sice ne v praze nejake uktramoderni ale v okresni soukrome a taky mi dali vestu pres celou horni cast trupu az po pas jako ty zneskodnovacu min, jestli i genitalie zakryvali to uz nevybavuji.
a proto taky 5g nebojim protoze spis mne zabije to zanedbani chrupu nez vlny ktere produkuje clovek. a osud lidstva je mi taky ukradeny obzvlast kdyz sam sve geny nerozsirim a proto spis naopak preju zhoubu lidstvu.
hledejte na fb nenavidim lidstvo

alien777
Registrace: 8/2020
Příspěvků: 383
Odpověď v diskusním vlákně
 

Lance

Zítřejší předpověď pro Zoncolan: 6st, déšť...:)

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

tvl. Zoncolan 12 km hnus fialovej :zombie: :zombie: kdysi jsem to dal na jeden zátah ale dnes tak možná za 3 dny s bivakem a 3.l slivovcice :laughing:

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

Ale je to paráda, co? My co jsme si to už vyšlápli vlastníma hohama si můžem teď už v klidu u TV otevřít to pivo a řítc si - tak hoši (profíci) teď se ukažte vy.. :laughing: :laughing: Hele, já Ti něco řeknu, mě se už pomalu zmoncňuáje Alzheimer, ale místa kde jsem "čůral" v Alpách a pod. mně ten strejda Al. z kebule nikdy nevymaže :))) :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

Díky, původně jsem se chtěl rozepsat o působení ionizujícího záření atd. Ukazuje se, že nejškodlivější na 4G, 5G a dalších sítích není vlastní záření, ale informace na něm vysílaná.

torny
Registrace: 3/2018
Příspěvků: 438
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 5G škodí,nebo ne?

Tak doufám,že se tu už "vyexhibovali" všichni :) Samozřejmě,že škodí! Ale protože se už dávno jede(a pojede!- rlan.ctu.cz/cs hlavně na 60GHz),je celá debata k ničemu.

jerzy
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 2 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jerzy

Jasne ze skodi. A jasne, ze Americani na Mesici nikdy nebyli :)

romanss
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

@romanss

Právě,že byli...

jerzy
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 2 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

@romanss

A zatím co číňani jezdí po marzu :lookaround: :lookaround: :lookaround: a hledaj co tam už leží

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 492
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Siet 5G?
:))) :))) :)))

romanss
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

@romanss

Ja som bol na mesiac odcestovany....

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

Letos jedou z milosrdnější strany ;)

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 5G škodí,nebo ne?

Froome vyhrál z Ovara.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

@romanss

Za chvíli bude 5G kolem celý planety.. A potom.. :(( :8)

radbarto
Registrace: 11/2017
Příspěvků: 996
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

a ty trasy predtim mely taky 205km ?

Dreambox DM520-OpenATV 6.2, Cloudibox3-MBMini-OpenATV 6.3 a 6.4, Vu+ Zero4K-OpenATV 6.4, T-90 5W-42E

bublajs
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 8 807
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

Ano z Ovara to je ta správná mňamka 10km a 1200m převýšení :) Včera ze Sutria 14km s 1200m převýšením vyfičeli nejlepší za cca 45min :8)
Zítra masakr - Fedaia, Pordoi, Giau, 210km, 5500m převýšení, panoramata bohužel nebudou (mlha, déšť 3-4°C ;P )

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

@radbarto

To je v pohode. Siet 5G bude uzitocna a verim, ze aj bezpecna.

romanss
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 1 346
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 72
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra