Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

o2tv streaming (casting) do TV

Zkusil jsem si předplatit O2 TV, zatím pouze na mobilu/PC. Zajímalo by mě, zda to jde nějak nastreamovat do TV Sony Bravia přes Google Cast, nebo jaké jsou možnosti to zprovoznit na VU+ Uno 4K SE? V apce na mobilu taková ikonka pro streaming do TV není a v prohlížeči taky ne. Děkuji.

Vu+ Uno4KSE, VU+Duo2, OpenATV 6.4, Gibertini 150 cm, LNB inverto single black ultra / FreeSat by UPC Direct, Digi TV, DVB-T (CZ, SK, PL)

jonnyq
Registrace: 9/2008
Příspěvků: 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: o2tv streaming (casting) do TV

Mohly by to umět Finluxy, prý super stroje. Přece android jako android.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Tomik535

spíš mi šlo o to, zda to zvládne linux stb, nebo by postačil pouhý streaming z mobilu.

Vu+ Uno4KSE, VU+Duo2, OpenATV 6.4, Gibertini 150 cm, LNB inverto single black ultra / FreeSat by UPC Direct, Digi TV, DVB-T (CZ, SK, PL)

jonnyq
Registrace: 9/2008
Příspěvků: 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jonnyq

Přes Archiv CZSK, ale komfort obsluhy je otřeš. Kup si raději nějaký Android Box, nebo na Bazosi se prodavaji O2 TV boxy...

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@michalnew

A v tom Android boxu je to lepší. Já tam mám aplikaci T-mobile TV Go a taky otřes. To v mobilu to je lepší. Možná bych raději volil box přímo od operàtora.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 796
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Mám ten nejnovější box od O2, spokojenost

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@michalnew

No právě a o tom to je. To chce Android TV a ne telefonní Android. Ten je dotykový a špatně se ovládá dálkovým ovladačem.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 796
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Do Android TV Sony Bravia jsem nainstaloval apku O2TV, ale nedá se pořádně ovládat. Spustit jde, ale dostat se na vysílací kanál, to už ne.

Zkusil jsem ArchivCZSK Premium, ale mě tam vůbec nejdou nastavit přihlašovací údaje a heslo. Po uložení se vždy smažou. Instalačky jsem použil přímo ze stránek archivczsk.club, včetně opravy.

Vu+ Uno4KSE, VU+Duo2, OpenATV 6.4, Gibertini 150 cm, LNB inverto single black ultra / FreeSat by UPC Direct, Digi TV, DVB-T (CZ, SK, PL)

jonnyq
Registrace: 9/2008
Příspěvků: 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jonnyq

To je divné, že se to smaže, ještě můžeš zkusit ten druhý archiv - sledování O2 :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 651
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jonnyq

Proto že v té TV nemáš nainstalovanou apk O2TV pro Android TV. Na kterou se čeká, až ji vyplivnou.Máš tam tu do mobilu. ArchivCZSK Premium nemám, mám ten CZ/SK od @misanov. Tam to údajně funguje. Nemám na O2TV účet, tak nemohu zkusit :-/

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 796
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: o2tv streaming (casting) do TV

Funguje na obou archivech OK, potvrzuji... :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 651
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

A v tom archivu CZ/SK co mám, jsou dva odkazy O2TV a SLEDOVÁNÍ O2TV.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 796
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Ano, zatím mám vyzkoušené Sledování O2TV... :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 651
Odpověď v diskusním vlákně
 

O2 TV apka

Kdo má zájem mohu poskytnout odkaz na stažení apky pro Android tv a Android box. Nejlepší apka na ovládání a funkčnost. Zašlu do SZ.

felda
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 99
Odpověď v diskusním vlákně
 

@felda

Někde jsem o nich slyšel, ale nenašel. Kdyby to šlo, byl bych rád. Dík.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 796
Odpověď v diskusním vlákně
 

@felda

Měl bych zájem. Díky. :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 651
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: o2tv streaming (casting) do TV

Co s tím dělat takové tajnosti, zadejte do Googlu „O2 TV SK 1.3.12 APK‟ a první odkaz.. :8)

Sony XR77A83J + Sony HT-ZF9, T-Mobile Sat M, O2TV Sport Plus, Netflix, Disney+, Xbox Series X, Sony PlayStation 5, Nvidia Shield Pro.. Howgh

Scruffy
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: o2tv streaming (casting) do TV

Doplněk sledování O2 jsem neobjevil. Nicméně po pěti hodinách fakt těžkého mrd.... to konečně funguje (ten cast z mobilu do TV) jak by mělo. Takhle mi to jakž takž vyhovuje. Předtím se mi tam vůbec nezobrazovala ikonka pro casting.

Vu+ Uno4KSE, VU+Duo2, OpenATV 6.4, Gibertini 150 cm, LNB inverto single black ultra / FreeSat by UPC Direct, Digi TV, DVB-T (CZ, SK, PL)

jonnyq
Registrace: 9/2008
Příspěvků: 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jonnyq

Z těch nabízených řešení je zrcadlení asi nejméně k

minestra
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 554
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jonnyq

Z těch nabízených řešení je zrcadlení asi nejméně cool řešení. Uno + ArchivyCzSk + SLEDOVÁNÍ O2TV a budeš spokojený. :)))

minestra
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 554
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: o2tv streaming (casting) do TV

Jednoduše
Pokud máš správně nastavenou síť a PC i TV připojeno přes Ethernet, tak stačí pravé tlačítko a použít funkci ODESLAT,, objeví se Ti dostupné, vybereš případně zdroj. Televize nemusí být ani spuštěná. Sama se zapne a potom zobrazí/zrcadlí, co máš na monitoru.
Pokud používáš 2 monitory, lze přes plochu přesouvat okna, adresáře, soubory atd. Funguje bezchybně na filmy, YouTube, appky třeba WhatsApp apod. Zkoušeno na Sony Bravia, KD XF9005 O2 jsem nezkoušel protože nepoužívám.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 729
Odpověď v diskusním vlákně
 

Raspberry PI 2

S nainstalovaným LibreELEC a přišlušným doplňkem to zvládá levou zadní

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

Ale myslím, že jen 720p. 1080p jede jen v jejich st-top boxu a pak možná v oficiálních app v TV.

coldric
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 26
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: o2tv streaming (casting) do TV

na youtube som videl manika ako to ma priamo v zozname kanalov na enigme2 mozno by sa dalo nejako vytiahnut stream adresy a pridat ich priamo do zoznamu stanic na VU+

apaopic
Registrace: 11/2016
Příspěvků: 13
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra