Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: freeSAT by Skylink

Nova sport 3,4 ve freeSatu

Zatim nevi,
jestli je zaradi.

dasenka
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 450
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 45
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Já nemám sat Tmobile, ale v boxuTV kvalita není špatná. O málo horši než satelitní vysílání Skylink a Freesat na Vu+Uno4Kse, Tv 55".Tak, že na sat bude lepší.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 873
Odpověď v diskusním vlákně
 

Skylink-NS 3,4

Nevíte jestli bude mít skylink NS 3,4 případně i PS 2? Nebo jaká je šance, že by je zařadil?

Cub46
Registrace: 8/2021
Příspěvků: 38
Odpověď v diskusním vlákně
 

Cub46

to musíš napsat dotaz přímo na Skylink, také by mě to zajímalo, ale jejich vyjádření jsou nejasná...

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 758
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nova sport 3,4 ve freeSatu

podpíšu zmluvy a nevedia na ako dlho ? zvláštné jednanie nohy tv , týmto pádom niesú dôveryhodný , čo ak to majú na rok kúpené? zákazník sa upíše zmluvne na dva roky a hla rok bude platiť čo nechce vidieť ,to je mi teda jednanie 🤮🤮🤮

Janci19
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 519
Odpověď v diskusním vlákně
 

@FI711010

o zařazení Premier sport 2 Telly nejedná vůbec.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Cub46

sance skylinku na NS3,NS4 jsou tak minus 30% a na PS2 minus 50% :)))

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nova sport 3,4 ve freeSatu

Nova sporty z důvodu financi na Skl ani na Telly nebudou,prostě se s tím musíte smířit a odejít k o2 nebo t-mobile a neplakejte tady a 13 pátek rozhodne :laughing: :laughing:

lglb
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 687
Odpověď v diskusním vlákně
 

T-mobile

chtělo by to aby T-Mobile udělal sportovní balíček, jako Telly a O2. Nepotřebuji platit plnou palbu u více operátorů...

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 758
Odpověď v diskusním vlákně
 

@FI711010

To je hudba budoucnosti, aby měl jeden operátor vše. Ale bylo by to dobrý. ;)

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 873
Odpověď v diskusním vlákně
 

@FI711010

u Tmobile stoji vsechny sporty 500,- a to neni plna palba,levnejsi by ten sport balicek pri tomto obsazeni rozhodne nebyl,pokud to tedy nechteji dotovat jako Telly

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

už sa o tom uvažuje!
Chipy, ktoré teraz vstrekujú s COVID vakcínami majú tiež vedieť dekodovať SAT vysielanie a tak si každý bude môcť predplatiť svoje vyselektované programy z celej EU. výhodou je, že chipy stimulujú očné šošovky tak, že pred jedným TV tak môže sledovať celá rodina naraz rôzne programy - podobne ako 3D okuliare.
K sledovaniu je potrebný SAT prijímač VUmínus s redtooth technologiou na diaľkové pripojenie chipu užívateľa. Kto nemá red tooth, môže použiť červenú fixku a zafarbiť si niektorý zub - tak ako už niekedy dávno v programe "čo dokáže ulica" keď si pacoši na pohotovosti museli fixkou značiť zub ktorý ich bolí lebo zubár bol nasleplý :laughing: :laughing:
hoši nebojte, komunizmus sa vracia budete mať za chvíľu zase len jednoho operátora. Spomeňte si "jak to bylo dobrý" a zamyslite sa než vypustíte ďalšiu takúto túžbu.

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

Dagy2

Píšeš nesmysly...nikdo , že bude vše u jednoho operátora z toho už jsme vyléčení...ale měli by být k dispozici tematické balíčky. Proč má člověk platit třikrát TV Paprika ,TV Pohoda nebo TV Klenot a podobné nesmysly...

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 758
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dagy2

Že se ti s tím blábolem chce psát. Šlo by to i stručněji.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 873
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nova sport 3,4 ve freeSatu

z Vodafone dnes prisla odpoved ze jednaji o NS3aNS4 a PS2 se guru pta ze nevi co to je :))) tak to jsou odbornici 👍

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@FI711010, MILDE

chlapci, tak stručne: že vás to baví tu stále dokola vyplakávať o tom, prečo nemajú všetci operátori všetko alebo nemá jeden všetko - ten môj samozrejme.

Balíčky u rôznych operátorov sa dajú nakombinovať tak, aby si neplatil TV Papriku 3x, len to chce namiesto nezmyselných dookola sa opakujúcich príspevkov vziať rozum do hrsti a spočítať si to. Ale samozrejme pár nezmyselných programov asi platíme všetci - len to tu stále neriešime.
O tom, že sa systém komunistického videnia vracia - len to dnešní manažéri volajú inak - nie je pochýb, ale to je iná téma.

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dagy2

Já nepláču. Mám toho dost a ne dle tvé rady.Sat Skylink, Freesat komplet, Eurosport Player a IPTV. To mě stačí. Víc nepotřebuji.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 873
Odpověď v diskusním vlákně
 

Dagy2

Já mám taky vše O2Sport Pack, Skylink a TELLY Sport. Akorát, že ted budu muset zrušit Telly za 340,- a přejít k T- Mobile za 500,-protože tam samostatně sport nenabízejí. Sice by stačilo O2TV za 400,-, kde je vše, ale sat mám čistě jen kvůli tomu, že se dá navolit zvuková stopa což u internetového vysílání nejde...a zvuk v ruchových mikrofonech u NSportů je na české stopě katastrofální...tam zaměstnávají asi hluchoněmé zvukaře...

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 758
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nova sport 3,4 ve freeSatu

mam taky Telly za 340,-.
problem je ze Tmobile klump nechci a modul nemaj,takze to asi zrusim uplne,pokud mi tedy telly neda slevu coz si myslim ze asi neda :)))

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

nhl kde

:-/ :-/ :-/

koleckos
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 7
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nova sport 3,4 ve freeSatu

treba NovaSport nebo nhllive 👍

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 45
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra