Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

Televize DVB-T2 reproTV + sluchátkový výstup

Potřeboval bych poradit. Nedoslýchavá babička používá starší televizi se SeTopBoxem DVB-T2 (tzn. další dálkové ovládání navíc) a má k tomu sluchátka. Funguje to tak, že ona má sluchátka a ostatní na návštěvě poslouchají TV současně přes repro v televizi, ale zároveň, aby nerušila sousedy, tak používá pouze sluchátka. Ale jak stárne, tak už nedává dvě vysílačky a ztrácí se v menu, pokud nejsme u ní na té návštěvě, nemá jí kdo poradit a nejde to už ani po telefonu. Potřebuji novou telku s jedním ovladačem, která umí DVB-T2 a repro + sluchátka zároveň na pevno nastavené a je to opravdu ověřená funkce. Nevadí nejlevnější televize, potřebuji hlavně tu funkci. Děkuji.

mamk
Registrace: 7/2013
Příspěvků: 192
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Televize DVB-T2 reproTV + sluchátkový výst...

Tazatel nahodil problém a já mu popsal řešení s přístrojem Sony. Jestli někomu praskají na Sony obrazovky nebo jiný uživatel Paraboly doporučuje Gogen, je na tazateli, aby si obstaral řádné info k technickému a cenovému porovnání, potřebného pro konečné rozhodnutí. Pak dej vědět, jak to dopadlo.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 739
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Televize DVB-T2 reproTV + sluchátkový výst...

Sony je Sony! Ale pre babičku bude plniť účel aj Gogen.

niglabi
Registrace: 4/2020
Příspěvků: 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Televize DVB-T2 reproTV + sluchátkový výst...

Sony není to Sony před dávnými léty. Všechny TV jsou dneska vyráběné ze stejných součástí. Je pitomost tvrdit, že Sony je nějak lepší. Není. Bejvávalo. Před třiceti lety. Sony TV byly skutečně konstrukčně lepší. Třeba RGB backlit. Dnes nejsou. Taky před těmi třiceti lety jsem měl Sony skoro všechno, akorát auto bylo Škodovka říkali jsme jí Zelený šíp. Ani když se podíváte na inovátory, není to Sony...
Samozřejmě je otázka, co znamená lepší!
1. Lepší obraz? Ten je daný panelem a procesorem.
2. Lepší trvanlivost? Ta je daná konstrukčním řešením a použitými součástkami.
V bodě 2 jsou současné TV stejné. V bodě 1 je jediný vítěz: OLED a jeho výrobce.
Ale já nic neprodávám a koupit si může každý co chce a co využije. Je to stejné jako s autem, není jedno co je nejsprávnější. Mám na Kanárech SEATa Arona z důvodů mimo moje rozhodování a jsem překvapený. Příjemně. Taky ovšem nebejvalo, že v Seatu a v Passatu je stejná převodovka. S televizemi je to něco podobného.

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonín

No konečne to už niekto napísal "po lopate", úplný súhlas R^

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 064
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

Ak Ti to náhodou nedoplo, tak to poďakovanie som myslel samozrejme ironicky.
Pretože si vôbec nič nevysvetlil. Iba si sa vyrozprával o možnostiach sluchátkového výstupu TV SONY takým štýlom, ako keby to boli jedinečné vlastnosti len a len televízorov značky SONY.
Si obyčajný demagóg! Takéto funkcie má bežne aj veľa iných značiek TV. A za omnoho nižšiu cenu.

P.S. Najviac som sa zasmial na tejto pasáži:
"Hodí se hlavně pro seniory, co nechtějí měnit nábytek a mají potíže se zrakem. 100Hz je 100 Hz.
Sony KD-43X85J + true wireless sluchátka ZDARMA - nedávno jsme ji kupovali pro sousedku, co špatně vidí, nemůže si to vynachválit Sluchátka k tomu nebyly".

Tak to teda áno. Špatne vidiaca susedka si nemôže vynachváliť SONY. Tak to je teda odporúčanie a reklama na SONY ako hrom.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 216
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

Díky za reakce. Není třeba dále diskutovat.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 739
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 31
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra