Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Jsou stanice NOVA SPORT 3-4 české stanice?

Většinou když přepnu na zápasy na těchto kanálech tak komentují slovenští komentátoři a jsou to ti, kteří v minulých letech komentovali na DIGI Sportech, čekal jsem víc českých komentátorů, třeba dnes šlágr Bundesligy Dortmund - Bayern:

​"Utkání začíná v 18:30 a bude se vysílat na Nova Sport 4. Už v 18:00 si nenechte ujít studio, které moderuje Filip Mentel. Hostem v něm bude bývalý slovenský fotbalista Peter Lérant, který kdysi působil v béčku Bayeru Leverkusen. Samotný duel pak komentují Stano Suvák a Marek Skáčik"

Přesně tihle lidi byli na Digi, samozřejmě vím že komentátoři migrují, ale nemyslím si že ten zápas se odbavuje ze sídla TV Nova..

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 776
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 79
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jsou stanice NOVA SPORT 3-4 české stanice?

a ze to pouto vidi stale jen Slovaci kteri se chteli rozdelit,patrne o zisky.
tak ja mam zase pouto s Rakousko-Uherskem a Nemeckem.
vyhlaseni-at se mluvi na ceskych stanicich cesky a na slovenskych stanicich slovensky je spravne.!
hanbu robi jeden slovensky obcan v cechach a robi hanbu obidvom narodom,s tim souhlasim. :)))

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jsou stanice NOVA SPORT 3-4 české stanice?

Nova sport vysiela pre ČR a SR pokiaľ tomu tak bude tak niektorý budú mať stále problém.

peto197601
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 096
Odpověď v diskusním vlákně
 

@romanss

To nikdo netvrdí. Ale nemůžeš po mě chtít, abych jako pamětník rozdělení obhajoval slovenštinu v českých médiích a v každodenním životě. Nemám nic proti Slovákům, jen mi trochu mrzí, že ač tady žijí, nemá většina z nich sebemenší snahu mluvit místním jazykem. Beru to podle sebe... kdybych žil na Slovensku, mluvil bych Slovensky. Z úcty k zemi, ve které žiji. A také z toho důvodu, že ne každý, obzvlášť mladý člověk na Slovensku musí automaticky rozumět česky.

acce
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 1 027
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jsou stanice NOVA SPORT 3-4 české stanice?

Co to má společného se sat vysíláním. Tlachy pořád do kola. Se divím že už to není pozastavené.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 796
Odpověď v diskusním vlákně
 

@acce

Mam rovnaky nazor, ako ty - ja bych taky mluvil cesky byt v Ceske republice. A taky to obcas delam tady v diskuzi - ovsem, za to vysluzim kritiku od "veducich" tohto fora (najma cez PM).
Faktom vsak je, ze tu na Slovensku je velmi popularna teza, ze Slovak v Ceskej republike hned "mluvi", zatial co Cech na Slovensku nebude po slovensky hovorit nikdy. Takze ono to bude asi 1:1 :)
V praci mame o.i. 4 obcanov CR a jedneho Poliaka.
Dvaja Cesi hovoria po slovensky, dvaja zasadne po cesky. Poliak hovori slovensko/polsky... Ale ziadny problem - na poradach aj tak vsetci hovorime po anglicky - aj Taliani a Spanieli, dokonca aj sef Australcan hovori po anglicky :))

OK, pravdu ma satmaker, ze by sme to mali nechat byt.

romanss
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

kristian1

už sa nepíše rok 88 dovtedy mal Slovák problém kúpiť rožok mali len rohlík a stál rovnakú 0,30 Kčs, dnes chce zarobiť každý a môžeš hovoriť i ako hotentot hlavne že zaplatíš najlepšie kartou,
a k tým jazykom máme smolu že sme malé národy a i tak rozdeľujú práva , ako by bol problém zaplatiť i opačne, ved ktoré iné národy majú tak podobnú reč, francúz ani nemec nie je nútený počúvať v inom jazyku lebo tých 100 000 zaplatí dosť

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 107
Odpověď v diskusním vlákně
 

@acce @romanss

No, čuduj sa svete, nesúhlasim s vami!
Prečo pre Boha živého by som mal za každú cenu ja slovák v Čechách mluvit česky a Prečo by mal Čech po príchode na Slovensko vravieť slovensky??? Čo to je za hlúposť? Veď je úplne normálne, že ak sa stretnú dvaja, Čech a Slovák, tak každý z nich vraví svojou materinskou rečou a pritom si skoro dokonale rozumejú, nepotrebujú tlmočníka a ani to, aby sa prispôsoboval svojou rečou jeden druhému. A je úplne jedno, že na akom území sa stretnú!
Tieto vaše úvahy mi pripadajú ako keby Čech a Slovák, keď sa stretnú trebárs v Rakúsku a perfektne ovládajú aj nemčinu, tak sa musia bezvýhrady rozprávať medzi sebou nemecky. A to len preto, lebo je v Rakúsku spisovným jazykom nemčina? Prečo by nemohli pri svojej vzájomnej konverzácii použiť češtinu a slovenčinu?
Samozrejme ak by pri ich vzájomnej konverzácii bolo prítomných viac ľudí, ktorí trebárs ovládajú len tú nemčinu, tak je rozumné prispôsobiť sa kolektívu a viesť dialóg v nemčine.
Podobne som takéto niečo zažil a to mnohokrát, pri konverzácii našej maďarskej menšiny. Tam, kde bol minimálne jeden človek, ktorý nevedel maďarsky, tak tí ostatní sa mu prispôsobili a hovorili pred ním slovensky, alebo mu to aspoň dodatočne preložili. To, že dnešná slovenská mládež neovláda češtinu, alebo česká slovenčinu je dosť diskutabilné a vôbec by som tých dnešných mladých nepodceňoval. ;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 598
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Duzu

promin,ale vubec nevim co mi rikas !
jinak prava koupila PPF a koupila je na kšeft.
nevadilo by mi kdyby Ceska verejnopravni vysilala na Slovensku,kompletne,a bez geoblokace,a samozrejme i naopak,Slovenska verejnopravni v Cechach,taktez bez jakekoliv geoblokace, pro me osobne by to sice nemelo zadny prinos, ale at to tak klidne je, a mohl to ujko Babisko dojednat kdyz je to takovy hrdina, no pro me osobne radeji bych uvital takovou dohodu s ORF.

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

tak to te musim zklamat,pokud jdu zit napr do Nemecka tak automaticky ocekavam ze se prizpusobim nemeckym zvykum a nemeckemu stylu zivota,myslim tim na verejnosti nebo v praci,doma je to samozrejme neco jineho,tam klidne mohu udrzovat ceske zvyky, a ono tento problem je prave treba v te francii a nemecku ze se Turci a Islamiste nechteji prizpusobovat jejich nove zemi,ale vyuzivat vyhod te dane zeme to ano. a priklad z meho osobniho zivota,kdyz jsme kdysi davno jezdili do evropy,do france,potkal jsem se tam se slovaky,pracovne,a v soukromi,a proste jsme mezi sebou mluvili francouzsky,resp snazili jsme se mluvit francouzsky,to asi nepochopis.

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Vieš, ono, takáto dohoda už dávno existuje medzi Vládami Českej republiky a Slovenskej republiky. Neviem presné znenie tejto dohody, ale sú v nej zahrnuté štandartné vysielacie práva šírenia signálu oboch televízií na oboch územiach. Ale pri športových prenosoch je to zrejme už "nadštandart", tam sa vnímajú autorské práva pre vysielanie trochu inak. A do týchto autorských práv môžu mať svoje pripomienky aj ďalšie televízie, ktoré vysielajú podobný obsah. ;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 598
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

a ze to tedy oficielne nikde nefunguje,kdyz je ta dohoda ?!

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Oficiálne nefunguje len ČT sport na Slovensku, ostatné programy Českej televízie áno.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 598
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

ale to neni oficialne. staci se podivat napr do nabidky skylinku. oficialne tam ta nabidka programu neni. podle me at to okamzite zrusi. a vydaji cesky a slovensky balicek samostatne za priplatek tak jako je ten madarsky a bude navzdy klid.

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

To, ako sa porieši rozdelenie programov v budúcnosti je vecou Skylinku, my to tu nedokážeme vyriešiť.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 598
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Shumi21

to ze ma NS ty nejlepsi evropske ligy muze dekovat PPF a neee zadnemu DIGI.! a jinak mas pravdu,nemecky komentar je mi prijemejsi nez ten slovensky,a je mi uplne jedno ze se ti to nelibi. :)))

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

tak si sa prezradil , čo si zač .

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 514
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

tak si pozeraj nemecky pokiaľ české stanice kupujú práva aj pre slovensko tak tam patria slovenský komentátory rovnako ako boli český u digisportu

peto197601
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 096
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

a na taku kravinu si ako prisiel ? :laughing: :laughing: :laughing:
je mi uplne jedno co ty pozeras...rep. ze aj vobec existujes :8)

IPTV+Kodi

Shumi21
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

Před 88 jsem jel na zakarpatí za rodinou a v Košicích jsem musel měnit peníze.Tam byla zrovna na náměstí fronta babek v černým před bankou,co čekaly na důchody ze Států a dozvěděl jsem se,že tam stojí rádio vysílač co vysílal českéj rádiožurnál.Rusíni poslouchaly hlavně českéj rozhlas až do vzdálenosti 180 km ve V. Byčkově

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 491
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

R^ R^ R^
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 598
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jsou stanice NOVA SPORT 3-4 české stanice?

no Kosice taky byly slovenska Praha :))) R^

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

nahlasujem príspevok ako urážlivý .

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 514
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Shumi21

@ Shumi21 :

Nedá mi to ale musím na váš jízlivý a arogantní komentář ještě jednou, už definitivně a naposledy reagovat. Arogantně tady řešíte nějaké tykání které je na všech fórech úplně běžné a přitom vy sám mě taky tykáte. Já jsem jen žádal o vysvětlení co je to vaše české "christiř" a místo jasné odpovědi následně z vaší strany jen arogantní urážení a podobně s tím že vás něco učím a podobně. Mimochodem já sem s vama husy nepásl aby ste mě psal že je vám u "p*dele" že jsem Moravák a podobně. Na jedné straně tu píšete že jen reagujete na urážlivé komentáře a na druhé straně vy sám ve vašich komentářích a odpovědích také vždy jen urážíte a nic víc. Jinak nevím proč mě adresujete " ale ok berem ze to mozno bolo na ceske ego trocha "moc" " když jsem Moravák a tím pádem jaksi nemám žádné české ego ale maximálně moravské jestli to nedovedete pochopit. Já osobně mám raději Slováky jak Čechy ale vy jste ostuda slovenského národa, jen tu prosazujete to vaše slovenské ego, dále jen ukazujete jaký jste zakomplexovaný nacionalista a hotový kotlebobec.

Tímto definitivně SBOHEM a litují ostatní Slováky za to že jim jen děláš ostudu.

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 780
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Brumo

a ktery prispevek kamarade ? :)))

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jsou stanice NOVA SPORT 3-4 české stanice?

cela diskusia zbytocne. Ak Nova Sport kupuje prava pre CR a SR. tak nie je ceska televizia ale "akokeby medzinarodna" a komentare v oboch reciach su OK.
Dobre by bolo keby ceske kluby komentoval Cech a slovenske kluby Slovak, ale to tu velmi nehrozi, vynimocne v Champions Legaue.
Ale trosku proti sebe : nemecka Sky ma na vsetko komentatorov nemeckych, ale rakusku ligu komentuju Rakusania - nielen kvoli prizvuku. Keby Rakusan komentoval Premier League, asi by to naslo podobnu odozvu ako v tejto diskusii, väcsi narod je proste vacsi a hotovo.

laky87
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 60
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 79
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra