Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink,Telly a jaké jsou další možnosti přes sat?

Zdravím,
Dnes nám skončil roční balik kombi u Skylinku...ani jsem si toho nevšiml až když přišel zbytek rodiny že to nejede :)
Koukám na Skylink a oni už nenabízí při ročním předplatném balíčku měsíc zdarma?
Pak koukám na Telly ale tam je to ještě horší,platit apku abych mohl koukat na mobilu 50kč/mes... hm....

Jaké jsou ještě jiné společnosti na satelitu?
T-Mobile taky nic moc....

IPTV jit nechci jedu tv mam ještě plazmu není to smart tv....

Dík za rady.

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tompr

zaplatíš koukáš,nebo můžeš z okna

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 999
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

no nekecej fakt?
O takovýhle blby kecy nestojím tak si zkus přečíst můj dotaz znovu nebo už radeji nic nepiš....

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,Telly a jaké jsou další možnosti p...

Stačí si koupit android box a máš k plazmě IPTV. Já vzal T-Mobile Go na SONY a pak ještě jsem k druhé starší TV koupil android box Tesla.

Vždy může být hůř....

Jimmy
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 923
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jimmy

mam android k plazmě nějaky strong 4K ale seká se to.
Proto preferuji televizi přes taliř.
Zitra zkusím pořešit ceny se Skylinkem naposled mi dali litr slevu což šlo tak uvidíme jak budou vstřícny....

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tompr

pokud vše rozumné v dotazu vyloučíš,nemůžeš čekat jinou odpověď,přeji šťastnou volbu,odpovědí dostaneš asi tak 300

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 999
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tompr

https://www.parabola.cz/cz-sk/

john72
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 144
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tompr

Tak to máš asi pomalý internet nebo nestíhá přijímač. Taky se podívej na skladbu programů. Jestli ti nevadí absence sportovních programů u Skylinku, tak pak je asi rozhodnuto.

Vždy může být hůř....

Jimmy
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 923
Odpověď v diskusním vlákně
 

tompr

Mně celé tohle Tvoje vlákno přijde jako "blbý kecy", přečti si svoji poslední otázku "Jaké jsou ještě jiné společnosti na satelitu?". To se svým datumem registrace nemůžeš myslet vážně. Aspon jsi to mohl napsat trochu jinak, třeba "nepřecházel ted někdo od skylinku někam jinam, neporadíte kam?" Takhle to vypadá, že jsi línej něco vyhledat a my to máme udělat za Tebe, nic ve zlým...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

souhlasím a ještě si bude vybírat,kdo může psát,když napíšu v.ů.l,tak to je pochvala

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 999
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,Telly a jaké jsou další možnosti p...

Zase si to tu někdo spletl s fejsem?? :-/ I skalní uživatelé IPTV vědí, že přes SAT je tu Skylink, Freesat, Telly a T-Mobile. Nic víc...

Bad Pete
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 531
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,Telly a jaké jsou další možnosti p...

satelitni Tmobile tarif M za 500kc.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,Telly a jaké jsou další možnosti p...

čítať knihu, maľovať obraz, venovať sa žene, ...
niekoľko rokov som sa absolutne nezaujímal o tv, film som si pustil na PC, správy z STV z archívu aj to len vybrané reportáže, počasie na SHMÚ, krásne to boli časy, došiel covid opäť som začal sledovať politiku a každodenné tlačovky, v posledných mesiacoch je v tv veľa negativity, nie len správy ale aj filmy či dokumenty zamerané aby si mal blbý dojem, keď to porovnám s rokmi 90 stačila jedna stanica Nova a nebolo treba prepínať ani reklamy, nedá sa to porovnať vtedy Nova STV1 a STV2 proti terajším 150 staniciam

tophunter
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 1 215
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tompr

Mám od začátku Skylink a jako nesportovec u něj zůstávám. Není kam jít. Na sport, co mě zajímá mám EP. Pokud nedají slevu na roční předplatné, tak je lepší platit měsíčně kartou. Pak jde kdykoliv změnit balíček, nebo to bez výpovědi přerušit, či zrušit.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 893
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tompr

Pokud na konec předplatného přišel zbytek rodiny, nebude nakonec lepší, když si vyberou dle svých potřeb oni?

To za prvé.... a za druhé IPTV/OTT služby (v obecné rovině) mají dnes identickou (ne-li vyšší) kvalitu obrazu, než SAT, o funcích typu archiv/mediatéka ani nemluvě - tyhle SAT nemá a mít nebude z principu.

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@michalnew

To máš pravdu s tím IPTV/OTT. Ale @tompr IPTV nechce. Já mám pro jistotu Skylink i Kuki tv. Kždé má své výhody a nevýhody.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 893
Odpověď v diskusním vlákně
 

milde

stačilo že nám pridali 2 športové a ihned cena v mini poskočila na 6,90 Eur , od nasledujúceho mes.ako bonus pridali Smart za rovných 7/mesiac do roka, na SkylikLive nejde RTVS Sport no ide tam CT Sport , to je cena pre malý národ, v CZ majú viac prog. a cena lacnejšia

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

@michalnew

Která OTT má lepší kvalitu obrazu než sat? Myslím třeba Skylink. Vím, že u nich ta kvalita kolísá. Když naberou pár nových programů, než koupí (pronajmou) nový transpondér. Ale většinou to ujde. Bylo by lepší, kdyby těch 1080 nebylo prokládaně.

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 848
Odpověď v diskusním vlákně
 

@OrHoro

Lepší kvalitu nemá žádná OTT nebo IPTV. Spíš srovnatelnou.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 893
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Což je samozřejmě nesmysl. Zadavatel tématu nezmínil geografické ohraničení, takže neberu služby jen z ČR

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@michalnew

To je pravda, ale dá se to předpokládat. Ne každý člověk je fanda do "šilhání" a přetáčí parabolu na 53°E apod. :)) Já kdysi dávno, za dob analogu, fandou byl. Ale tehdy to bylo jednodušší. Analog se chytal snáz než digitál.

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 848
Odpověď v diskusním vlákně
 

@OrHoro

I proto píšu, že vzhledem k tomu že samotné NEfungování placeného balíku zjistili rodinní příslušníci, a ne sám tazatel, navíc zde vůbec není uvedeno, jaký typ pořadů je preferován, zkrátka a dobře jakákoliv odpověď a vůbec sledování tohoto tématu je ono pověsté "házení perel sviním".

Z mé strany vše

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@michalnew

souhlasím,hezké ohodnocení

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 999
Odpověď v diskusním vlákně
 

@michalnew

S tou kvalitou nevím, jsem (nevhodné slovo) sat.Skylink aplikace O2,Telly a kvalita na satelitu mi přijde lepší. O německých stanicích nemluvím. Archiv přes red button také někde je. Sleduji na oled.

bulon
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 61
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bulon

To víš, @michalnew nemá satelit, tak si vychvaluje to svoje až do nebe. Já osobně na něj nedám dopustit. Myslím ten satelit. I když internet tv mám také jako č.2. Pozemní jen aby se prášilo na box :laughing:

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 893
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,Telly a jaké jsou další možnosti p...

Přesně tak, pořadí: satelit, internet tv,............... pozemák beznadějně na konci ;) :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 659
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra