Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Trvalé tresty

Redakce, určitě po zralé úvaze, uvalila na nicka Antonín trvalý trest. Jsem na Novinkách každý den a podle mého názoru je trest s ohledem na vysoce převyšující technickou a odbornou kvalitu velké většiny jeho příspěvků oproti jeho, asi vážnějších, provinění nepřiměřený. Ale toto je jen můj názor.

T.sat Sir, G.ini 100-m.fokus 28°,23°,19°,13°, AB Cryptobox 752 HD G.ini 85-monoblok 19,23°E, Octagon SF 4008, G.ini 125-SG 2100, 30W - 60E, G.tini 100 m.f 30,27.5,22°W, Skylink, ORF, SRG, C. Digitaal NL, E.Esse 15RB3 vert., mot. Conrad, DAB+ Yamaha T-D50

Jousi
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 478
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 51
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Trvalé tresty

Tady to zavání dlouhou diskuzí.
Můj názor je, že Antonín do spousty příspěvků zbytečně tahal politiku a kdo měl jiný politický názor, dostal co proto. Na druhou stranu je potřeba upozornit na to, že ve srovnání s jinými, kteří nedostávají ani dočasné tresty, nepoužíval tak ostré vulgarity a nadávky. Takže obecně určitě nevyvážené hodnocení. Bohužel ne jen v tomto případě.

Offset Laminas 2700, Ortho Mode Transducer,2x LNB NJR2842, VU+Ultimo4K

Hugocz
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 952
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Hugocz

S tou politikou je to pravda, zbytečně ji sem tahal, soudit ho nechci, není jediný. Na druhé straně spousta vybanovaných userů tu má další profil pod jinými jmény.

hogofogo11
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 709
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Trvalé tresty

Jsem registrovaný na mnoha forech i zahraničních. Je pravda, že politika, covid a sprosté nadáky se tam nekonají. Tak že ani žádné bany, ani když tam někdo vloží nějaký odkaz. Píše se tam pouze k danému tématu. A ne aby měl někdo strach,že ho ostatní setřou za špatný nebo laikský příspěvek.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 789
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Trvalé tresty

Redakcia asi vie čo robí, prečo dáva bany. V ich kompetencii je posúdiť čo je vhodné a čo je nevhodné. Skôr mi tu chýbajú naozajstní odborníci ktorí dobrovoľne si zrušili registráciu. Ináč ja osobne od Antonína som sa dozvedel, že parabola nepatrí na strechu a žije niekde na Kanárskych Ostrovoch a tam je svet gombička. :)

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 036
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Parabola.cz je zde pro peníze ne pro lidi.

Digi Tv top platforma

satmana
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 1 698
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Trvalé tresty

Parabola.cz odtud vyhodila mnoho lidí s dobrými zkušenostmi. Už to není co to bývalo. Ještě před pár lety jsem tu chodil i několikrát denně. Teď tak 1x za týden. Stojí to tu za hovn.. A hlavně ty jejich pravidla. Když je člověk sprostý Ok ale když tu dám odkaz na jiný web tak dostanu ban. LOL
:laughing:

Digi Tv top platforma

satmana
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 1 698
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Trvalé tresty

A teď ho dostanu zase, že jsem si něco dovolil říct :laughing:

Digi Tv top platforma

satmana
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 1 698
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Trvalé tresty

Je tu pravidlo 1.j) vést politické dohady...čiže ak to nevedel pochopiť,že tu stále nemá tahať politiku a stále to robil,tak trvalý ban má asi zaslužený.
Mna skôr zaujíma nech moderátor konečne vysvetlí pravidlo 1.g) zveřejňovat odkazy na weby....jedná sa len o zahraničné weby?alebo naopak len o sk-cz weby?alebo len weby,ktoré nemajú nič spoločné s obsahom sat-iptv?alebo čo vlastne?už som tu videl 10-20-30 príspevkov,kde boli linky na živesk,rozhlascz atd...je to teda dovolené?

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 163
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Trvalé tresty

Zdravím plně souhlasím, že už to není co to bývalo .Teď jen přečtu co tu je a bojím se na něco zeptat. :)

VU+ZERO,Tv PHILIPS 40US6809/12 a Argus miniplus highspeed HD+ DVB-T Combo,Argus piccollo,LG 32LE5310

kos
Registrace: 12/2005
Příspěvků: 980
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Trvalé tresty

terajšia podoba príspevkov je viac na zosmiešňovanie toho čo sa niečo pýta, to redakcii nevadí vôbec, potrebuje niekto takú radu? Antonín sa vyzná asi vo všetkých oblastiach príjmu, no žije väčšinou mimo a preto rôzny náhľad na politické dianie

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 107
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Trvalé tresty

Mě osobně před mnoha lety nezištně pomohl s mnoho jeho příspěvků bylo k věci, když zde ostatní odpovídali tazateli posměšky, on se snažil pomoci. Nemyslím si, že jeho příspěvky odpovídaly trvalému banu, redakce by možná mohla ještě zvážit, nakolik chce být sekerníkem, když jím napsané nedosahuje intenzity mnoha jiných, kteří se zde objevují stále...

lupo
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 66
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kos

Proč se bát zeptat? Na tom není nic špatného. Ale otázka zní, JAK se zeptat a proč se ptát na věci, které jsou běžně k dohledání na NETU nebo na každým druhým letáku. Když položíš otázku jako žáček s páté třídy, tak se nediv, že dostaneš odpověď jako od šesťáka...na podobné úrovni.
@Duzu to není zesměšňování, to je o tom, že jsi se zesměšnil hloupě položenou otázkou hned na začátku především hned ty sám.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 728
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

dohledat je něco jiného jako rada zkušeného uživatele...jinak přejí všem hezký den.

VU+ZERO,Tv PHILIPS 40US6809/12 a Argus miniplus highspeed HD+ DVB-T Combo,Argus piccollo,LG 32LE5310

kos
Registrace: 12/2005
Příspěvků: 980
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Trvalé tresty

Antonín má jistě OP (občanku) a lze reálně předpokládat, že je svéprávný a tudíž si je za své výroky sám zodpovědný. Nesnažme se tady zpochybňovat "něčí" pravidla. Je to čistě věc majitele WEB site alias Martina Vyleťala. Až bude chtít "něco" změnit, jistě to rád udělá. Taky se mi zde na Parabole mnoho věci nelíbí. (např. záměrné zkreslování skutečných /technických/ informací o Skylinku od pana inženýra), ale taky na mě, jak se zachovám. A protože jsem zvědavý, do jak velké absurdity to může až zajít, tak stále zůstávám . . . Asi nejsem sám, kdo tady "trpí" Stockholmským syndromem :-/

hokejka988
Registrace: 12/2013
Příspěvků: 203
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kos and Duzu

přesně tak! Nevšímejte si Mmorouse,je to nějaký "převlečenec",který si připadá být chytrým.... :sly: :sly: :sly:
ALe atˇ! :laughing: :laughing: :laughing:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 856
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Trvalé tresty

pan Antonin to dostal za politicke nazory, konkretne za to ze nema rad komunisty, a tech je v teto zemi plna prd..., vcetne Paraboly nebo ČT, a to se tady neodpousti, bohuzel doba se znacne zmenila a ted uz je to spatne vsude a ze vsech stran.
pred tydnem nekdo ze Spanelska prodaval CT kartu takze uz to mozna vzdal s touto zemi definitivne,a ani se mu nedivim.
jinak je tu spousta nesmyslnych pravidel a pokrok zadny, to o necem svedci, je to proste tendencne a zajmove vedene tady ve prospech jedne urcite skupiny, a ani nahodou to neni celotelevizni zajmovy web at uz se to tyka jakekoliv formy prijmu nebo zeme prijmu, bohuzel ... ..

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Trvalé tresty

Tak ja si pamätám ešte časy, "Gespa" "Saxon" "kuba" "KEMA" "Tobolka" "oneeeee" samozrejme aj "Antonín" a iní, kde sú dnes? na konkurenčnom webe ?
Zaujímalo by ma, s čím, a hlavne kde pôsobí taký Ing. Luterán s Prešova? :laughing: :laughing: :laughing:

### Vu duo 4 K SE### Zgemma H9 twin SE###

Tami
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 3 025
Odpověď v diskusním vlákně
 

Tami

Ještě zorbas atd.

chrpa
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

@chrpa

Áno, na toho som už skoro zabudol. R^

### Vu duo 4 K SE### Zgemma H9 twin SE###

Tami
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 3 025
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Trvalé tresty

niekedy bývala parabola na vysokej urovni, teraz je odpad aj s ich adminmi

norberto15
Registrace: 12/2017
Příspěvků: 116
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Trvalé tresty

slabé slovo :))) :))) :)))

pupo3698
Registrace: 8/2021
Příspěvků: 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Trvalé tresty

Uvědomte si prosím, jakou legislativu musí jakékoli forum splňovat a jaké se na něj řítí. A z druhé strany se podívejte na ty příspěvky. Diskuse je třeba moderovat, ale nejsou na to lidi/peníze.
Chovejme se přiměřeně slušně, nebo nebudeme mít žádnou diskusi. Nic nebrání majiteli webu aby diskusi natrvalo vypnout. Takže si važme toho že máme kde diskutovat v takto hojném počtu a važme si hodnotných příspěvků. Sami potírejme nekalé chování, admini to všechno nedají.

Jantars
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 602
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Trvalé tresty

Na parabole jsem začal se satelitem,díky takovým jako Antonín jsem si postavil a nakoupil vše sám a zvládl i částečně enigmu,satelit jsem opustil díky skylinku a dvb-t2,není pro co tam lézt,TV prostě klesá,sledovat reklamy v placených kanalech nebaví,postoj paraboly je pro mě už nepochopitelný. :((

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 872
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Tami

Odpoved na zaverecnu otazku solideurope.sk

PeterDX
Registrace: 8/2021
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

Trvalé tresty

Mám už 82 rokov, chodi tsom tu 15 rokov, aby mi niekto poradil, keď som už nevedel si rady, a najviac mi pomohli takí odborníci, majstri ako Saxon ale aj oneeee s jeho osobitným humorom. A na záver musím povedať, že na tento problém mám svoj názor, ale s ktorým nesúhlasím.

TechniSat DigiCorder HD S2X Plus, TechniSat TechniSat SIR, AB CryptoBox 600, AB CryptoBox 652 HD Combo, AB CryptoBox 752 HD

antonius
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 450
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 51
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra