Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Canal+ Sport

Súčasťou databázy priamych prenosov športových podujatí je už aj najvyššia anglická futbalovú liga vysielaná na novej tv stanice Canal+ Sport. Program je na prvé 3 kolá.
Začiatok vysielania (nie priamy prenos) je vo štvrtok 4.7.2022 o 18:00 hod.

Panasonic TX-P42G30E, HD Box FS-9105 Plus, motorček, Skylink SK, DVB-T SK, DVB-T CZ.

uri
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 579
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Tak ale v tom případě bude zřejmě obraz hnus i u dalších operátorů , takže si moc nepomůžem.Každopádně v sobotu se uvidí.

keramik
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 597
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Leda že by to ostatní operátoři remasterovali😂

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Všichni tu všecko vědí. Všichni mají vysoce postavené známé v O2, Skylinku, Telly, Tmobile, prostě všude. Závidím vám vaše informace a kontakty. Ja mít takové kontakty, tak skáču 60 metrů do nebe. Jste borci.

Janopak
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 233
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Dawis jsi úplně mimo, moje příbuzná pracovala několik let na lince o2 a vždy všechno ví dopředu a víš proč? Protože vždy dostávají podklady k televizním novinkám, které si musí v komunikaci se zákazníkem osvojit, protože jakmile to bude oficiálně venku, tam spousta lidí volá a chce o tom vědět víc. Takže věř tomu, že lidé na linkách už to dávno ví ;)

Beny30
Registrace: 7/2019
Příspěvků: 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Blíží se termín a všichni čutálisti mají v kalhotách. Už je zde trochu "překanálováno+"😨

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Mě úplně baví, jak je to v této zemi. Loni a předloni se dohadovala celá republika, kde bude Premier Sport 1 a 2. Letos to samé Kanál plus
A furt dokola. Pořád dokola. Za dva roky oznámí někdo nový, že získal práva a zase se budou půl roku dohadovat všichni, jestli nově vytvořený kanál bude mít jejich operátor v nabídce. Pohoda. Jsem pro, aby každý operátor měl něco. Klidně. Nech má třeba i Kuki TV vlastní program například s indoneskou ligou. A zákazník nech má na střeše klidně 5 talířů a doma 5 STB, aby všechno pochytal. Coby ne. Jsem pro. Klidně.

Janopak
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 233
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Janopak

Ano pořád dokola, ale hlavně jen o fotbalu. O jiných sportech a programech se zde nediskutuje. Proč asi.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Beny30

tak tam taky zavoláme :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Já si počkám až to zveřejní. Vím, co je to za nevděčnou práci a nebudu jim přidělávat další

Beny30
Registrace: 7/2019
Příspěvků: 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Jen si bojím aby to O2 nedali do nejvyššího balíčku, když vidím že Slovak Telekom kvůli tomu dělá nový balíček a stejně si myslím že všechny zápasy budou jen na Skylink Live TV a budou mít jen ten hlavní

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 782
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jean55

jestli to nedají do stříbrné tak to sou ptáci.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

tak digi sk už baliček Platinum predstavila nie ako tu niekto piše že to odložili kvôli C+sport samozrejme baliček spomínaný program neobsahuje

peto197601
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 098
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Možno to bude iba v Mágiu kablovke. Ale nemyslím si. Dajú to aj na satelite.

Paterliny
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 216
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Telly už dali na svůj web rezignační článek o PL,a dobře jim tak!

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

Cena u O2tv

Ceny sport balicku u o2tv jsou uz tak dost vysoke. S mozna PL bude bronzova za 400 mozna vic, stribrna s Eurosportem za 600.
A to napsali ze zdrazi pevny internet a tv od 1.9. tak jsem zvedavy na cenovou politiku

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 823
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Jestli vše opravdu dopadne tak, jak tu prorokujete, tak jediným v uvozovkách poraženým bude paradoxně právě Skylink, pokud si tedy na oplátku nevyhádá Nova Sport 3,4 potažmo Premiere Sport 1,2. O zařazení Eurosportů se asi nemá cenu vůbec bavit. Operátoři se širokou skladbou sportovních programů jako jsou T-Mobile a O2TV pouze doplní Canal+ Sport. A jejich zákazníci tak nebudou mít žádný důvod k přechodu a budou jim tak stačit zápasy, které půjdou na hlavním kanále. Tolik fanoušků ostrovního fotbalu, kteří chtějí vidět například všechny zápasy West Hamu nebo Fulhamu asi nebude.. :))) Howgh

Sony XR77A83J + Sony HT-ZF9, T-Mobile Sat M, O2TV Sport Plus, Netflix, Disney+, Xbox Series X, Sony PlayStation 5, Nvidia Shield Pro.. Howgh

Scruffy
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ivo2001

Balíček O2 TV Sport Plus zůstane na původních 299 Kč. A u zákazníků s internetovými tarify HD se od září dokonce sníží na 249 Kč..

Sony XR77A83J + Sony HT-ZF9, T-Mobile Sat M, O2TV Sport Plus, Netflix, Disney+, Xbox Series X, Sony PlayStation 5, Nvidia Shield Pro.. Howgh

Scruffy
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Scruffy

Máš pravdu. Prostě bohužel, upřímnou soustrast Skylinku. Já mám v chalupě 3 boxy O2TV a jsem spokojen. I kdyby O2 nemělo PL tak bych to neměnil. Premier Sport 1,2 Nova Sport1,2,3,4 Eurosport 1,2 :laughing: R^ R^ R^

Vu+ Solo4K, Vu+ Ultimo 4K

nováček
Registrace: 12/2018
Příspěvků: 492
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

v magiogo už mám pripravenú pozíciu na Canal+sport...počkajte do štvrtka..vtedy to všetko vypukne...či sa dohodli len na iptv neviem...či aj na satelit neviem...ale o2tv-t-mobile-telekom budú mať canal+sport

https://postimg.cc/tZFmKZy2

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

V nedeli 2 zapasy

Podle fb c+ sport budou v nedeli v 15:00 vysilany v tv dva zapasy. V sobotu 16:00 konferencni prenos plus zapas Tott ...

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 823
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Upřímně jsem čekal, že to bude v Tmobile. Tmobile má jako jediný operátor VŠECHNY kanály. Jejich politika je skvělá. Dlouhodobě to je jednička na trhu, i když jsou drazí, tak se oplatí je mít. Tmobile není překvapení.

Janopak
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 233
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Janopak

Ještě neházej flintu do žita. Pokud sa Skylink nepodělí o práva na PL tak na tom prodělá aj gatě. Ví o tom Skylink a věděla o tom aj Digi.

Vu+ Solo4K, Vu+ Ultimo 4K

nováček
Registrace: 12/2018
Příspěvků: 492
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Janopak

Telekom.sk a T-Mobile.cz je vlastne to isté.Priznám sa že uvás T-Mobile moc nesledujem,ale unás je Telekom už dlhodobo jednotka..majú cca 650 000 zákaznikov a každy rok im to rastie...ako si napísal,sú trocha drahší ako ostatní,ale 10 rokov ma nesklamali!EUROSPORT1,2,SPORT1,2,ARENASPORT1,JOJSPORT,CTSPORT,PREMIERSPORT1,2,NOVASPORT1,2,3,4 všetko tam je..10 rokov skoro nič nevyradili (až teraz cbsreality a paprika)..a práve naopak vždy nejaku novinku sa snažia zaradiť..+ máme tam pre deti Tukitv..alebo dokumentárnu stanicu BBC EARTH..samozrejme predtym Digisporty...proste mna za 10 rokov čo sa týka televiznej ponuky nikdy nesklamali

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

R^ R^ R^

Janopak
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 233
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

BBC Earth R^ Chvílu sem měl možnost přijímat a super R^

Vu+ Solo4K, Vu+ Ultimo 4K

nováček
Registrace: 12/2018
Příspěvků: 492
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 110
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra