Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Premiersport1 (laliga-bundesliga-seriea)

Tak už to je potvrdené.Premiersport1 bude vysielať zápasy z nemeckej-talianskej-španielskej ligy.Ide o tie zápasy,ktoré sa nezmestia na Novasport3,4,kedže majú len dva programy,tak minulú sezónu sa vela krát stalo,že neodvysielali aj zápas velkoklubov ako Neapol,Dortmund,AsRoma,Barcelona atd..tak teraz konečne sa tie zápasy podarí niekde odvysielať a ludia budú mať možnosť vačšieho výberu.Najskôr sa plánovalo,že Nova spustí svoj další program Novasport5,ale to asi padlo a tie zápasy predali Premiersportu1.

PROGRAM:
06.08 o 15:30 Wolfsburg - Werder Bremen (Premiersport1)
13.08 o 15:30 Lipsko - 1.FC Kolín (Premiersport1)
13.08 o 19:00 Valladolid - Villarreal (Premiersport1)
14.08 o 17:30 Cadiz - Real Sociedad (Premiersport1)
14.08 o 20:45 Spezia - Empoli (Premiersport1)

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 101
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Dúfam že bude od balíka štandard ako do teraz u Digi. ;) Len som zvedavý či bude aj v tom novom balíku Platinum od Digi TV (19,60€) aj Canal + Sport? :lookaround:

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ HBO Standard + HBO Max a Sweet TV CZ.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zetor25

Všech pět největších operátorů v Česku i na Slovensku od nás dostalo poměrně jasnou nabídku. Bavíme se o tom cirka pět měsíců.Do prvního zápasu se stále dá stihnout připojení v podstatě všech operátorů, kteří mají zájem. Deadline je zhruba do 04.08.2022, pak už by to bylo složitější.Jde - zcela pochopitelně - o peníze. O tvrdý byznys. V zákulisí se mluví o tom, že protistrany jsou v zákopech. Jde o hru nervů.

proste nič nové unás..vydieračky pokračujú do poslednej chvíle a uvidí sa či niekto z nich ustúpi a polaví...čiže musíme čakať do 04 augusta..stále tu je možnosť,že to na poslednú chvílu niekto pridá,ale môj tip je,že to už nikto nezaradí.

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premiersport1 (laliga-bundesliga-seriea)

Určitý posun to je, ale když si vezmeš, že se v BL hraje v sobotu od 15:30 5 zápasů, tak furt to není 100% ;)

Beny30
Registrace: 7/2019
Příspěvků: 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Okej vďaka za odpoveď. Ale aspoň sa využije aj Premier Sport 1 na iné ligy keď uz tam nebude PL. ;) Aj taky krok som čakal ze ho vyuziju. :8)

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ HBO Standard + HBO Max a Sweet TV CZ.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Beny30

100% nebolo ani vtedy,ked existovali Digisporty 6-10,lebo tam sa to krížuje s tým,že v sobotu o 15:00 sa hrajú zápasy aj v Taliansku a o 16:15 v španielsku...čiže to by si chcel už velký luxus odnich aby mali vysielať všetko :)))

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premiersport1 (laliga-bundesliga-seriea)

Kľudne sa môže premier sport premenovať na nova sport 5,6 a bude to na stejno 🙂

🇸🇰

Jupi
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 17 338
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zetor25

Ja som čakal a predpovedal,že Premiersport1 zanikne a sa premenuje na Novasport5 a tam budú tie zápasy.Ale ved vlastne na 50% sa to splnilo :))) len s tým rozdielom,že sa to nepremenovalo a nova odnich nekúpila licenciu naten program,ale program a názov Premiersport1 ostal a nova im radšej predala tie zápasy.

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Tak vidíš ja som tiež tipoval na NS5 a NS6. ;) Ale vyšla mi ta prvá tipovačaka ze to bude na PS 1/2. :8)

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ HBO Standard + HBO Max a Sweet TV CZ.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premiersport1 (laliga-bundesliga-seriea)

Ja som 5-6 rokov nevidel žiaden zápas na úrovni klubov.Nič na tom meniť nemienim ale chápem,že niekoho to baví.Mňa zaujímajú len národné reprezentácie.

Sambucus
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Sambucus

No a to prečo nám to hovorýš chalan.

jiri51
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 412
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premiersport1 (laliga-bundesliga-seriea)

@jiri51 - toto nemyslíš vážne? "hovorýš"? :laughing: ;P

### Vu duo 4 K SE### Zgemma H9 twin SE###

Tami
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 3 034
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Ale budou to vždycky jen 4-5 volby zápasů, ty nejlepší budou dál na Nově

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 782
Odpověď v diskusním vlákně
 

Proč jít ke Skylinku ?

Skylink je dražší ... víme o tom ...
Skylink má lepší obrazovou kvalitu ... víme o tom ...

Skylink má Premier League ... to je ten důvod proč by sportovní fanda tam měl jít ... proto bych si Skylink měl Premier League nechat pro sebe

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 823
Odpověď v diskusním vlákně
 

ivo2001

Ty si jako V. Klaus :laughing:

Vu+ Solo4K, Vu+ Ultimo 4K

nováček
Registrace: 12/2018
Příspěvků: 492
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premiersport1 (laliga-bundesliga-seriea)

ma pravdu Skylink by si mel program Canal+Sport nechat pouze pro sebe, ale vytvorit ctyri programove pozice na sat,a klidne i bez komentare,stejne toho Bosáka budu vypinat R^

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

@nováček

Doufám, že ne :)

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 823
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jean55

samozrejme áno... v 90% to budú vždy menej atraktívnejšie zápasy,ale v 10% sa stane,že tam môže byť aj atraktívny zápas...minulú sezónu Novasport3,4 neodvysielala asi 6 zápasov Neapolu,4 zápasy Dortmundu,3 zápasy ASRoma,1 zápas Barcelony atd atd...
tá kolízia nastáva hlavne sobotu poobede,lebo vtedy má Nemecká liga o 15:30 viacero zápasov a taktiež Talianská liga má o 15:00 viacero zápasov a dotoho ešte zápas španielskej ligy o 16:15 a to Novasport nedokáže odvysielať na dvoch programoch..proste ide hlavne o sobotu 15:00-16:15 vtedy sa naraz v nemecku-taliansku-španielsku hrá asi 8 zápasov

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premiersport1 (laliga-bundesliga-seriea)

Aké su to tie atraktívne zápasy? Ved vždy je to len postávanie, maximálne prechádzanie sa, na tráve.

ahe56
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 302
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ahe56

to nieje slovenska liga

vili1
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 655
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premiersport1 (laliga-bundesliga-seriea)

Talianská liga je len Neapol , AS Roma ? či Španielská liga je len Barcelona ,Real Madrid ? na pár rokov to cez podivných Turkov či pragosport pekne pohnojili , čoho sa chytí Nova okolo športu je jedná katastrofa , Liga Majstrov to isté kde kade dohody troch či ako to vlastne získali a nevedia to vysielať celé 8 zápasov v utorok 8 v stredu , kvôli ich egu a mantavosti to nedajú na NS 1 či NS2 lebo sú na Skylinku a u iných providerov a výsledok je taký že je z toho jeden pekný guláš , to nákup práv na vysielanie Premier League cez CANAL+ napriamo je ukážka toho ako sa to robí a máme tu 380 zápasov za sezonu NAŽIVO so SK a CZ komentárom , verím ak by BuLi alebo LM či inej ligy kúpili napriamo tak by sme mali plný počet zápasov, víkendy utorky stredy a aj lacnejšie

Janci19
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 519
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Janci19

Práva na všech 380 zápasu se pro náš trh prodávala teprve poprvé, na tom nemá Canal plus žádnou zásluhu. Kdokoliv by je získal, tak by to bylo totožné.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premiersport1 (laliga-bundesliga-seriea)

len či by tie nakúpené práva mal aj kde odvysielať ,tu Nova Sport 3, Nova Sport 4 , Premier Sport 1 ,Premier Sport 2 nakúpia ich majitelia práva a tie práva niesú využité celé ,BuLi dajú nejaký mač na Premier Sport 1 bo stratili Premier League a nejak tu medzeru musia vyplniť , prečo ich ego a neschopnosť to nedali aj na Nova Sport 1 a Nova Sport 2? cheli Skylink a malých providerov vytlačiť z hry tí im na lep nesadli a hladajú kde to odvysielať tak to šupli na Premier Sport 1

Janci19
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 519
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premiersport1 (laliga-bundesliga-seriea)

To co nabídlo O2 za 3 roky Canal plus není adekvátní ....

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozko

prečo píšeš, že "nič nové u nás" a "hra nervov".
Je to normálny biznys v každej oblasti kde ide o prachy všade vo svete.
Keď idem robiť nejaký veľký projekt často sedíme v jednej miestnosti a konkurenti v iných miestnostiach a zákazník chodí medzi nami a hovorí - konkurenti dali zľavu 100 tisíc, koľko dáte vy? A tak dookola - je to samozrejme hra nervov, pretože neviem, či konkurencia už dávno neodišla a zákazník sa nesnaží dostať cenu nižšie.

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dagy2

"hra nervov" som nepísal ja..je to len citácia z jedneho článku..
a prečo nič nové unás?lebo ja všetko chápem čo si napísal,ale chápem to skôr pri nejakom tovare alebo hocičom inom v podnikatelskej sfére,ale pri vysielacich právach mi to príde smutné,že sa to takto naťahuje a že sú tam takéto praktiky...ja neviem či napriklad aj v Nemecku-Francúzsku-Polsku nevedia ludia 6-5-4-3-2-1 dní pred začiatkom sezóny otom,ktorí operátori v ich štáte budú vysielať Anglickú ligu.

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 101
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra