Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

CANAL+ Sport už má pozici i v T-Mobile TV a O2TV

Po Digi a Magiu už se pozice pro CANAL+ Sport objevila i u O2 a na T-Mobilu. Zatímco u T-Mobilu mi pozice naskočila v EPG (zatím ale jen na počítači), u O2 je potřeba upravit adresu URL. Ani u jednoho operátora ale nejde program spustit. U Telly stále ticho po pěšině. :lookaround:
uživatel
MHaslar
Registrace: 5/2021
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 68
Odpověď v diskusním vlákně

@petersk

Jasně, chápu. Jako ta společnost je rodu ženského. Ale ten T mobile a Telekom je mužského. Podle toho jsem to tak bral. Občas potřebuji na kopnout. To víš už je to halda let ze školy.😂😂
uživatel
milde
Registrace: 2/2018

RE: CANAL+ Sport už má pozici i v T-Mobile TV...

https://www.lupa.cz/aktuality/t-mobile-tv-zarazuje-do-nabidky-stanici-canal-sport/
uživatel
OldCarCZ
Registrace: 5/2022

@petersk

Info máš na ich webe. :))) Takže na 3 roky bude u nich PL. R^

Digi TV na 3 TV + CAM Modul Nagra ma. USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) ACryptobox 750 HD (od 03/2022). Antik TV (Rezerva).
uživatel
Zetor25
Registrace: 11/2015

T Mobile zvýhodněná cena

Má někdo zkušenost s reálným fungováním TMO televize přes net za zvýhodněnou cenu i po tom čtvrtroce? Slyšel jsem, že pokud bych po tom 1/4 roce chtěl službu vypovědět, sníženou cenu mi nechají.. dík
uživatel
PepaJožka
Registrace: 8/2022

@PepaJožka

Nóóó, po těch třech měsících, když jim dáš výpověď, tak už nebudeš muset platit vůbec nic. Oni Tě prostě odpojí. To by přeci nemělo žádnou logiku, dávat akční nabídku na do smrti.👎
uživatel
milde
Registrace: 2/2018

@milde

No, na druhou stranu tahle varianta asi padá, protože pokud nechceš mít jejich box, nemůžeš mít T Mobile TV, ale T Mobile GO, kde ale mají jiné tarify a C+ tam podle nich vůbec není
uživatel
PepaJožka

@PepaJožka

tak internetova Tmobile je hruza hruz. a pokud udelas 2 letou smlouvu na dva roky a pak to po tech trech mesicich zrusis tak po tobe budou chtit doplatit ty tri mesice do normalni ceny.tak jest. a zadny ze ti ji nechaj na stalo. :)))
uživatel
medard 1
Registrace: 2/2021

@medard 1

Nemám možnost mít doma satelit, ale mám zkušenost s O2..... TMO je hnus i proti O2? Zkoušel jsem Antik ITPV a taky, trhaný hnus. Nechápu, jak v době padesátimegabitových přípojek a OLED panelů někdo prodává takovou službu
uživatel
PepaJožka

@PepaJožka

to rozhodne,odpovidam ti na to v jinem vlakne, Tmob net je oproti O2 neskonaly hnus ! pokud nemuzes mit sat tak je to teda problem.
uživatel
medard 1

@medard 1

No doufám, že se s kyslíkem C+ domluví :-)
uživatel
PepaJožka

@medard 1

Ty budeš asi chytrák k pohledání! :laughing: Takový bludy jsem už dlouho nečetl!
uživatel
kasi71
Registrace: 5/2008

@kasi71

nejdriv si to zjisti a pak neco mluv, ty chytraku :))) 👍
uživatel
medard 1

@PepaJožka

Zkus se domluvit s nekdym kdo by mohl mit tvuj pozadovany prijem a at ti to streamuje 1:1. Bude to jako bys mel satelit doma ... kvalita je pouze na satelitu ... (u nas)

T90 (28E-1W), AX4KHD61 twin
uživatel
ivo2001
Registrace: 4/2006

Co to O2TV a Canal+Sport? Nějaké podezřelé ticho kolem toho, asi to nejspíš vyšumí do ztracena :-/
uživatel
OldCarCZ
Registrace: 5/2022

Není žádné ticho, včera zveřejnili, že se nedohodli a začátek tak jejich zákazníci neuvidí.
uživatel
Beny30
Registrace: 7/2019

@Beny30

kdyby jen začátek :)))
uživatel
dawis77
Registrace: 9/2011

Ddávám kyslíkovi 14 dní do 15.8.(2 kola PL) :))) Ale nevěřím jim.Vydali včera takové podivné prohlášení o bundeslize a la lize na PREMIER SPORT.To má být asi náhrada za PL.Úplně stejné alibistické prohlášení tak jako Telly :))) Takže do 15.8. :))) Růžový T-MOBILE nesnáším ale asi k nim budu muset migrovat :)))
uživatel
garrrry
Registrace: 3/2009

TMO zkušenosti

TMO Go má sedmidenní trial plné nabídky, ale proti O2 je to tragédie. I statická loga a titulky se rozpadají, natož pohyb. Net mám 40 megabit a koukám v apce přímo nainstalované v OLED LG. Takže pro internetisty je už jak tak počítám jediná alternativa Skylink Live....
uživatel
PepaJožka
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 68

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra