Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Canal+ Sport

Ahojte, mám zaplatený balíček Kombi+ a naladilo mi programy:
Canal+ Sport - ide mi a zobrazuje upútavku na zápasy
Canal+ Sport SK - nejde mi, píše že je zakódovaný
Canal+ Sport CZ - nejde mi, píše že je zakódovaný
Canal+ Sport 3 - nejde mi, píše že je zakódovaný
Canal+ Sport 4 - nejde mi, píše že je zakódovaný

Neviete akým spôsobom to plánujú páni v Skylinku spustiť?

TV Sony Bravia XR-55A90J, CAM TechniSat TechniCrypt IR CI+ Skylink karta

Matrix44
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 579
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 151
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

A já jsem večer pozvaný do hospody na start PL. Hospodský už kolegou nechal otočit parabolu na správnou pozici.. :laughing:

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 925
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PepaJožka

Asi chyba u Tebe. Mě fungoval půl roku bez problému, než jsem ho sám zrušil. A kdo by Ti vyčítal pirátský příjem, pokud se zde s tím nebudeš chlubit, že máš vše za "hubičku".😏

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

Ta zas bude v áleji na bl.to🤢😂

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Beny30

a ON to prijde dnes nekdo zkontrolovat ? takze klidne muzete jit lejt, i kolega, a ja jdu pracovat :))) 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

niceho se neboj, vodka bůdět 👍i fotbal bůdět

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

V Android boxu to už hrálo pěkně, ale v LG tatáž nativní apka TMO Go házela errory

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 274
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kvalita obrazu

Tak kvalita obrazu při live přenosu dost dobrá na Skylink Live TV, jsem překvapený

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 821
Odpověď v diskusním vlákně
 

kvalita

aj v magiotv a magiogo kvalita postačujúca...ja som spokojný..

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 192
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Tak tam to asi bude stejné jak loni na PS

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 821
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE:Canal+Sport

Mám aktivovaný mesíčni kupón zakoupený v Tipsportu od Skyliku,na HBO a jde tam i Canal+Sport. Jak na satelitu,tak na Skylik live.jestli to tak ma být,nebo je to omyl,nebo nechavaji na jen na uvodni přenos,jako reklamu...jiny baliček tam nemam aktivovaný.

palma
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 83
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jean55

kvalita obrazu na Canal+sport (SkylinkLive) je tristní.Na satelitu je OK!
Porovnávali jsme před chvílí i fotbal na Nova Sport 1 (francouzská liga) u ANTIK Tv (internet tv) a to je obraz ,na který Skylink Live nemá! :8)

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 924
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jamess96

Taky záleží přes co se díváš, já sleduju na Samsungu a je to v pohodě

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 821
Odpověď v diskusním vlákně
 

@palma

Mám multi a přenos mi taky funguje. Možná nechají celé úvodní kolo jako promo, aby nalákali lidi.

vlah
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 287
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jean55

Přesně na 100Hz Philipsu z podpisu .... hodně slušný obraz přes android apku ....

Vše na chatě: Philips 40PFL6606H/12 - APEBOX C2 4K Skylink Full - TESLA MediaBox XA400 Android TV apka O2 TV stříbrná - Philips 32PFL6626H - Opticum SLOTH Combo Plus Philips - TCL 32S5200

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 106
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jean55

nechci Ti říkat,co a jak a když si spokojen to je hlavní.Na čem se díváš ani není tak moc důležité jako to,odkud máš "zdroj"... (určitě to už nikdo nesleduje na Tesla color 410)
Jak se říká " z hovn*a bič neupleteš"... :)))

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 924
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Akorát nechápu proč to musí v ČR komentovat čobol.

VU+UNO 4K se VTi , Xtrend ET8000 HD (2 x DVB-S2) OpenATV 6.3 ,Samsung UE40C7000 , Samsung UE65NU8002, Denon AVR-X1600H + Polk T50, T30, T15

miky
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 861
Odpověď v diskusním vlákně
 

canal+sporty 1-7

rozmýšlam,že načo sa do iptv pridáva až 7 programov(streamov)?ked najviac zápasov,ktoré sa hrajú rovnaký čas sú tuším 4?nie?soboty o 16:00...
to by bolo ideálne pre Ligu Majstrov....Novasport v základnej skupine stále neodvysieláva 3 zápasy z každého hracieho dna...Nova už dávno mala mať takéto streamy vo voyo...

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 192
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mi4mikyky

4miky: aby se měla pičínka, jako ty, čemu divit

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 156
Odpověď v diskusním vlákně
 

dawis

tak dawis nam zahynul. to tady bude ted jeste vetsi nuda. :))) vrat se synu vrat se 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

No ten ať se rozhodně nevrací. Tan člověk psal snad tisíce příspěvků a v nich mlel pořád dokola jedno a to samé. Strašný spammer. Za mě R^

Zgemma H9 Combo / Gibertini 105cm + motor Amiko DM3800 (90e - 50w) / Toroidal T90 (28,2e - 1w) / Mascom OP 85cm (27,5w) / Praha

mtz7601
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 491
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

zatial mám pocit,že stále sledujem Premiersport1 a nie nový Canal+sport :))) oba zápasy zatial komentuje slovák,ktorý bol aj na PS1..rôzne uputávky a magazíny dabujú tí istí ludia čo boli aj na PS1...nekupil tie práva náhodou Telekom? :laughing:

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 192
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Protože ty lidi to dělali dobře tak logicky přešli i na nový kanál, ale neboj ve 4 bude komentovat dost nových lidí https://www.canalplussport.cz/premier-league/zapasy

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 821
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jean55

ja som to písal samozrejme ironicky :))) viem,že pribudnu noví českí komentátori..že od 16:00 budeme mať až 4 zápasy a všetky komentované atd atd...ale keby tam nebolo logo canal+sport,tak mám pocit,že stále sledujem PS1..aj tie upútavky a magazíny tuším robia tí istí ludia

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 192
Odpověď v diskusním vlákně
 

dawis

Dawis77 dostal permanentní trest zcela zaslouženě. To, jakým stylem se zde vyjadřoval a často i slovně napadal ostatní diskutující, kteří s jeho názory nesouhlasili, asi překročilo únosnou mez u administrátorů a byl za to po zásluze odměněn banánem. Píšu to bez jakýchkoliv osobních invektiv k jeho osobě.. Howgh

Sony XR77A83J + Sony HT-ZF9, T-Mobile Sat M, O2TV Sport Plus, Netflix, Disney+, Xbox Series X, Sony PlayStation 5, Nvidia Shield Pro.. Howgh

Scruffy
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Těšíte se už na konferenční přenos? ;)

Janopak
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 233
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 151
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra