Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Canal+ Sport

Ahojte, mám zaplatený balíček Kombi+ a naladilo mi programy:
Canal+ Sport - ide mi a zobrazuje upútavku na zápasy
Canal+ Sport SK - nejde mi, píše že je zakódovaný
Canal+ Sport CZ - nejde mi, píše že je zakódovaný
Canal+ Sport 3 - nejde mi, píše že je zakódovaný
Canal+ Sport 4 - nejde mi, píše že je zakódovaný

Neviete akým spôsobom to plánujú páni v Skylinku spustiť?

TV Sony Bravia XR-55A90J, CAM TechniSat TechniCrypt IR CI+ Skylink karta

Matrix44
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 579
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5 6 7
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 151
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kokun

Otevřených 5 témat o Canal+. Už to bylo na jiném.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Přesně to jsem předpovídal. Ještě ani pořádně nezačali pořádně vysílat a už jsou stížnosti.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Omluva to pořádně jen jednou😐

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Tak už všechno víme x tak může to šílenství pomalu končit. Uvidíme se zde zase za 2 roky až se bude jednat o BL, SeriiA a LaLigu :)))

Beny30
Registrace: 7/2019
Příspěvků: 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Konečně bude klid. :)))

image
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 1 520
Odpověď v diskusním vlákně
 

@image

ano bude klid,kyslík zrušen,příští týden budí mít T-Mobile!

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 906
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

No, chudáci v T-Mobile.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 156
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

a proč pak :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 906
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Protože to bude mít z tvé strany stejný scénář. T-Mobile podle tebe krachne zhruba tak kdy?

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 156
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bretah

těžko říct :))) Ale je fakt pro fotbalové fandy a i pro ostatní sportovní fandy že nemá u nás konkurenci R^ T-Mobile R^ Ale já to trefil,že u nás tu PL zařadí T-Mobile,to sem psal od začátku..

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 906
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

a ještě mají pěknou akcičku tak proč ji nevyužít,hned je svět krásnější :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 906
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Jak je na tom v porovnání s O2 T-MOBILE (přes internet) pokud jde o kvalitu obrazu?

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 274
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PepaJožka

O2 TV net je nesrovnatelne obrazove lepsi nez net Tmobile. pokud chces Tmobile TV tak jedine pres sat. 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

krásny a veľmi efektný gól M7 do vlastnej brány, proste gól desaťročia, " "ďakujeme !!!" kričia predajcovia svojmu špílmachrovi JG

zoly
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 469
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Díky za info. Vycházel jsem z toho, že když s velkou slávou nabízejí Eurosport 4K, že budou na výši celkově

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 274
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PepaJožka

Satelitu se nevyrovná ani O2 tv či T mobile tv. Ale jak jsi psal, nemáš asi kam strčit parabolu. Díval jsem se na recenze IPTV/OTT a každá má jiného vítěze. Oni to berou spíš podle ceny. Ani v jedné neobsadily T mobile tv ani O2 tv první místo. Pokud se rozhoduješ mezi těmi to dvěma, tak mají možnost 30 denního testu. A pak by jsi ukončil u jednoho nebo druhého smlouvu. Toto by byl asi pro Tebe nejlepší test. Tvá tv tvé oči. Já jsem to dělal podobně. Taky jsem jich doma pár odzkoušel a nakonec zůstal u Sledování tv, kde se mě jevil obraz jako nejlepší. Boxy jsem si u nich nepůjčil. Instaloval jsem to do svého nebo do tabletu a pak posílal do tv. Fotbal jsem neřešil. Mě nebaví. Ale stejně jako hlavní mám satelit Skylink a apku Eurosport. V obchodě Ti to takto zkoušet nikdo nebude. U sebe máš jistotu. Kupuješ to na delší dobu. Tak ta práce se pak vyplatí.😃

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Pokud máš dobrý internet, tak rozdíl mezi o2 a Tmobile ani nepoznáš, u obou jsem měl obraz dobrý R^

Beny30
Registrace: 7/2019
Příspěvků: 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Ano já taky, net 300/300 Mbit ale není to tak dlouho, co zdražily bez důvodu všechny balíčky o 100Kč, včetně nejlevnějšího. Mohli to udělat procentuelně podle jednotlivých balíčku. Jen se slevnil ten nejdražší, co má asi málo kdo. Tak jsem od nich odešel.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@zoly

No som si isty, ze v Skylinku si to vedia lepsie zratat, co bude pre nich vyhodnejsie. Na to nepotrebuju ani armadu predajcov.

UPC Cable, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 849
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

Asi mají za tu dobu fungování zázemí. O ně strach nemám😑

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Tak to opravdu vypadá že ta PL není nijak sledována apropo aby za ní někdo platil,jinak by si to Skylink nechal pro sebe aby přetáhl nějaké ovečky.

image
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 1 520
Odpověď v diskusním vlákně
 

@image

uz to pochop neprodava to skylink ale Canal+ chlape 👍 a ke skylinku nikdo nechce tak to prodali.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

Trial TMO

...je 7 dnů (O2 jsem stávající zákazník), vyzkouším ten TMO. bez boxu, stejně jako O2 přes apku přímo v TV LG

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 274
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ Sport

Skylink ani nemá práva na to vysílat zápasy v hospodách, kvůli tomu se muselo zrušit dnešní setkání fanoušků PL a společné sledování zápasu Rv :laughing:

Beny30
Registrace: 7/2019
Příspěvků: 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

Tohle nemám zapotřebí....

Po aktivaci Trialu mi po dvou minunáth naskočil Error... Unable to start playback....
¨Ať se mi někdo snaží vyčíst pirátský příjem.... 5 minut s TMO stačilo

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 274
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5 6 7
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 151
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra