Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

skylinklive aplikace v tv

PREPINANI UCTU na aplikaci skylinklive v tv. zajimalo by me jak to resite nebo proc je to takhle divne nastaveny ? kdyz se chci prihlasit do app v tv-musim si najit app,otevrit,nastavit pouze internet,objevi se QR kod,pak se musim prihlasit do uctu v mobilu,mobilem ten QR kod naskenovat,a sparovat app v mobilu s app v televizi,pak muzu tedy zacit sledovat skylinklive v televizi. PROC TAKHLE SLOZITE ? ale problem. kdyz chci prepnout muj ucet z jedne karty na jinou kartu nejde nikde odhlasit a znovu prihlasit jinou kartou. musim odebrat zarizeni z tv,odinstalovat app z tv,a zacit zase znovu od zacatku. kdo tohleto vymyslel ? proc se nemuzu prihlasit primo cislem karty ?proc v menu app neni odhlasit a prihlasit jinou kartou ? proc to musim mit sparovane s app v mobilu ? nebo jak tuhle vec resite VY ?
a jeste jedna vec-pri instalaci app davam pouze pres internet,ale stejne mi to spadne do DVB-S(skylink) a pak mi to vsude jeste k tomu predbiha a tvari se to jako prioritni prijem.!!!
neskutecne tyto veci. !!!
jake s timto mate VY zkusenosti a reseni ? predem dekuji za poznatky.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 138
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 47
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

no jo ale ty mas android tv. v mobilu mam verze 9.4 volna licence.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

Panasonik 58" JX 800 a tam už je android koupená v srpnu letos.

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 786
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

Zde https://ibb.co/9yq24c4 a https://ibb.co/fGbXwLj

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 786
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

nechápu proč měníš karty,ale to je tvoje věc, menu jen odhlásíš aktualní zařízení,pak jsi na začátku,dáš qr a jedeš z jiné karty,asi 2 minuty práce,jinak to jde i číslem karty a mailem,to je delší časově

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

"""proc se nemuzu prihlasit primo cislem karty ?proc v menu app neni odhlasit a prihlasit jinou kartou ? proc to musim mit sparovane s app v mobilu ? """můžeš číslem,můžeš v menu odhlásit,nemusíš párovat

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

neni to pravda. nejde to cislem karty.jen pres QR kod. nejde odhlasit.jen odinstalovat. mas v tom mezery. karty menim bo na kazde je predplaceno neco jineho a proste pouzivam vice karet. 👍
a dve minuty rozhodne nestaci. uz jen ten vopruz.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

Tazatel neřekl jakou má televizi a jaký je v ní sw takže proto má asi problémy se skylink live.

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 786
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

Přihlašuju se číslem karty a heslem ke kartě (účet u Skylinku).
Android TV Philips i Android box (Tmobile-Skyworth). QR kod vůbec nepoužívám a nic nepáruju.

pf09
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 3 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

tohle neni problem televize ale teee app. a nejsem jediny komu to takhle dela. a jinak panasonic GZ950 a soft ten nejnovejsi samozrejme.stejne jako tu nejnovejsi app. takze reseni asi neni. jedine to tam posilat z jineho zarizeni.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

no finlux tohle prostě umí,když kupuješ s.ra.čku tak pak nebreč na foru,mezero

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

s.r.a.c.k.a. je ten tvuj finlux. mezero :)))
a predevsim tohle neni problem te televize at uz panasonic nebo finlux ale toho kdo delal tu aplikaci a asi to nebyla nahoda ze to udelal prave takhle 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

je jedno ,koho to je problém,já mám s.ra.čku,která je přívětivá k uživateli a jsem nadmíru spokojen,problém máš ty,tak si to pochvaluj,jakou sis koupil perlu

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

Ja som sa musel tiež prihlasovať rovnako ako medard 1, t.j. skenovaním QR kódu smartfónom. Keďže mám aj Skylink SK, aj Skylink CZ, tak som si do TV nainštaloval obe verzie aplikácií (SK, CZ) a v oboch to šlo cez tie QR kódy. Teraz už nemusím nič párovať, ale fakt neviem, ako by som sa prihlásil inými kartami, než ktoré tam aktuálne sú prihlásené. Nikde tam nevidím možnosť zmeny karty, z ktorej sa chcem prihlásiť. Mám TV Samsung aj TV Toshiba.

Opensat 9700 HDPVR+

krtík
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 508
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krtík

v každé slušné televizi dáš v menu zrušit aktuální zařízení a jedeš znovu,jak píšu,2minuty max

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

pierrepetr, ale ja viem ako zmeniť zariadenie, jedno odhlásiť a iné pripojiť. V tom problém nevidím (a myslím ani medard). Mne ide o zmenu karty. Uvediem príklad. Mám dve karty Skylink SK, každá má svoje číslo. Som prihlásený do aplikácie a "zrkadlí" sa mi zaplatený balíček MULTI. Na druhej karte mám zaplatený balíček KOMBI+. Keď chcem, aby sa mi v aplikácii zrkadlila karta s balíčkom KOMBI+, tak nemám možnosť to zmeniť, jedine odinštalovať aplikáciu z TV a opäť nainštalovať a prihlásiť sa s druhou kartou. Musím priznať, že je to len teória. Osobne som to nemusel riešiť (meniť prihlásenú kartu). Ale v TV skutočne nemám možnosť odhlásenia účtu, iba zmenu zariadenia. Je možné, že sa mýlim, v takom prípade by som ocenil, keby mi to niekto vysvetlil, kde sa dá v TV zmeniť prihlásený účet (číslo karty) ku Skylink Live TV.

Opensat 9700 HDPVR+

krtík
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 508
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krtík

protože je tam jen jedna app nejde jí přiřadit deset karet,k jedné jedna,ke druhé sk druhá,když k tv připojíš další android máš další dvě možnosti,co aplikace,to karta

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

Veď o to mi práve išlo, aby to nemuselo byť "čo aplikácia, to karta", ale možnosť zamieňať karty v rámci jednej aplikácie. Do jednej TV sa totiž asi dve aplikácie Skylink SK (alebo dve Skylink CZ) nainštalovať nedajú. Alebo áno? Neskúšal som, ale logicky mi vychádza, že by to nemalo byť možné.

Opensat 9700 HDPVR+

krtík
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 508
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krtík

řekl bych,řešíme kraviny

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krtík

jako přijímač s integrovanou kartou,kolik jich můžeš přepínat??

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

nejses ty z Hradce ? :))) asi vubec nechapes o co tady jde. a opakuji problem neni tv ale ta idi.o.tska app kterou nevim ktery vyvojar vytvoril Rv

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

stale to nechapes.! nejde o ZRUSIT aktualni zarizeni ale o ODHLASIT aktualni kartu a PRIHLASIT jinou kartu.!!! a neni to na dve minuty. a je to neskutecny vopruz. ale uz to neres. spi sladce dal.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

já jsem spokojen,jedna cz,druhá sk,balíčky komplet,nic nemusím měnit

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 47
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra