Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Kodi TV - pomoc

Ahoj lidi, nikdy jsem Kodi neměl, byl by někdo ochotný mi vysvětlit, jak to funguje? To si mám stáhnout aplikaci na mobil a stáhnout nějaký playlist a rozjet to v tv? Nebo to funguje složitěji? Děkuju za rady.

Polasek
Registrace: 3/2021
Příspěvků: 160
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 29
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kodi TV - pomoc

Nikto ti to vysvetlovat nebude
Najlepsie si to nastudujes na YouTube

A je to
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 293
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kodi TV - pomoc

No tak to nedáš ono to je trochu složitější kdo to zná tak to zna

Fera74
Registrace: 9/2022
Příspěvků: 42
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kodi

Ahoj, dej do vyhledávače XBMC KODI a začni studovat. Určitě se zabavíš na dlouhé zimní večery. A zvol taky vhodný HW na čem to budeš pouštět, koukni třeba na rpi shop. Vydrž, určitě to stojí za to ... .

mkolega
Registrace: 12/2016
Příspěvků: 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kodi TV - pomoc

Kvoli Stream Cinema by som to dal naistalovat niekomu, kto to urobi za 5 minut, nez toto studovat. :laughing:

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 533
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kodi TV - pomoc

Přesně sám to neuděláš jedině přes youtube tak jsem začínal před x lety pan od kterého jsem to obdržel tak se neozval a od té doby to instalují levou zadní je to zábava pár řádků a máš to

Fera74
Registrace: 9/2022
Příspěvků: 42
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Polasek

Taky jsi nenapsal kam ho chceš instalovat. Což je hlavní věc.

Petor58
Registrace: 11/2021
Příspěvků: 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Polasek

Pokud jde o KODI jako takové v základu je to klasický offline videopřehrávač co přehrává filmy z USB disku a NASu. Je tam knihovna, třídí to filmy a seriály podle žánrů, roků, herců, režisérů... Prostě si s tím můžeš udělat takový "vlastní Netflix". To samé to umí i s hudbou.

Dají se do toho doinstalovat i doplňky které obsah streamují online. V základním repozitáři jsou zahraniční platformy ARD, ZDF, BBC iPlayer, RaiPlay, france.tv, VTM Go... Tady často narazíš na geoblokaci. Dobrý je i český repozitář ve kterém je ivysilani, Nova Plus, Iprima a další, tuším že se tam dá nějak rozjet i O2TV. Dá se do toho doinstalovat i doplněk kterým se dá streamovat vysílání z boxu s E2.

Co se týká hardwaru tak pokud nepotřebuješ VPN (kvuli geoblokaci) a nebudeš streamovat vysílání z E2 boxu a tak je dobré Raspberry PI. Je na to speciální linuxová distribuce LibreELEC, ve které je prakticky jenom KODI. Jinak asi Android box ale to nemám pořádně vyzkoušeno

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 094
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

No dobrý, ale on nikdy neměl KODI. Jdeš na něj z hurta a ne od základu.😆 Jinak v Android boxu, v mobilu a v tabletu jede velice dobře.

Petor58
Registrace: 11/2021
Příspěvků: 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kodi TV - pomoc

taky porady o tom slysim ale nikdy jsem se k tomu nedostal.
podle mne je snadnejsi si predplacet oficialni sluzby. a to jsem technicky typ ale jsem liny...delat to pro sebe, ucim se novym vecem az to potrebuje nekdo jiny.
mozna napis odkud jsi a at ti nekdo ozve tu z okoli.

novice2k
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 236
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kodi TV - pomoc

nezmysly - tiež som nikdy stream cinema ani KODI nepoužíval. Mám TV s androidom, inštalácia mi podľa popisu, ktorý som stiahol z internetu trvala 10 minút aj s vytvorením účtu a zaplatením kartou.
Treba len nájsť vhodný návod.

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kodi TV - pomoc

KODI je dobry tak maximalne na prehravani nejake mistni iptv s par desitkami programu. ale kdyz pres to chces jet klasickou iptv s par stovkami nebo par tisici programy tak to uz je masakr. a nejlepsi je pouzit nejakou vhodnou app na prehravani iptv. jinak pán to chce do televize coz si myslim ze to ani samotna televize technicko kapacitne nezvladne.
takze zatim si to stahni do pc a podle navodu nainstaluj co potrebujes a pak uvidis. 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

pvr simple client neni na tisice eventu, na to jsou v kodi jine prehravace ktere to zvladnou bez problemu

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 547
Odpověď v diskusním vlákně
 

Moc děkuju všem

Lidi, moc děkuju za odpovědi. Vážím si toho, zkusím teda ten Youtube a nasledovat to přes víkend. Ještě jednou moc děkuji.

Polasek
Registrace: 3/2021
Příspěvků: 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Polasek

Nakoniec zistíš ako ja, že KODI je pre teba zbytočné, ak chceš sledovať nejakú aplikáciu. V adroid tv alebo boxe ju máš za pár minút stiahnuté a nemusíš sa hodiny trápiť s novým systémom. Ledaže by tá sužba išla v KODI zadarmo.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 996
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Karner

Zadarmo není nic ani na KODI, ale to Ty víš. Ale pokud by chtěl sledovat filmy z archivu CZ/SK, tak to do Android bez KODI nedostane. A filmy asi sledovat chce, když píše, že zkusí Youtube. A tam jich full moc není. To by musel jinam na streamovací službu. Ale on vlastně nepsal co vlastně chce, tak že asi sám neví.🤔

Petor58
Registrace: 11/2021
Příspěvků: 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Petor58

Nedalo mi to ale si uplne mimo :-/

A je to
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 293
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Petor58 pise:

Zadarmo není nic ani na KODI - Kodi je zadarmo alebo mas platene?

A filmy asi sledovat chce, když píše, že zkusí Youtube

- Cez YouTube si chce nastudovat Kodi a nie filmy pozerat

Filmy na Kodi mas kolko len chces a zadarmo,len si musis nahodit
prislusne repo

A je to
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 293
Odpověď v diskusním vlákně
 

@A je to

KODI jako aplikace je zadarmo. Ale musíš ji něčím placeným nakrmit. Archiv CZ/SK Webshare nebo premium Kra. Ano je to sdílení souborů.

Petor58
Registrace: 11/2021
Příspěvků: 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Petor58

V Kodi Archív cz/sk nie je. Sú tam jednotlivé addony osobitne.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 152
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Tak na SCC si do KODI nainstaluje repository.hacky a na ostatní repository.xbmc-kodi.cz. Na sledovaní musí mít přihlášení na určitých webech. Ale to Ty víš😆

Petor58
Registrace: 11/2021
Příspěvků: 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Petor58

A odkedy je SCC Archív cz/sk?

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 152
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Polasek

Koukni na stránky o KODI a SC: http://elem.wz.cz

ladiss
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 20
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Ja nevím je prostě v tom pluginu Archiv, tak jako Soubory Online a SC. Já se v tom tak nebabru. Hlavně že funguje. Já ho v KODI mám jen v telefonu a na tabletu. Jinak ho sleduji na tv z E2 Vu+.

Petor58
Registrace: 11/2021
Příspěvků: 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Petor58

No ako vidím aj Ty si myslíš, že KODI je Stream Cinema ako 90% ľudí aj na FB a tu. Na Kodi taký plugin nie je že Archív. Tam sú osobitne addony Soubory Online, SC, ktoré si nainštaluješ z repozitára. Archív CZ/SK je plugin do E2. Ale zaujímavé, že sa v tom "tápate" ale radiť viete :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 152
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Petor58

Ináč keby si sa trošku k tomu venoval, že Kodi nie je len na prehrávanie filmov zo Stream Cinema, tak by si prišiel na zaujímavé veci, že by si sa na SC a SCC vykašlal a neplatil by si za nelegálnu službu. Každý plače a chcel by všetko zadarmo ale že by za tým aj pozrel, že sa dá zadarmo a v oveľa lepšej kvalite,tak to nie. :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 152
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 29
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra