ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Kvalita obrazu TV od T-Mobile

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na Vaše zkušenosti s kvalitou obrazu televize od T-Mobile. Bydlíme v panelovém domě a televizi včetně internetu od této společnosti máme cca dva roky. Zpočátku byl u nás zaveden pevný internet s omezenou rychlostí, obraz na TV byl takový klasický. Letos na jaře byla u nás zavedena optika a tak jsem čekal, že se obraz TV výrazně zvýší. Obraz po zavedení optiky, ale zůstal stejný, horší kvalita jde poznat zejména u sledování sportovních přenosů a také například při sledování ČT24. Po připojení optiky byl set-top box s modemem připojen přes WiFi, tento týden jsem zakoupil kabel, abych zjistil jestli bude rozdíl v kvalitě obrazu (je to u nás složitější s trvalým připojením přes kabel). Nicméně i když byla zařízení připojena kabelem, tak kvalita obrazu zůstala stejná. Od T-Mobile máme toto zařízení: Modem Huawei HG8145V5, Set-top box Skyworth HY4403 a TV LG 55SM9010PLA. Na tip T-Mobile jsme vyměnili i set-top box, ale beze změny. Veškeré nastavení TV a kvality obrazu přes set-top box je na nejvyšší kvalitu. Příští týden budeme mít ještě na zkoušku set-top box od O2 (dle jejich vyjádření by kvalita měla být vyšší). Prosím o Vaše rady nebo zkušenosti. Případně jestli je celý problém s obrazem způsoben typem TV a řešení bude zakoupení nové.
uživatel
JanisekS87
Registrace: 11/2022
Příspěvků: 1
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kvalita obrazu TV od T-Mobile

Už se to tady několikrát řešilo kvalita je daná službou, kterou provozuje výše uvedena společnost. Měl jsem ji na vyzkoušenou od dcery asi měsíc.
uživatel
Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 245
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kvalita obrazu TV od T-Mobile

Já jsem také u T-Mobile. A pokud mohu, tak si přepnu na satelit, kde je obraz lepší.

Vždy může být hůř....
uživatel
Jimmy
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 856
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kvalita obrazu TV od T-Mobile

Kvalita videostreamu je daná operátorom, podobne je to aj u slovenského Magia od Telekomu.
To, že príjem cez satelit je na vyšsej kvalitatívnej úrovni je taktiež pravda. Samozrejme aj v tomto prípade sú rozdiely v kvalite medzi jednotlivými poskytovateľmi služieb.
;)

P.S. Jednoduché riešenie: Štandartne používam príjem cez satelit, pri nepriazni počasia (búrky, sneženie ai.) využívam IPTV.
uživatel
mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 2 957
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanisekS87

V srpnu jsem přešel kvůli PL od Telly k T-Mobile a musím říct,že kvalita obrazu je u T- mobile naprosto ok. Primárně sleduji tv přes satelit,ale někdy najedu i na aplikaci v tv a je pravda,že ze SAT je obraz lepší,ale i z té appky to ujde. Každopádně nevidím v kvalitě obrazu mezi T-mobile a Telly žádný rozdíl. Internet mám od T- Mobile a připojení po bytě Wi-Fi.
uživatel
ppp666999
Registrace: 4/2018
Příspěvků: 7
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanisekS87

stale stejne tema,stale stejne otazky. obraz u internetove Tmobile je hrozny a snad i horsi nez skylinklive a neudela s tim nic ani optika ani novy androidbox ani nova televize. vic k tomu neni co rict. bud se s tim smirite nebo odejdete jinam.
uživatel
Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 69
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanisekS87

Pokud nemáš s čím porovnávat, tak dejme tomu OK.... ale pokud se bavíme o TV přes net, tak O2 je mnohem kvalitnější. Co je u TMO v mých očích otřes, je logika ovládání jejich apky
uživatel
PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 91
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kvalita obrazu TV od T-Mobile

Problém je asi v tom, že poskytovatelia tv služieb naberú viac záujemcov, ako sú možnosti ich serverov. Vyzerá to tak, že sú nenásytní.
uživatel
Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 811
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kvalita obrazu TV od T-Mobile

Z mojej skúsenosti, skúšal som veľa IPTV poskytovateľov+ i vysilani, rtvs app a všade deklarujú kvalitu full hd 1080p, ale žiaľ kvalitatívne sa nechytajú na satelit, prípadne na anténu čt a stv programy v HD. Neviem čím to je, ale aj keď na sate je max 1080i rozlíšenie, tak športy idú krajšie ako v IPTV. Ak nemáš možnosť dať si satelit čo tak skúsiť miestnu káblovku - vo väčšine prípadov majú signál zo satelitu.
uživatel
Juri
Registrace: 3/2017
Příspěvků: 140
Odpověď v diskusním vlákně 3dny
 

@Juri

Bohužel kvalitou obrazu se legální sližby na ty nelegální nechytají. V šedé zóně jsou OTT servery, kde je kvalita se satelitem 1:1.... tím samozřejmě nemyslím žádný Aliexpress ani jiné playlisty o 20 tisících kanálů.....
uživatel
PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 91
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra