Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Kabelio príjem

Zdravím vás. Skúsim sa spýtať, je tu niekto z príjmom kabelio.ch? Spokojnosť? Uvažujem nad kúpou tohoto modulu, bol by tu niekto, kto poradí z registráciou? Budem ho kupovať z Podbrezovej, vieme asi od koho aby som to tu zbytočne nerozpisoval, je tam možnosť už u nich registrácia? Mám ešte modul Digi Slovakia a chcem teda prijímať stanice že obidva moduly vyžadujú CI +. Je nejaká možnosť v prijímači inom ako TechniSat? Lebo ten čo ja viem je jediný, ktorý ma dva sloty CI +. Bude to navzájom fungovať? Lebo mal som raz GigaBlue a bol problém Digi a tivusat. Čo poradíte chlapi? Ďakujem za aké koľvek názory. ;)

### Vu duo 4 K SE### Zgemma H9 twin SE###

Tami
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 3 034
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kabelio príjem

Kabelio mám už téměř 2 roky. Pořídil jsem si ho primárně pro příjem UK programů a z tohodle pohledu naprostá spokojenost. Obraz je hodně slušný, a to i vzhledem k tomu, jak jsou transpondéry, které Kabelio využívá hodně nacpané. Na začátku ledna by měly přibýt ještě ITV2 HD a ITV4 HD, které se nyní nově vysílají jako FTA na 28.2e v UK beamu (nahradí BBC NEWS HD a CNN HD). Zdrojem pro UK programy v Kabelio jsou FTA programy na 28,2e UK beam. Modul jsem kupoval v českém eshopu, který jej nabízí již aktivovaný.

V74
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 151
Odpověď v diskusním vlákně
 

@V74

Ďakujem za odpoveď.

### Vu duo 4 K SE### Zgemma H9 twin SE###

Tami
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 3 034
Odpověď v diskusním vlákně
 

@V74

To ho ale musíš mít přihlášenýho na Švýcara, jinak Ti to po 3 měsících spadne !

T.sat Sir, G.ini 100-m.fokus 28°,23°,19°,13°, AB Cryptobox 752 HD G.ini 85-monoblok 19,23°E, Octagon SF 4008, G.ini 125-SG 2100, 30W - 60E, G.tini 100 m.f 30,27.5,22°W, Skylink, ORF, SRG, C. Digitaal NL, E.Esse 15RB3 vert., mot. Conrad, DAB+ Yamaha T-D50

Jousi
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 478
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jousi

ale nespadne, neboj :-) prodlouzis

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 542
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jousi

Ano, ale to přihlášení v CH je již v českém eshopu v ceně, jak u bezkartového modulu, tak potom i u prodloužení.
Prvně kupuješ bezkartový modul a v ceně modulu je i tříměsíční předplatné, a potom koupíš prodloužení na rok.Já budu zanedlouho kupovat druhé prodloužení.

V74
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 151
Odpověď v diskusním vlákně
 

@V74

A kam posíláš ty peníze? Od koho kupovat?

T.sat Sir, G.ini 100-m.fokus 28°,23°,19°,13°, AB Cryptobox 752 HD G.ini 85-monoblok 19,23°E, Octagon SF 4008, G.ini 125-SG 2100, 30W - 60E, G.tini 100 m.f 30,27.5,22°W, Skylink, ORF, SRG, C. Digitaal NL, E.Esse 15RB3 vert., mot. Conrad, DAB+ Yamaha T-D50

Jousi
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 478
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kabelio

Zdravím mám dva tyto moduly a předplatné využívám za zvýhodněnou cenu na roční předplatné za 189. Vše jsem zaregistroval sám na Švýcarskou adresu a platím přes PayPal. Bez problémů vše funguje jak má.

Aplk
Registrace: 9/2013
Příspěvků: 9
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Aplk

Poradite jak na to???

martin09
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 662
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jousi

poslal jsem ti zprávu do PM

V74
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 151
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kabelio

Na stránkách kabelio provedete registraci číslo modulu jméno příjmení adresu je nutné Švýcarskou a email a po třech měsících je potřeba zaplatit předplatné buď na tři měsíce šest nebo dvanáct měsíců. Toť vše.

Aplk
Registrace: 9/2013
Příspěvků: 9
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kabelio

Ano jak je zde psáno možnost koupit mudul již s aktivním předplatným v Česku možné je. Ale finančně je to nevýhodné registrace na sebe Vás pak předplatné vyjde levněji

Aplk
Registrace: 9/2013
Příspěvků: 9
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Aplk

Ano, ale pokial tam realne nemam niekoho znameho, ta registracia sa robi na "fiktivnu" adresu, napr. z google mapy a moje meno, alebo je na to iny postup? A platba napr. platobnou alebo kreditnou kartou z CZ alebo SK regionu do CH nevadi? Dakujem za info. Lebo aj ta adresa a aj ta platba je vysledovatelna - ze by to nebolo celkom kosher, ak by to overovali.

kolle
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 249
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kabelio

Ano na fiktivní adresu to nedělejte je nutné sehnat někoho kdo tam reálně žije neboť k ověření adresy dojde po šesti měsících a je nutné aby byl dopis doručen. Co se týče platby je jedno že je to placené z ČR nebo SK.

Aplk
Registrace: 9/2013
Příspěvků: 9
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Aplk

Tak to je skoda, co sa tyka tej overovacej adresy. V tomto pripade som mimo hru, lebo naozaj tam nikoho nemam, ale v kazdom pripade Vam dakujem za vsetky informacie.

kolle
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 249
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kabelio príjem

Kolik karet je mozne mit k jedne smlouve?

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 823
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kabelio príjem

žádná smlouva není, je to prepaid služba. Takže ke každému bezkartovému modulu který si koupíš budeš platit předplatné/prodloužení.

V74
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 151
Odpověď v diskusním vlákně
 

@V74

Díky za info

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 823
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra