Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink Live TV - záložky mizí

Ahoj vespolek,
máme balíček Multi a jak na SATu, tak přes internet to běží dobře.
Až do minulého týdne (20.11.22), kdy nám na appce Skylink Live TV CZ najednou zmizely všechny záložky v archivu - současně jak na mobilu (Moto G6 Play) tak na televizi (Sony KD 55 XF 9005, android). Dva dny na to tam najednou zase všechny záložky byly. No a takhle to jde furt: záložky sporadicky mizí a zase se objevují. Deinstalace appky + nová inst. + TV-system update problém neřeší. Vypadá to, že se to spíš s... vývojářům, kteří na dotazy a kritiku nereagují.
Přesto bych se chtěl zeptat, jestli má ještě někdo stejné problémy s těma záložkama, pokud ano, tak se ozvěte, ať jim dáme na PlayStoru sodu!

kvikes
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 14
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kvikes

jaký záložky,upřesni

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 003
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV - záložky mizí

Záložky, ked máš niečo rozpozerané a po vypnutí sa chceš vrátiť na pôvodné miesto.
Mám rovnaký balík, alé celá appka je na nič... ;P otrasná orientácia, usporiadanie kanálov, nechápem umiestnenie canalsport 2x na začiatku zoznamu, čt sú nezmyselne niekde na 25tej pozicii,
obraz dosť otrasný, hlavne z archívu, zasekáva sa, záložky niekedy fungujú, niekedy tam ani nie sú...
Net máme cez optiku, na Netlflixe, Youtube a pod, obraz 4K ako víno bez výpadkov, tak nechápem výpadky na skylink live...na podpore merali rychlost a nic
Zlatý satelit a vlastné nahrávky R^

HornetF18
Registrace: 10/2011
Příspěvků: 865
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kvikes

U maň všetko OK. Apku na TV Samsung používam už asi dva roky a bez problémov. V archíve mám uložené záložky asi 6-7 rozpozeranývh programov
a vždy sa k nim bezproblémovo vraciam.
Kvalitu obrazu nehodnotím. Apku Skylink Live beriem ako spestrenie ku satelitu.

4K Box HD61; parabola 80 cm; Twin monoblock 4.3

Crescenzio
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Díky, vidím, že v tom tedy nejsem sám.
Ještě pro upřesnění - jedná se o záložky pořadů, tzn. že když se chci později kouknout třeba na nějaký film, přidám si ho do záložek (hvězdička). Všechny záložky se pak ukládají ve složce "Záložky v archivu".
Až donedávna všechno v poho, posledních ca. 10 dní to blbne. Jeden den všechny záložky v archivu, supr. Druhý den zapnu televizi - všechno pryč. Pak najednou se tam zase objeví (třeba až po dvou dnech) přesně v tom složení jako předtím než zmizely - tahle sporadicky mizí a zase se náhodně objevují na všech přístrojích (skylink připouští max. 4), máme 3: TV obývák, TV ložnice a handy, všechno android. Protože záložky zmizí/znova se objevují na všech přístrojích současně, neumím si představit, že by to byl problém na TV nebo v telefonu.
Připojil bych obrázek, ale nevím jak, případně jestli se to tady na fóru vůbec smí...

kvikes
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 14
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kvikes

jo už chápu,ty rozkoukané pořady,no u mě jsou všechny,nevím jestli i po týdnu,to asi zmizej

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 003
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV - záložky mizí

Jasně, mají Countdown na 7 dní a pak jsou pryč. Ale o to nejde. V mém případě najednou všechny zmizí a pak se najednou zase všechny objeví. Někdy jsou jen pár hodin pryč, jindy taky třeba 3 dny. Jo a taky jsem si všiml, že zároveň s tím, jak se ztratí ty záložky z archivu, zmizí i submenu "Pokračovat ve sledování". Je to všechno nějak systémově propojeno. Jinými slovy: "Děkujeme programátorům Skylinku za jejich superstabilní aplikaci!"

kvikes
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 14
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV - záložky mizí

Takhle to u mě vypadá (temporární link, žádnej spam):

https://wetransfer.com/downloads/58a924ce6f04c7669f98916380c17c1220221129125413/c69182

kvikes
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 14
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV - záložky mizí

Ja se pridam v tomto vlakne , pouzivam asi druhy mesic skylink live , tak ze mam na chalupe pevnej satelit a doma v byte poustim Skylink live , ale je to teda dle me opruz jak se to rozostrene rozjizdi potom sekanec a vrati se vse o 15 vterin zpet no nevim zda jdu dobrou cestou

HOFA
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 143
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HOFA

Ja mám SkyLink LIVE už takmer 2 roky a ešte som nemal problém so sekanim alebo opozdením. A to pozerám 70% programov z archívu. Chyba bude niekde inde.
P.S. To s tými záložkami je pravda, chvíľu to bolo bez, ale už to ide normálne.

Kimlo
Registrace: 1/2017
Příspěvků: 456
Odpověď v diskusním vlákně
 

tak ty rozkoukané

záložky fakt mizej někde kolem 15.00 hod,pak se zase objeví po půlnoci normálně rozkoukané,nechápu,je to stejný i na apce skylink live sk,nějakej bordel v tom maj

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 003
Odpověď v diskusním vlákně
 

no zmizí

celá nabídka,pokračovat ve sledování

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 003
Odpověď v diskusním vlákně
 

Skylink dělá mrtvého brouka

Obrátil jsem se před 2 týdny na centrum podpory Skylinku a podrobně popsal problém, k tomu jsem zaslal foto televize a screenshoty apky na telefonu.
Do dneška bez reakce.

kvikes
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 14
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV - záložky mizí

To je ale trága. Ještě že to nemám . . .

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 751
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV - záložky mizí

Esli to nesúvisí s MS vo futbale. Nachňápali tam nejaké riadky navyše a potom im to nestíha. :)

Spacer
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 940
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kvikes

už pár dnů to chodí,asi si to vzali k srdci

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 003
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra