Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Kabelová televize

Sony KD-65XG8096 a Hbb TV

Zdravím všechny, mám dotaz ohledně uvedeného typu televize. Problém je, že v DVB-C mi nefunguje nikde Hbb TV, televize ani nezobrazí dole v rohu informaci. Interaktivní služby mám v menu povolené. Když přepnu zdroj signálu na DVB-T2 tak Hbb funguje. Víte někdo, kde může být problém??? Na Vodafonu mi nejsou schopni pomoc, jen mě odkazují na výrobce, tak se tu ptám předtím, než to začnu řešit s podporou Sony. Díky za konstruktivní odpovědi.

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sony KD-65XG8096 a Hbb TV

najprv sa spýtaj káblovky , či to podporuje.

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 514
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Brumo

Na kabelovce to právě donedávna šlo, neměl jsem s tím problém. Až teď jsem si uvědomil, že se mi nezobrazoval v pravo dole ČT bod a tak jsem začal pátrat. V pozemáku to šlape jako hodinky, na kabelu nikoliv. Odpověď Vodafonu, že to není jejich služba, ať to řeším s výrobcem televize. ;P S nima nerad řeším problémy, protože často neumí ani poradit.

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sony KD-65XG8096 a Hbb TV

operátor pre káblovku môže mať technické problémy a o tom nevie , tak to nerieši . najprv tam hľadať problém.

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 514
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonio20

Myslím že Vodafone HbbTV nepodporuje šetří a zdražuje :razz:

pedro
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 440
Odpověď v diskusním vlákně
 

Ve Vodafone kabelu

normálně funkce HbbTV funguje.Snad jedině zkusit třeba restartovat systém z menu přijímače.Mám Sony Oled KE-48A9,Philips Oled 48-935,Panasonic LCD Led TX-50EX780 a na všech třech tato funkce plně funkční. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

Možná ještě

zkontolovat aktuální SW TV.

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

Tak SW je aktuální, restart systému nepomohl. Teď jsem naladil na anténu DVB-T2 vysílání a tam Hbb TV funguje. Zkusím znovu naladit kabel a jestli to nepůjde tak už fakt nevím.

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonio20

Je to prosté. Tvoj káblový operátor nepodporuje Hbb TV!

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

Ale podporuje, jako bývalé UPC a nyní Vodafone mi to sdělili, a Hobo píše že mu to funguje. Znovu proladím kabel a uvidím.

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sony KD-65XG8096 a Hbb TV

Ale podporuje.Jinak bych nereagoval, protože u mě to funguje bezchybně na třech ruzných TV. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sony KD-65XG8096 a Hbb TV

Vodafone podporuje hbb, ale jde to strasne bidne az katastrofalne, v pozemaku nebo na sat hbb bez problemu. 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

Vyřešeno. Po naladění pozemáku jsem dal znovu naladit kabel, a světe div se, Hbb znovu funkční. Kde byl problém opravdu netuším, ale hlavně, že už to jede jak má. Díky všem za čas a rady. R^

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonio20

To jsou ty ruzné anomálie operačních systému a dig.vysílání, člověk se pořád učí. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sony KD-65XG8096 a Hbb TV

Napadlo mi, že to může být lokální

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 737
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

Přesně tak, nebylo mi jasný proč to v pozemáku jde a v kabelu ne. Začal jsem podezřívat poslední verzi SW, jestli nedělá bordel. No tak třeba to někomu do budoucna pomůže.

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonio20

Ještě poznámka. Sony jsou výborné a výkonné televizory, ale mám vypozorováno, že s zaplní mezipaměti, někde to přeteče a Tube, VLC nebo hry se sekne. Měl jsem s tím skoro rok pokoj, ale po posledním velkým Update asi v listopadu to občas promazávám, jinak Tube a VLC - když střídáš několik hodin soubory - obraz se sekne. Na vysílání to nemá vliv. Mám SONY řady XF. Vymažu mezipaměti a potom podržím tlačítko vyp na DO a mašina se restartuje.
Kabel UPC si platím základ, ale nepouštím to, takže tohle nemám prozkoumaný. U SONY rok 2022 to sekání nemám taky prozkoumaný

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 737
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

Čistič mezipaměti tam mám a pravidelně to čistím. Tak večer to šlo a dnes už mi to zase nejde. TV samozřejmě je připojena k internetu. Teď už vážně nevím, kde je problém.

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sony KD-65XG8096 a Hbb TV

Zkus tvrdej restart - ze zásuvky. Možná je to ale lokální problém

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 737
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

Ten jsem taky zkusil a bez úspěchu. Napsal jsem na podporu, tak uvidím, co mi poradí tam. Ale je to divné, donedávna to fungovalo bez problémů.

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 889
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra