Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Setkání fandů televizního příjmu

Zdravím všechny a doufám, že tímto snad neporuším zdejší podmínky.

Vím, že drtivá většina zdejších diskutérů jsou odborníci na svém místě. Jsou tady ale i tací, co čas od času potřebují nějakou radu.
Proto bych rád všechny pozval na neformální setkání fandů televizního příjmu, a to nejen satelitního, ale samozřejmě i pozemního.
Zkušenější z vás mohou před své vychytávky, ti méně zkušení se možná dozví cenné informace.
Další informace na adrese :
https://www.privatnitechnik.cz/inpage/setkani-priznivcu-televizniho-prijmu/
Třeba se tam potkáme.

mediator12
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 208
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 35
Odpověď v diskusním vlákně
 

OMKO

mě osobně nakrklo tím, že zrušilo svoji kamennou prodejnu v Brně - Králově Poli, která byla nedaleko od tramvaje a zůstala jen prodejna-velkosklad mimo město, kam se mi trmácet opravdu nechce.
Ani Altronic, který jsem hojně navštěvoval, si zrušením kamenné prodejny na Dukelské u mne velice přivřel vrátka. Prodejna taky někde mimo město...

DPetr
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 365
Odpověď v diskusním vlákně
 

oprava

Druhý odstavec: Také Altronik, který...
...Jsou až v Lelekovicích.

DPetr
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 365
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pojďme si to shrnout...:

Budu se snažit nikoho neurazit.

@Bohemia cz
Pane Slabý, doba je už taková, že i ve vašem okolí jsou lidé, kteří se živí stejnou činností. Říkají tomu kapitalismus.

@Xmux
Je škoda, že ti na takovou akci nezbyde čas, protože lidé jako ty s tím co tvoří, by byli jistě pro takovou akci přínosem. Snad příště.

@venca263, @torny, @korkoran
Na to nemám komentář

@PepaJožka
Naprostý souhlas, jen jsem nechtěl nikoho urazit.

@milde
Ceník kempu je na jeho stránkách, adresa je v pozvánce, stačí tomu věnovat cca 1 minutu. Žádné jiné platby nejsou, kdo nebude chtít přespat nebo se stravovat, neplatí nic.

@Maneto
Máme za sebou velmi podobný vývoj, já ještě jako aktivní radioamatér "žížalkář". Dodnes je mi tento obor nejen obživa ale i jako zábava a zdroj poučení. Proto jsem začal dělat svůj web, kde se mimo jiné snažím podělit o nějaké zkušenosti. Není potřeba, aby ostatní šli stejnou cestou slepých uliček jako Cimrman. Přijde mi totiž přínosné nevynalézat kolo stále znovu.

@Varos107
Je evidentní, že tebe by oslovila jiná akce, samozřejmě nic proti. Jenom nevím, jestli při čtení programu kina máš potřebu tam psát, co budou muset dávat, abys tam vůbec šel. Jinak ti samozřejmě nic nebrání setkání podle svého gusta zorganizovat, sehnat si prostory, sehnat ty diskutující o kterých píšeš a sezvat osazenstvo podle svého gusta. Třeba potom budeš taky přemýšlet, jakou cestou to máš dát na vědomí ostatním. Ale jedno vím jistě, budeš číst obdobná moudra jako teď tady.

@milde
Omko jsem si vybral a oslovil sám, protože s ním mám dlouhá léta dobré zkušenosti, i když každý může být lepší. Cílem nebylo dát jim vydělat (je iluzorní si myslet, že na pár potenciálních anténách, nějakém zesilovači, kabelech a rozbočovačích někdo může udělat bombastickou tržbu). Cílem bylo udělat to pro návštěvníka trochu zajímavější, aby si mohl něco, co právě viděl, odnést domů.
A při té příležitosti dám klidně naprosto stejnou příležitost komukoli, kdo je schopen nabídnout něco zajímavého z tohoto oboru a pokud si tam vydělá na cestu a pobyt, jenom dobře. Užitek to přinese především návštěvníkovi. Zájemce mně může kdykoli kontaktovat.

@Hugocz
Moc nechápu ten "komerční inzerát", protože jak už bylo řečeno, nic není myšleno za účelem výdělku. A kde jinde oslovit případné zájemce než na fóru, které se touto problematikou zabývá.

Snad jsem vyčerpal úplně všechno a tím bych považoval toto téma za uzavřené.

mediator12
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 208
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mediator12

no v zrovna tomto oboru toho kapitalismu moc neni. ale je tu rozhodne "konkurence" tedy zbytek konkurence, a tudiz jaksi nikdo nebude kontaktovat konkurenci a sdelovat mu svoji taktiku. obecne informace je neco jineho. a soukrome tajne informace zase neco jineho. a vidime to i tady-nejdrazsi jsou informace. 👍 ty spravne informace.

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mediator12

Na webu parabola.cz je zakázáno: 1g) zveřejňovat odkazy na weby...
Zrovna tvoje webová doména křičí, že jsi podnikatel. Takže komerční reklama na zviditelnění. Ať už jako popud vydáváš cokoli. Ale budiž ti přáno. Není potřeba to víc rozebírat.

Offset Laminas 2700, Ortho Mode Transducer,2x LNB NJR2842, VU+Ultimo4K

Hugocz
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 952
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Setkání fandů televizního příjmu

Vazeny, ze vas to tu este "vzrusuje". Team Paraboly bol urcite na tento prispevok upozorneny a ked im to nevadi, tak vam to uz ozaj nemusi trhat zily. :)))

starter12
Registrace: 1/2022
Příspěvků: 230
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Setkání fandů televizního příjmu

Určité jeho známý je majitel kempu. Tak se nedivte chtěl mu zajistit tržbu. Oni lidé hromadně do kempu nejezdí.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Na místo výkřiku do tmy, ty vševěde, bys na jedno kliknutí v řádu několika vteřin zjistil, že majitelem a zároveň provozovatelem kempu je OBEC Milovice.
A to je to, co na tomto fóru miluji, ta věcnost připomínek a především úroveň některých diskutujících.

mediator12
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 208
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mediator12

Omlouvám se, napadla mě taková blbost.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

re :

pokud budu mít čas , přijedu , poslední podobný sraz nadšenců na Lipně totiž celý propršel .
Doufám , že v tom kempu je alespoň trochu dobrý příjem ... je to dost daleko od jiho - západních hranic , snad se tam něco zajímavého chytne .

Kathrein UFS 922 . Nokia 9800,9600 . Humax 5400 . Ferguson HF 8900,Ariva 200 . Edision MINI,VIP2 . Paraboly FUBA OP 85,motor HH100,multifocus 28-23-19-13 . karty CS LINK, ORF, SKYLINK

lubbik
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 1 806
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 35
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra