Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Spektrum Home

Na TV Spektrum Home neexistence EPG bude nebo nebude? díky

pinokio
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 547
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Spektrum Home

Na programe Spektrum Home beží EPG úplne v pohode - programová ponuka na týždeň dopredu.
Operátor Skylink - Astra 23,5E.

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 638
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

Uživatel pinokio má namysli v pozemním vysílání DVB-T2 u stanice Spektrum Home že se vůbec nezobrazuje EPG od samého spuštění stanice Spektrum Home na DVB-T2.

Michael Štejdíř

MichalStej
Registrace: 1/2017
Příspěvků: 269
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Spektrum Home

zasa pinokio a jeho pořady v televizi :))

tophunter
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 1 215
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MichalStej

jasne ze jo, Formule 1 volne v DVB-T.... Myslet si tohle, to musi byt clovek (mluvim v obecne rovine, dejme takovym kodove oznaceni treba "pinokio") hodne omezeny, nebo naivni.....

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 246
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PepaJožka

Ty myslíš že to nebude DVB-T.... volně ? takto asi: já mám přeplacený na celý rok balíček MULTI bohužel jsem mimo domov už delší dobu (mám tam satelit) takže sleduji Formule 1 na notebooku to Skylink Live TV ale koukat se na NB nebo SMART TV Samsung na velké obrazovce tak co je lepší ? :O díky

pinokio
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 547
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Spektrum Home

ja pouzivam https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.atomsoft.android.tvprogram

novice2k
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 230
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Spektrum Home

Je to tam R^

pinokio
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 547
Odpověď v diskusním vlákně
 

pinokio

co tě brání si to dát z telefonu NEBO notebooku na tv ? stačí jen propojit HDMI KABELEM .

amater3389
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 424
Odpověď v diskusním vlákně
 

@amater3389

O tom vím že se notebook může spojit s TV taky jsem to dělal doma ale tady kde jsem dočasně jak doufám :lookaround: tak mě by vyhovovalo propojení s telefonu o tomhle způsobu nevěděl, kabel MHL jsem začal hledat otázka je kolik stojí ? díky

pinokio
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 547
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pinokio

Smartfon sa s TV da spojit aj bezdrotovo - za predpokladu, ze obidve zriadenia nie su zastarale.

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 971
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pinokio

Pokud máš starou tv, tak Chromecast.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 896
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra