Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Vírus pri otváraní Parabola.cz?

Pri otváraní stránky Parabola.cz sa mi vždy objaví oznam od ESETu: load7.biz hrozba odstránená. Je možné, že je tu vírus? Pri iných stránkach sa mi tento oznam neobjavuje. Včera som dal antivírom prezrieť celý počítač, dve zavírené apky išli preč a počítač bol v poriadku.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 996
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 139
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Karner

Ja mam tiez riesenie od ESET (v PC, v laptope a aj v smartfone) a ziadny warning sa mi pri otvarani parabola.cz neobjavuje. Tak neviem.

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 1 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vírus pri otváraní Parabola.cz?

Tak po restartu je to jinak. Návod na odstranění je plnej gůůůůůgl.

VU+Duo 4K SE, Skylink, Visio Big Bisat, 8xALPS Quad. Odroid N2+, Odroid HC2, Raspberry Pi 4B. CoreElec, OMV.

meduzka
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 940
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Karner

Mám všude placený Eset, Avast i Bitdefender a vše čisté.👍

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vírus pri otváraní Parabola.cz?

Opravdu kvalitní antivir z jistého města za mořem... :laughing:

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 925
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

Každého volba. Jinak ten Bitdefender už u mě končí za měsíc. A když mrkneš na net testy antivirů, tak na prvních místech u různých testů je po každé jiný antivir. Tak si pak můžeš vybrat.🤔

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vírus pri otváraní Parabola.cz?

Mám dojem, že to ESET robí preto, aby som prešiel na profi verziu.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 996
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vírus pri otváraní Parabola.cz?

A není náhodou ve win.10 již antivir zbytečný?Já tam nemám nic a zatím ok.

Zgemma H9 combo-OpenATV 6.4.Parabola no name AL 112/97,motor DG 240S,2x karta Freesat,tv LG 65QNED91Q/ 55FUC8160 Finlux s modulem Smit Cl+.Příjem pozic 80E - 45W.

Jarous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 935
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vírus pri otváraní Parabola.cz?

Souhlas s Jarous... :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 678
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

No ano jestli vám stačí že se aktualizuje jednou za den ;)

avatar99
Registrace: 4/2017
Příspěvků: 519
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Karner

každý tvoj príspevok , je problém .

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 523
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Brumo

Přesně tak👍

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Karner

No jasně on Eset je drahý. Ale dobrý. Funguje na všech zařízeních. Mám internetové účetnictví, tak si dávám ochranu plateb od nich. Asi tak.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Karner

No jestli máš free, tak to jako bys neměl nic👎

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jarous

Jo jasně, ale já neberu PC, ale mobilní zařízení ze kterých platím z banky. Android sám o sobě není tak chráněný jako Windows. Tak používám na mobilu ochranu plateb od Eset. Pro klid. Ale nevím zda to dobře funguje, jak se píše🤔

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vírus pri otváraní Parabola.cz?

Nejlepsi antivirus je preci ten co propaguje (nebo jeste nedavno propagovala) vyskakovaci reklama tady na Parabole :scared:

Praha | 1m Gib 55W-58E | TBS6925 & TBS5926 | Spektrak + wideband SDR

r00t
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 178
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Brumo

Keby som nemal problém s otváraním Parabola.cz, tak sem nepíšem. Myslíš, že ostatní sem píšu chvály? Toto fórum je predsa na riešenie problémov a nie na zhadzovanie pýtajúcich sa.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 996
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Karner

tu sa riešia problémy ohľadom satelitného a televízneho vysielania . ty si tu ako vírus a ešte riešiš vírus.

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 523
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Brumo

Ak si nepostrehol, tak oznam sa mi objavoval pri otváraní Parabola.cz. Buď pokojný, už som to vyriešil iným antivírovým programom.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 996
Odpověď v diskusním vlákně
 

milde

najbezpečnejšia platba z IB sa povrdzuje len tel na telefonovanie, ktorý nemá systém pripojenia na net

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 135
Odpověď v diskusním vlákně
 

To: JAROUS

Win10 je sám o sebe najlepší vírus- znalci vedia o čom hovorím.... :))

dano01
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 370
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vírus pri otváraní Parabola.cz?

Pro ty co mají bankovnictví v mobilu co Vám říká Anatsa a další aplikace co otevřou do cca 60 s mobil i bez otisku prstů včetně bankovnictví... :))) Kamarád co pracuje pro jisty úřad v Česku tak se tomu směje.. :)))

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 925
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vírus pri otváraní Parabola.cz?

Jo bankovní trojan. A může za to Obchod Play👎 Tak jedině běhat na platby do banky.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

No a kolko sa stane autohavarii, kradezi, vrazd, poziarov a zemetraseni. A to nespominam pady lietadiel, povodne, lupezne prepadnutia, epidemie, vybuchy plynu...

UPC Cable, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 849
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

Jasně pravda. To by nikdo nemohl platit mobilem nebo hodinkami. Planý poplach. To už tady bylo několikrát. Mám v mobilu antivir i anti malware, no doufám že mě ochrání🤗

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

No prezradím Ti tajomstvo, že neochráni. V mobile sú to len na ozdobu, aby si mal dobrý pocit :)

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 152
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 139
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra