Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

Rover Tab4 HD

Zdravím všechny v tomhle parnu.Chlapi mám tady tento měřák a po zapnutí se po chvíli sekne a přestane fungovat a nejdou přepínat funkce,patrně soft. problém.Ale to neřešme,spíše se ptám jestli nevíte o servisu někde v republice a nebo se musí poslat do Itálie,už jsem ho tam asi 3 roky zpět posílal se stejnou závadou,ale trvalo to dlouho než to přišlo zpět a oprava tedy nebyla zrovna levná,díky za pomoc ZDK1 :((

ZDK1
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 457
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rover Tab4 HD

Během minuty jsem zjistil, že to na NETU prodává kde kdo. Zkusil bych napsat hromadný mejl prodejcům s popisem závady, snad se někdo ozve.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rover Tab4 HD

V jejich fabrice u jezera Garda v létě nedělají. Byl jsem tam na kole pred peti lety a na dverich bylo napsano, že ital v letě nedělá a v zimě tanči...:))

On Air: KWS Varos106, Kathrein MSK120, Kathrein MSK200/MT, Kathrein CAS124, RS CMU200.

Varos107
Registrace: 8/2021
Příspěvků: 1 532
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ZDK1

"už jsem ho tam asi 3 roky zpět posílal se stejnou závadou" a to by ti malo trknúť v hlavičke že sa toho musíš rýchlo zbaviť, keďže si tak neučinil - tvoj problém, budeš mať ponaučenie do budúcna.

Rasto1978
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 077
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rover Tab4 HD

Ne vážně, Rover je v létě nodustupný a jinak špatně. Rover je levný, nic víc. Měl jsem tři modely a už je nechci. Ted se prodávají čím dál horší výrobky, převlečené Prime Digital - modely pro školy atd....

On Air: KWS Varos106, Kathrein MSK120, Kathrein MSK200/MT, Kathrein CAS124, RS CMU200.

Varos107
Registrace: 8/2021
Příspěvků: 1 532
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ZDK1

Jaký tam máš firmware poslední ?? nebo může být vadná baterka která to celé blokuje.

Dreambox 800HD SE VE2

zslaby
Registrace: 1/2011
Příspěvků: 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rover Tab4 HD

Před pár lety jsem za něj dal asi 35 tisíc na běžná měření tak nějak do terénu stačil i když měl dost pomalou odezvu.Dám mu ještě jednu šanci, oprava tenkrát stála asi 2500kč.Pošlu do Atosu tam mi myslím tenkrát zprostředkovali opravu no a pak se uvidí.Co by jsi doporučil do budoucna Varos a děkuji za normální pohodové oodpovědi.... R^ :)

ZDK1
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 457
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ZDK1

já ho mám 10 let a stále funguje pořádku. Rover Tab4 HD Easy !!

Dreambox 800HD SE VE2

zslaby
Registrace: 1/2011
Příspěvků: 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rover Tab4 HD

Tak to ti gratuluji.Firmware je tam ten, který tam dali při té opravě,stejně si myslím,že volně dostupný nikde nebude,tyhle firmy to nedávají nikde public.Možná kdyby šel nějak stáhnout z toho tvého co je tedy velký držák a přehrát do toho mého možná by to pomohlo ale asi to nebude tak snadné,baterka drží... :(( R^

ZDK1
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 457
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rover Tab4 HD

Děláš T2, nebo jen SAT, nebo oboje?

On Air: KWS Varos106, Kathrein MSK120, Kathrein MSK200/MT, Kathrein CAS124, RS CMU200.

Varos107
Registrace: 8/2021
Příspěvků: 1 532
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rover Tab4 HD

https://www.roverinstruments.com/en/sw-update-2/
HD TAB 4 Sat - DVB Meter SWver.2.29 2.28 Mb
HD TAB 4 Easy & Touch - DVB meter SWver.2.45 2.29 Mb RVR

TBS5925 , Coolstream Zee2 , Dreambox 7020HD , WaveFrontier T90 , Gibertiny OP100 90E~50W

EnoSat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 107
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rover Tab4 HD

Dělám Sat i T2 vidím tady EnoSat děkuji moc, ted je otázka jestli je k tomu třeba ještě nějaký bootleader nebo to tam zkusit mrsknout jen tak z flešky? ;)

ZDK1
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 457
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rover Tab4 HD

https://www.televizniweb.cz/2020/10/planar-it-100-profi-meric-televiznich-a-rozhlasovych-signalu-se-skvelou-echo-analyzou/

On Air: KWS Varos106, Kathrein MSK120, Kathrein MSK200/MT, Kathrein CAS124, RS CMU200.

Varos107
Registrace: 8/2021
Příspěvků: 1 532
Odpověď v diskusním vlákně
 

Peonov Promax Ranger Neo 2

Skus tam dat najnovsi firmware a ked to bude zlyhat, daj meraku poslednu sancu v oprave.... a pomalicky vkladaj do prasiatka na nejaky ozaj kvalitny merak.
Peon bol vzdy pre mna vzorom v kazdom zmysle slova a za kazdych okolnosti, takze aj tentokrat pouzijem jednu z jeho fotiek.
Ako vzdy, aj teraz (uz asi 3 rok) vsadil na istotu a vyuziva kvalit meraku Promax Ranger Neo 2. Profi trieda?!? Nie, iba merak, ktory oceni kazdy ozajstny fanusik sat prijmu. ;)

https://www.parabola.cz/album/foto-1756/
sekce Album: Peonov Promax Ranger Neo 2
Popis fotografií:
[1] Peonov Promax Ranger Neo 2


Be independent and your TV screen will never be the same.

sato
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 179
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rover Tab4 HD

Takových přístrojů je mnoho, co ocení opravdový SAT fanda. Třeba Kathrein MSK 120 a 200, nebo Televes Mosaiq. Za cenu přijatelnější, než Promax. Ale nic proti Promaxum, jen mi nějak nepřirostlo k srdci jejich menu a ovládání.

On Air: KWS Varos106, Kathrein MSK120, Kathrein MSK200/MT, Kathrein CAS124, RS CMU200.

Varos107
Registrace: 8/2021
Příspěvků: 1 532
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rover Tab4 HD

Díky za rady a doporučení zkusim tam flashnout ten poslední fw a uvidíme.Jinak všechny ty metry jsou hodně dobré o tom žádná a to prasátko budu muset sehnat dost velké díky chlapci za názory a pomoc a hezké léto všem přeji :) R^

ZDK1
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 457
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rover Tab4 HD

Zdravím chlapci ,tak se mi tam vše podařilo nahrát a měřák opět jede, tak mu dám ještě šanci.Diky za reakce a pomoc EnoSat R^ ;) :)

ZDK1
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 457
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra