Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

Vodafone TV

Zdravim ...mel by jsem na vas dotaz. Platin Si doma v Cechach internetovou TV Vodafone . pres tyden pracuji v Nemecku a koupil jsem Si od Vodafone jeste jeden SETOP Box .... ale pri pripojeni v zahranici na Router hlasi SETOP Box ..prihlaseni ... Potom hleda kanaly a Po 100 procentni hledani Musik hledat znova . a porad dokola ... Dal se nedostanu . neni mozne v Nemecku prijimat Vodafone internetovou TV ?

bohmerwald
Registrace: 11/2016
Příspěvků: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vodafone TV

Bez VPNky ti to asi nepoběží.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

vpn ..

..snad me neukanenujete ... Neumim Si nic predstavit pod pojmem ...... vpn

bohmerwald
Registrace: 11/2016
Příspěvků: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vodafone TV

No, Virtual Privat Network. V tvém případě zajistí to, že tvůj Set Top Box si bude myslet, že je používán na území ČR, nikoliv Německa a měl by bez problémů fungovat.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

Vpn ..

..uz vim... Virtual private Network . ale internetova TV SkyLink mi bezela bez problemu

bohmerwald
Registrace: 11/2016
Příspěvků: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

Vodafone tv

Dekuji ... Ale na Tablets a Handy bezi normalne. Jenom na televizi pres SETOP Box ne

bohmerwald
Registrace: 11/2016
Příspěvků: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vodafone TV

Na Set top boxu to asi ověřují, jestli je používán v ČR. Se jich zeptej sám.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohmerwald

V jednu chvíli můžete Vodafone TV přes aplikaci sledovat na 2 chytrých TV. V aplikaci Vodafone TV pro chytré TV máte k dispozici všechny programy, které máte předplacené ve vašem tarifu Vodafone TV. Vodafone TV vám poběží v zemích EU. V ostatních zemích světa vám správné fungování zaručit nemůžeme.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 926
Odpověď v diskusním vlákně
 

Milde

dekuji za odpoved... Hledat jsem vcera aplikaci vodafone.tv pro televizor Samsung a televizor Chiq.. neuspesne .
a SETOP Box se sam automaticky v Nemecku pripoji pres zaplacene Konto ... Potom Musik hledat kanaly ... Nadel ji h cca 156 ale Dal se nedostanu ... Box hlasi hledani kanalu preruseno ..zkuste znova .. a porad dokola

bohmerwald
Registrace: 11/2016
Příspěvků: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohmerwald

A proč ten box nenaladíš v česku s přihlášením a pak jen hotový převezeš do německa. To už by tam mělo fungovat bez ladění.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 926
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohmerwald

co to je za nesmysl ? proc jejich settopbox na internetovou vodafonetv ? to fakt nechapu. staci jakekoliv pc nebo androidbox. ale proc to delat jednoduse kdyz to jde slozite zejo. 😂👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vodafone TV

tech programu ma vodafone asi 288.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Medard

No jakýkoliv ne. Na spoustě androidboxů to nefunguje.

keramik
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 597
Odpověď v diskusním vlákně
 

@keramik

Přesně tak, nedávno se tu o tom psalo. Už nevím, kdo to zde uvedl, ale zrovna kamarád chtěl v dílně udělat ze staré telky chytrou a platí si Vodafone Tv. Pořídil jsem mu Homatics box Q a paráda. Tesly nic a asi i mnoho dalších. Tímto bych dotyčnému "udavači" chtěl poděkovat. Nemám teď čas ho dohledat, ale on sám asi bude vědět. Tak dík.

krupino
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 714
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krupino

No já mám teslu a jde Vodafone Tv bez problému. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

Aha. Asi máš tu novější. Já mám ještě TEHy. Ale chystám se to tam naprat přes úesbéčko. Zbytek dneška ještě věnuju poslednímu stahování z Uložta.
R.I.P.

krupino
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 714
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vodafone TV

Ten nový by to měl umět

keramik
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 597
Odpověď v diskusním vlákně
 

@keramik

Tesla XA 400 pouze dohrát apk.o2tv, jinak vše funguje. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra