Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Antik tv výber zvukovej stopy

Vie mi niekto poradiť či v aplikácii Antik tv na tabletke niekde možnosť výberu audiostopy. V diskusii som to nenašiel a ani na google som nebol úspešný. Dakujem za rady a pomoc. Ide o aplikáciu, nejde o antikSAT

Walter
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antik tv výber zvukovej stopy

asi nie, skúšal som všetko možné a nič!

jklajban
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antik tv výber zvukovej stopy

@ jklajban

Podle mne to ide maximálně jen na tom jejich Antik Boxu.

Na jakémkoliv Android TV boxu nejdou ani vyvolat titulky u BBC Eart pokud to není s CZ dabingem. Z tohoto důvodu by měl být BBC Earth zařazen aj do satelitní nabídky Antik SAT.

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 793
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antik tv výber zvukovej stopy

V lete som riešil pri formule-telefonát do Antiku,odpoveď nedá sa ale do budúcna možno áno.

MAN0707
Registrace: 10/2011
Příspěvků: 210
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MAN0707

@ MAN0707 :

podle mě zlatý SAT než ty TV služby přes NET jako je Sledování TV, Antik TV Skylink Live a podobně.

Např. u Sledováni TV sem u známého nemohl na jeho žádost u stanice FilmBox Arthouse nstavit PL titulky ani případně další audiostopu v ruštině kromě té s originálním audiem.

J8 mám u Antik SAT u stanice FilmBox Arthouse nastavené PL titulky k originálnímu audiu. Je tam možnost aj volby s ruským dabingem na polský způsob ale tu nepoužívám.

Nechápu proč to to Sledování nemá když v aplikaci od FilmBoxu je to možné.

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 793
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antik tv výber zvukovej stopy

Mám Magentu v Homaticu a u BBC Earth jde jen audio stopa v češtině, anlicky, maďarsky, titulky nejsou. U BBC first jsou titulky v cz nebo anglické audio jen anglicky. Vše lze navolit.

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 782
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Moravia CS

Zaujimavy poznatok, mozno by to chcelo podat toto info danemu operatorovi.
Mozno ucini zmenu.

Tryskac11
Registrace: 5/2009
Příspěvků: 351
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antik tv výber zvukovej stopy

Tak som sa tomu trochu venoval. Výber jazyka na iPad je nemožný. Je len primárna stopa. Rovnako sa to sprava aj na Samsung tv. Odbdobne aj na iPhone. Na android boxe to ide. Ale len pri vybraných kanáloch. Napr. CT2 na Skylinku malo výber z dvoch jazykov a na tom istom filme v Antiku len základná verzia zvuku bez výberu. Ale pri iných programoch sa to niekde objavilo, napr. BBC earth bez výberu jazyka
Natoonalmgeograpic a aj Wilde s výberom jazyka
Discovery s výberom jazyka
Dtx s výberom
Atd.

Walter
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antik tv výber zvukovej stopy

Za to může ydyjocie českého národa, který vyžaduje dabing za každou cenu. Na HDR, AC3, E-AC3, DTS, D-Atmos můžete rovnou ještě dlouhá léta zapomenout. Skylink zaostává a IPTV, OTT operátoři na to dlabou, a to včetně bídného rozlišení. Občas možná služby typu NFlix, ale ten je až moc násilně a za každou cenu flujdní...

VU+Duo 4K SE, Skylink, Visio Big Bisat, 8xALPS Quad. Odroid N2+, Odroid HC2, Raspberry Pi 4B. CoreElec, OMV.

meduzka
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 930
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra