Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Tv cez net

Ktora sluzba cez internet ma najkvalitnejsi TV Obraz ...

ferdo67
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 572
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Tv cez net

Napr. ANTIK LEPSIA TV UPC a podobme ...

ferdo67
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 572
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Tv cez net

Je krajsi Obraz cez Satelit alebo Internet ...

ferdo67
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 572
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ferdo67

Zásah, satelit je lepší, ale jak pro koho.😆

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 935
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ferdo67

jednoznacne vodafonetv.
ano pres sat nesrovnatelne lepsi kvalita, pokud pres sat tak jednoznacne nejlepsi Tmobiletv.

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Tv cez net

Na dobry obraz ma vplyv
Rychlost internetu (pre UHD udavaju min. 50 Mbps)
Kvalita TV
Kvalita sat.boxu atd.

A je to
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 226
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ferdo67

Feri si robís srandu , Antik a najkvalitnejsi obraz , asi len pre teba alebo to pozeras na crt telke .
Antik asi najlepšia cena , celkom slusna skladba programov ale kvalita cele zle max pri niektorých programoch tak 720p

norberto15
Registrace: 12/2017
Příspěvků: 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV cez net

Satelit jednoznačne najlepšia kvalita 1080i, lepší obraz nikde nenájdete okrem pár 4K televízií. IPTV/OTT poskytovatelia berú zo signálu, ktorý je určený aj na satelit 1080i a dopocítavajú do 1080p, čo robí aj váš televízor doma pri príjme zo satelitu. Antik, sweet slabý obraz. Skylink live už lepší obraz, ale stále len max 720p. Sledovanie TV jedna z najlepších služieb s kvalitným obrazom ako zo satelitu 1080p.

Juri
Registrace: 3/2017
Příspěvků: 181
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Tv cez net

přesně a ještě jednu výhodu má sat. pokud dají ve fotbale nebo hokeji gol,víš to oproti IPTV tak o 3-5sec.. dřív než soused... :))) :)))

jansmrz
Registrace: 3/2015
Příspěvků: 537
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Juri

a kde si na to došel,že sweet tv jede JEN v 720p? V menu mám téměř u všech stanic s logem HD nabídku výběru obrazu ve Full HD tedy můžu zapnout 1080p! Ale není to ůplně u všech....

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jansmrz

Na druhou stranu Ti satelit nedá zpětné shlédnutí z archivu, což jsem si velice oblíbil. Víceméně mě nezajímá TV věstník a koukám, kdy chci

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 259
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PepaJožka

Ale dá :)))

TomasM0
Registrace: 1/2023
Příspěvků: 29
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Tv cez net

K tý kvalitě je třeba je potřeba říct, že záleží na čem to koukáš. Když pročítám diskuse tady na parabole a bavím se s prodavačema na krámech, tak docházím k závěru, že málokdo si koupí pořádnou televizi. Na krámech se nabízejí ležáky, do kterých se pouští promo kvalitní smyčka, a zákazník chce ušetřit, takže v endu si občan koupí levnější starší typ a potom se diví.
Mě je jedno, jestli je obraz 720 nebo 1080. Mám 2 roky SONKU a ta si to dopočítá. Asi takhle.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

@TomasM0

Nepovídej....

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 259
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

Už konečne pochop, že "kvalita" sa nedá dopočítať, len mierne zamaskovať. Načo by sa potom natáčali programy v lepšej kvalite???

logan
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 113
Odpověď v diskusním vlákně
 

@logan

Neřikej raděj nic

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PepaJožka

Tak:
Skylink má k satelitnímu balíčku zdarma ott Skylink live tv.

T-Mobile má k satelitnímu balíčku asi zdarma ott Magenta TV a Telly má asi ott za příplatek, pokud se nepletu. Pokud je to jinak prosím o opravu. :8)

Takže svým způsobem satelit nabízí i archiv prostřednictvím ott aplikací :)

TomasM0
Registrace: 1/2023
Příspěvků: 29
Odpověď v diskusním vlákně
 

@TomasM0

Telly příplatek 50 Kč.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

@TomasM0

Jinak, než jako "diletantismus" si Tvou odpověď vyložit nelze.... Satelit jako takový archiv neumí, tečka

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 259
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PepaJožka

Otázka, ktorú položil ferdo67: Ktora sluzba cez internet ma najkvalitnejsi TV Obraz ...
Ako tvoj prvý príspevok v tomto vlákne súvisí s jeho otázkou?
ferdo 67 sa nepýtal na možnosť archívu a už vôbec nikoho nezaujíma čo si si ty obľúbil.
TomasM0 dal vcelku inšpiratívny príspevok ferdovi67. Ak ide o "diletantismus", tak neviem, či to patrí k príspevku TomasM0 alebo tomu, čo sa vyjadruje mimo témy.

RudoM
Registrace: 5/2020
Příspěvků: 94
Odpověď v diskusním vlákně
 

@RudoM

Máš pravdu, o tejto pôvodnej otazke je tu málo odpovedí, takže podľa mňa:
1. V súčasnosti je to jedno. Aj Ipvt aj satelit umožňujú kvalitný prenos signálu pre TV.
2. Závisí to však od operátorov čo, v akom rozlíšeni, v akom dátovom toku púšťajú vo svojom kanály. U IPTV niedy aj na "rýchlosti internetu" resp. zaťaženosti linky na ktorú sme pripojení. Nie je to vždy v rovnakej "kvalite" a vpriebehu dňa sa to môže meniť. Dokument, ktorý je upscalovaný z nižšieho rozlíšenia hneď na OLEDe spoznám (však p. Mmorous), ktorému to vyrovnáva jeho zázračná TV...

logan
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 113
Odpověď v diskusním vlákně
 

@logan

Až budete mít doma pořádnou televizi, tak diskutujte.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

@logan

vzdyt on nezna nic jinyho nez Sony, a to jen z duvodu ze ma jednu doma, ale jeho genialni televize dokaze fšechno, i z hoxna uvarit guláš :))) R^

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krokodyl

Sony tv máme v rodine ne jednu, ale n6, osobně jsem vybíral a kupoval 3, naposled miniled před Vánocema. Co koukám nejvíc mám připojeno na Vu+ kde mám nastaveno přimo do HDMI 2160 a spokojenost.
Na jaro mám vážnej zájem o XR65c95L a budu to porovnávat s LG Oled65g3 jestli do toho kamarád půjde. Ale to už je mimo téma dotazu.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Tv cez net

Sory XR 65x95L minileď

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

tak rozhodne ta Sony lepsi nez LG, ale objednal bych si ji ze Zapadu resp vyroba na Zapade, zadne Slovensko.

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 32
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra