Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: LCD, plazmy, CRT...

Výběr televize 50 až 55 palců

Moc vás prosím o radu s výběrem televize pro starší rodiče,ale delší dobu jsem žádnou televizi nekupoval,takže nemám skoro žádný přehled.
Potřebuji televizi v rozmezí 50 až 55 palců, určitě by stačila 50ka.,hlavně musí mít STOJAN,ne nožičky a výstup na SLUCHÁTKA . Sledovat bude tchán hlavně sportovní přenosy.
Vybíral jsem zatím mezi značkou TCL,protože má systém android,z mých zkušeností nechci LG s Webos.
Co jsem tak pročítal na netu,tak jsem zatím vybral :
TCL 55C845
TCL 55C745
TCL 55C805
TCL 50C809
ale třeba u těch 50tek nevím včem se liší,jestli vůbec.
Díky za každou radu

slava68
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 596
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 35
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výběr televize 50 až 55 palců

Rozhodnuto buď TCL 50C805 nebo 55C845, díka za diskuzi R^

slava68
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 596
Odpověď v diskusním vlákně
 

@slava68

Když už tak Tlc 55C845.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 929
Odpověď v diskusním vlákně
 

@rudyvar

"Já věděl, že dojde na SONY"
A čo s tým chcel básnik povedať? Však je to obyčajné reklamné video!
To nie sú oficiálne ocenenia.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 220
Odpověď v diskusním vlákně
 

@slava68

Uvedom si ale, že TCL nemá nezávislú reguláciu hlasitosti sluáchatok a repro TV. Ak sa zastrčia sluchátka, repro TV sa automaticky vypnú.
Nezávislú prevádzku sluchátok s repro TV vie napríklad Philips (s návykovým ambilightom), Panasonic Finlux, GoGen. Všetky majú modely aj so stredovým stojanom.
Tiež nechápem na čo Ti je Android, keď sa nebude používať internet.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 220
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

může třeba starým rodičům pustit přes zrcadlení obrazovky vnoučata z mobilu. Pokud nemají internet, tak si aplikace stáhne přes hospot z mobilu. A pokud bude tchán poslouchat sport jen přes sluchátka, tak tchýně bude zetě vychvalovat až do nebes. Blbé je, pokud se bude chtět dívat taky. Už to chápeš ? ;)

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 884
Odpověď v diskusním vlákně
 

@RAFI007

"pokud bude tchán poslouchat sport jen přes sluchátka, tak tchýně bude zetě vychvalovat až do nebes"

Nezávislé ovládanie sa volá preto nezávislé, lebo sa dá nezávisle ovládať hlasitosť v sluchátkach a v reproduktoroch TV. Teda reproduktory sa dajú aj úplne umlčať a v sluchátkach popritom pôjde ľubovolná hlasitosť.
"Už to chápeš?"

Je skutočne veľmi blbé, ak dvaja rôzne počujú a každý by potreboval mať inú hlasitosť. To veľa TV nevie.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 220
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Já vím teď je 845.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

mně to nemusíš vysvětlovat, na rozdíl od tebe vím na co se hodí i ten android. Navíc ti chybí smysl pro humor a psaný text. Nepochopil jsi asi další větu "Blbé je, pokud se bude chtět dívat taky." Co tam máš další ? :)))

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 884
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výběr televize 50 až 55 palců

"Co tam máš další?"
To Tvoje "Už to chápeš?". Čo je na tom humorné?

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 220
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výběr televize 50 až 55 palců

Doporučuju SONY, ne LED ale MINILED s procesorem XR. Podle označení bych hledal XR55X95L, to ale nikde nemají, tak bych se zajímal o XR55X93L.
XR znamená nový procesor
95 nejvyšší třída
L rok výroby 2023
TCL údajně sice přišlo s technologií Miniled, nejsou to špatné televize ale já bych šel spíš do SONY.
Bráchovi jsme kupovali před vánoci SONY XR-50X90S, bylo to kvůli místu a povedla se. Teď stojí okolo 20ti tyček
Pokud budeš uvažovat o SONY tak Ti možná pomůže, když budeš vědět, že všechny SONKY označené KD jsou starší vyběhlé typy bez výjimky.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 757
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 35
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra