Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Portugalsko - pohár

Novinku zaradila O2TV Fotbal, ktorá odvysiela budúci týždeň všetky štyri zápasy štvrťfinále portugalského futbalového pohára.

Panasonic TX-P42G30E, HD Box FS-9105 Plus, motorček, Skylink SK, DVB-T SK, DVB-T CZ.

uri
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 579
Odpověď v diskusním vlákně
 

Portugalsko pohár

No kdyby raději odvysílali konec Mistrovství Afriky...nebo zařadili třeba Copa Libertadores...

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

FI711010

Sledujem majstovstvá Afriky na Sportdigital, úroveň futbalu katastrofa, nedá sa to pozerať. Pripadá mi to skôr ako MS v simulovaní, to čo predvádzal Egypt, to nemalo konkurenciu. O nič si neprišiel. A to sa hrá už vyraďovacia fáza. Lepší je Bahrajn Cup, aj keď to tiež nie je žiadne víťazstvo. Takže pekne krásne, preladiť na PL a pozerať Liverpool. Včera to bola nádhera. Chelsea si takmer ani nepinkla.

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 435
Odpověď v diskusním vlákně
 

masto

Já samozřejmě sleduji také Mistrovství Afriky, každý zápas na IPTV a je to parádní turnaj R^ Pokaždé dám přednost před těmito zápasy než pořád dokola koukat do oblbnutí na jedny a ty samé týmy z Evropy...za mě super změna R^

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Portugalsko - pohár

Ty jo a to Egypt bejval pred 14lety hodně dobrej. asi bych se měl podívat ze záznamu co dělají

IPTV-vlastní seznam + yello TV, simpli TV, Sweet, (+Sweet Ukr,hu,SK,to,bg, pl) sledování TV,NordicTV, LepšíTV, o2TV, youtv, Orion. Satelit na experimenty příjem feedu a stanic pro rozšíření obzorů No dohromady asi +18000 rozdílných tv

MirHo
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 318
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra