Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

NS5 NS6 dočasne na voyo sk

dočasne vraj na slovenskej verzii asi sa z nikym nedohodli.

ivik
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 206
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 26
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: NS5 NS6 dočasne na voyo sk

Sport1,2 mal na Slovensku takmer každý operátor...rôzni malí iptv alebo aj kábloví operátori....proste fakt minimalne 90% operátorov ich mali...čiže F1 sledovalo velké množstvo ludí...a teraz?NS5 zo začiatku podla mna nebude mať nikto okrem skylink.sk.....neskôr sa pridá Magio+Digi a to bude všetko.... Rv

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 169
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: NS5 NS6 dočasne na voyo sk

urcite pytaju vela, a poskytovatelia su si isti, ze kvoli f1 takmer nikto neodide

mjamriska
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 688
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ivik

Myslím že brzo to udělá i české Voyo

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mjamriska

to je přesně ono,moc lidí od operátorů neodejde kvůli F1,mají to moc dobře spočítané.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

presne, som velky fanusik f1, momentalne mam 5 poskytovatel a asi by som uz dalsieho nepredplacal, asi by som sa skor na f1 vykaslal, aby clovek kazdu chvilu menil resp. predplacal ineho :fuming:

mjamriska
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 688
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mjamriska

tak stejně to mám nastaveno i já...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: NS5 NS6 dočasne na voyo sk

Už som to dnes čítal, že NS5 a NS6 spúšťa VOYO. Ale len dočasne... teda medzi riadkami napísané, kým sa s ostatnými operátormi nedohodnú. Sa čudujem, že sa takto operátori nevzopreli aj v roku 2021, keď zahájili vysielanie NS3 a 4, keď ich vtedy na Slovensku šíril len Telekom a Digi a ostatní sa mohli aj po...ť Rv

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 344
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: NS5 NS6 dočasne na voyo sk

Už mě to handrkování nebaví, ať už se domluví!

Pepiczech
Registrace: 6/2019
Příspěvků: 296
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: NS5 NS6 dočasne na voyo sk

Predpokladám že redakcia o tom prinesie článok, o zaradení NS 5 a 6 do služby Voyo informuje živé.sk. Pres ukončením tohto by mali byť zákazníci informovaní 30 dní vopred, teda asi nepôjde o nejakú dvojtýždňovú akciu.
https://zive.aktuality.sk/clanok/izrii1V/voyo-docasne-prida-atraktivne-stanice-nova-sport-5-a-nova-sport-6/

LuboTS
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 1 803
Odpověď v diskusním vlákně
 

@LuboTS

No veď zrejme nie, keby sa však Telekom v roku 2021 vzoprel pri NS3,4 tak by tieto stanice boli prinútení dať na Voyo. Kto v roku 2021 okrem Telekomu ponúkal NS3,4? Nikto. A nikoho nezaujímalo, že väčšina mala iného operátora. Mňa to vtedy neskutočne tento prístup nasral.

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 344
Odpověď v diskusním vlákně
 

LuboST

Já to odhaduju tak na půl roku minimálně, že to bude ve Voyo sk.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 973
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: NS5 NS6 dočasne na voyo sk

To je šaškárna před parlety byla F1 zdarma na Nově a ted z toho dělají nedostupný zázrak svět se zbláznil :)))

doors1
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 763
Odpověď v diskusním vlákně
 

@doors1

bohuzial svet sa takto zblaznil

mjamriska
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 688
Odpověď v diskusním vlákně
 

doors1

To máš pravdu. Asi si to spočítali a pokud to vezmou stavajici větší nebo případně stredni hráči na trhu poskytující TV služby, tak se jim to asi ještě vyplati. No zatím je to trochu jinak pred startem Nova sport 5 a 6. Uvidí se ještě během příštího týdne, kdo přibude, ale asi to nebude žádná slava. Nejspíš to bude mít opet postupný scénář zařazení do nabídky u operátoru jako tomu bylo u Nova sport 3 a 4.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 973
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Sa ani nedivím že to operátori nechcú.
Keď Nova za to pýta veľa peňazí.
Mali to tak spraviť ako Digi spravila s Premier Sport 4. Kto chcel F1 nech si to platí samostatne. Ako Extra balík spolu s Moto GP. ;) Osobne mam radšej MotoGp ako Formulu.

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ HBO Standard + HBO Max a Sweet TV CZ.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 414
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zetor25

přesně tak R^ Taky radši MotoGp ;)

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Ale bolo by to lepšie takto.
Len neviem ci je niekde zdarma MotoGP?
Lebo formula 1 je na RTL.

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ HBO Standard + HBO Max a Sweet TV CZ.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 414
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zetor25

Je aj nie je. Budu vysielat 7 pretekov z 24.

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 676
Odpověď v diskusním vlákně
 

dawiss77,

To jsme to u nás dopracovali ohledně autorských práv na ruzny soutěže nebo tv programy, je to pěknej Kocourkov, když si musíš pořídit minimálně alespoň dva poskytovatele. Dobrá tahacka peněz. To s tím balíčkem sólo není špatný nápad, podobné to má Skylik s Canal+ sporty. Kdo chce pouze PL má možnost si vybrat. Otázkou je, kolik by ten balík stal u operátoru, no odhaduju to na dvě kila minimálně. A jestli by s tím Nova souhlasila u těchto dvou programu , když se tam bude vysílat i fotbal z BL La ligy, který je převážně na NS 3 a 4. V tom je ten zádrhel, protože někteří operátoři, kteří nemají v nabídce NS3 a 4, by rázem přišli částečně k těmto soutěžím na NS5 a 6. Vidíš že je tam u Voyo jen dočasný stav. Museli by tam dávat výhradně přenosy z F1 a Moto GP bez fotbalu, pak by ten balík dával smysl.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 973
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

a bude hůř s tim počítej,bohužel,takový kocourkov je snad jen u nás.Ale já už na jejich hru nepřistupuju,kašlat na ně.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

Dawis77

mám ještě O2 kvuli internetu a volání a chtěl jsem ještě kapr ligu, ale když to teď zvedaj, tak tam nechám ten základ modrá tv. Na střechu už se mi nechce dávat zařízení pro OTT bezdrátový příjem, pak se tam připojí na vysílač plný počet uživatelů na vysílači a rychlost o něco klesa. Zatím využívám ke Skylinku Telly s balíkem sport, tam jsou ještě Eurosporty a Premiér sporty, které ještě vyuzivam a za tu cenu to ještě jde. Počkám jak to celé nakonec bude s těma pravama letos a pak se uvidí zda to necham nebo to změnim.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 973
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

já mám jen Skylink už a nic jiného k tomu si už nebudu pořizovat,už sem se za tu dobu vyléčil jak tady s námi cvičí ohledně těch sportovních práv a navíc věřím že Canal+ bude kupovat další práva,pořád věřím i v LM.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: NS5 NS6 dočasne na voyo sk

Tvl vaše starosti bych chtěl mít.😂😂😂😂😂😂😂😂

Pavel1975
Registrace: 4/2016
Příspěvků: 279
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pavel1975

Vsadím se, že nemáš ani jednu službu předplacenou u tv operátora. :)))

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 973
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

a to je snad nejaka nova povinnost ? mit predplaceneho nejakeho operatora. :)))

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 138
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 26
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra