Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

Český MUX 24 v Trenčíne

Dobrý deň priatelia. Má niekto reálne skúsenosti s príjmom českého MUX 24 v Trenčíne? Vysielač Zlín? Vysielač Uherské Hradište? Je vôbec niečo možné na 42 K chytať v Trenčíne?

Panasonic TX-P42G30E, HD Box FS-9105 Plus, motorček, Skylink SK, DVB-T SK, DVB-T CZ.

uri
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 579
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 36
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Český MUX 24 v Trenčíne

Dost davno sused nahodil na strechu bytovky staru sietovu antenu so 4mi Xami, bezalo to bez problemu, kam to bolo tocene neviem, ale myslim ze na vysielac co je viac napravo

sky59
Registrace: 1/2023
Příspěvků: 365
Odpověď v diskusním vlákně
 

@uri

no je Trenčín trošku vůči terénu "utopený",ale možní se najde nějaké místečko.Kdyby si bydlel vedle Trenčianského hradu - nemáš podle mne problém a jede ti vše... :-D
Z Trenčína tady u nás nikdy nic moc dobře nefungovalo,pravě kvůli terénu.To z BB jsme chytali Markízu v super kvalitě a to samé i FUN Radio....

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sky59

to mohly být Valašské klobouky,které jsou od nás na severovýchod..... :8) :8)

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jamess96

Je to mozne, inak miesto v TN je na Bezrucovej ulici, na 3posch bytovke vedla byvalej City University

sky59
Registrace: 1/2023
Příspěvků: 365
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Český MUX 24 v Trenčíne

kedysi bola taka dobrá stránka že dvbtmap ale to bol ešte prežitok časov keď bolo všetko zadarmo

tophunter
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 1 216
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Český MUX 24 v Trenčíne

V Klobůkách Mux 24 není, pravděpodobně Hradiště

Salt
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 99
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Český MUX 24 v Trenčíne

Rovnina, maly vykon. Trochu obcas kolise.

satan
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 198
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Český MUX 24 v Trenčíne

Je možné v dnešnej dobe chytiť české MUX-y v DVB-T2 aj v okrese TO ? :lookaround: dík

### Vu duo 4 K SE### Zgemma H9 twin SE###

Tami
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 3 037
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Český MUX 24 v Trenčíne

Líbí se mi, že v dnešní IPTV době, je stále zájem o "dálkový příjem" TV vysílačů. Nějaké mapy pro ČR jsou zde (https://digi.ctu.cz/dtv/pokryti), ale ta "práce" s tím spojená... :-/ Stejně v tom "pozemáku" není nic zajímavého k vidění, či?

hokejka988
Registrace: 12/2013
Příspěvků: 211
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Český MUX 24 v Trenčíne

Pre Tami, jasné a v pohode mux 21.22.23.

Melog
Registrace: 4/2015
Příspěvků: 273
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Tami

Ide hocičo hocikde, kolkokrát aj kde by si nečakal, treba zkúsit a pak vhodný aparát na príjem.

Xmux
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 332
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Melog

Zaujímavé. Bol by nejaký recept cez PM? Alebo mail? Vďaka.

### Vu duo 4 K SE### Zgemma H9 twin SE###

Tami
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 3 037
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Xmux

Neviem, neskúšal som. Mám RD, ale nie stožiar, celkovo cez nejaký kopec by to možno išlo. Nemám ani šajn akú anténu skúsiť, aké doplnky k tomu. Zo zvedavosti by ma to zaujímalo. Niekedy v časoch klasiky DVB-T som niečo chytil, hlavne v zime. Odvtedy som to neskúšal. :-/

### Vu duo 4 K SE### Zgemma H9 twin SE###

Tami
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 3 037
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hokejka988

A co si představuješ pod IPTV dobou. Pro mě je zatím doba, kdy si velká část lidí není schopná bez pomoci naladit ani pozemku.Oficiální IPTV v vzahraničí bez VPN taky nemusí fungovat na všem, teda pokud nemáš nějakého číňana. Tebou uvedená mapa je bez SR, takže pokrytí v Trenčíně s nulovou vypovídací hodnotou. ;)

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 884
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hokejka988

Dnes je IPTV doba? Dnes je doba "kradnutia" nejakých liniek, čo sa dá ťažko nazvať IPTV dobou. Samozrejme česť výnimkám, ale to je veľmi málo. :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 068
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Český MUX 24 v Trenčíne

Pre Tami,aká dedina v okrese Topoľčany

Melog
Registrace: 4/2015
Příspěvků: 273
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Není potřeba hned něco "kradnut". Proč, když to průběžně věnují rádi různí poskytovatelé volně. (myšleno lákání na zkoušku - aktuálně O2 Zlatá ZDARMA) a nebo, když prodejci rozdávají "vouchery" (jak honosně to zní), které disponuji volným užitím . . . (na měsíc, dva, 1/2 roku nebo naposled Antik s Hisense dokonce celý rok) Nemusíš přece v každém vidět zloděje. Někdo jen může využít šanci a "hry trhu" s uživateli. :) Takto postupně měsíc po měsíci, rok za rokem (pokud někdo chce) může postupně přecházet od Sledování TV k Antik TV k Sweet TV k Telly k O2 a já nevím koho dál jmenovat . . . Kdysi to býval "slavný" Skylink, který rozdával volné testovací účty na celý měsíc. Copak si už nevzpomínáte? Jsou to jejich vlastní oficiální aplikace a proto bych to nenazýval "kradnutim" nejakých liniek. Jen ať to do nás perou :) Já si zas a znova rád něco ZDARMA vyzkouším. Na měsíc, dva, rok :8)

hokejka988
Registrace: 12/2013
Příspěvků: 211
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Český MUX 24 v Trenčíne

A ti slováci, co chtějí náš pozemák a chytnou ho, nebudou platit koncesionařský poplatek jako my. Nebudou. A to není kradnutí? Tak to platíme z ně v cz.

Petor58
Registrace: 11/2021
Příspěvků: 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hokejka988

No ja som to myslel všeobecne, nie konkrétne na Teba. ale asi si nepochopil načo som myslel. Nie na Tebou vymenované poskytovateľov, že sú nelegálne.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 068
Odpověď v diskusním vlákně
 

Petor

Ty platíš za někoho na slovensku, že má televizi? Pleteš si pojmy a dojmy, koncesionářský poplatek se platí za vlastnění tv přijímače v čr, co s tím mají slováci?...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

Tak že jak se tady píše. Iptv zahraniční je kradení a u tebe pozemák zahráníční placený není kradení. A za chvíli se nebude platit jen kdo má tv ale i mobil nebo PC. A ještě dráž. Ale mě je to jedno, já si svoje zaplatím.

Petor58
Registrace: 11/2021
Příspěvků: 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

Petor

Rozlišuj placené a neplacené služby, nemůžeš krást služby, které jsou bezplatné. Koncesionářský poplatek se neplatí za služby pozemní televize a že je přijímají i lidé jiného státu poblíž hranic, na tom nic nemění.

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Melog

Kovarce Cca do 15 km od TO. Prijímam plustelka na jeden tv zo Zoboru.

### Vu duo 4 K SE### Zgemma H9 twin SE###

Tami
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 3 037
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hokejka988

IPTV doba je tedy čekat co mně kdo dá v akci zadarmo. Tak to jo, už jsem to asi pochopil. :)))

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 884
Odpověď v diskusním vlákně
 

@RAFI007

Ano, pokus se stále bavíme o "dálkovém" (přeshraničním) příjmu TV kanálů, tak ano už máš k pochopení blízko. A osobně bych nepoužil slůvko "čekat". To vzbuzuje pocit bezmoci. Již mnoho let si stačí jen vybrat. A pokud se vrátíme k tomu dálkovému příjmu, tak bych si tipl, že ne každý má možnost mít na stožáru soustavu Yagi UHF antén, aby si celoročně zajistil dobrý signál. Asi tak, pane RAFI007

hokejka988
Registrace: 12/2013
Příspěvků: 211
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 36
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra